Jump to content

Moto Zajednica

Kuća za novu godinu

Recommended Posts

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, ako hoćete nešto malo posebnije za Novu godinu, evo jedne ponude koju ima jedan klijent.

To je vila koja je projektovana za ćerku Dobrice Ćosića, potpuno je sređena i ima veliko izolovano dvorište.

Ima dva sprata, dva kupatila i 4 spavaće sobe. U prizemlju je veliki dnavni boravak sa kaminom i izlazom na veliku terasu.Grejanje je na struju, kamin je samo zbog pucketanja vatre i doživljaja.

Tu je i potpuno opramljena kuhinja sa trpezarijom. Moguće je obezbediti ketering. Ko više voli sam da sprema hranu postoji i kotlić, roštilj,ražanj i kotlovina pored klasičnog šporeta.

Nalazi se pored Lipovačkih šuma, odmah pri ulazu u Sremčicu.

Ko hoće da pravi privatne zabave i okupljanja, želi mir, s tim da je opet blizu grada, ovo je dobra opcija.

 

Sad, cene su pravljene prema kvalitetu i za specifičnu klijentelu i zavise od broja dana.

post-5857-0-13413100-1481555478.jpg

post-5857-0-37091700-1481555488.jpg

post-5857-0-22698100-1481555496.jpg

post-5857-0-63420600-1481555598.jpg

post-5857-0-93856800-1481555615.jpg

post-5857-0-01483700-1481555809.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 453 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z1000 Mk2 Piaggio Beverly 250

Ovo izgleda fenomenalno! Meni ponuda nije interesantna jer bih da odem u takav ambijent ali negde dosta dalje od Beograda, ali znam ljude, dva bračna para stranaca, mojih drugara, koje bi ova ponuda mogla da zanima jer žele da dođu u Beograd na doček. 

 

Ako možeš, baci ponudu za sledeće varijante (u svakom slučaju kalkuliši 4 odrasle osobe):

 

1. počev od 29. decembra pa zaključno sa 02. januarom (4 noćenja, 5 dana)

2. počev od 30. decembra pa zaključno sa 02. januarom (3 noćenja, 4 dana)

 

Kada bi bio check-in a kada check-out?

 

 

Pozdrav! 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne glasam - ne ćutim, 395 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Ninja ZX-14R

Ako hoćeš dobru klijentelu, spali sav taj odvratni Dallas Tutin nameštaj, posebno astal sa miljeom  ;)

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Dodje covek u oglas nicim izazvan i kaze spali namestaj da bi imao dobru klijentelu.. pa covek nije rekao da hoce kompleksase u smestaj.. dobra klijentela je sirok pojam koji ne podrazumeva kompleksase kojima ce smetati namestaj koji je skroz dobar...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ako hoćeš dobru klijentelu, spali sav taj odvratni Dallas Tutin nameštaj, posebno astal sa miljeom  ;)

Ja gledam i stvarno ne vidim šta nije u redu sa namještajem?

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Smeštaj nije lično moj, već jednog mog klijenta, sa kojim sarađujem za neke malo ozbiljnije poslove. Ovlašćen sam za pregovore i sve ostalo.

Ova kuća se koristi za seminare i opuštena biznis okupljanja i polu zatvorenog je tipa. Mnogim ljudima odgovara da imaju negde da se opuste i ne misle o bilo čemu, ali da budu blizu grada ako zatreba(vreme je novac)

Ja sam samo hteo da obavestim ostale ako neko slučajno hoće da ostvari onu priču "gitara pored kamina" a uz to da ne brine o grejanju i toploj vodi i tako tehničkim stvarima. Postoji ko je zadužen da dođe odmah ako nešto ne funkcioniše.

Poslaću sve ponude na pp

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1026 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: YZF R1

 

Ako hoćeš dobru klijentelu, spali sav taj odvratni Dallas Tutin nameštaj, posebno astal sa miljeom  ;)

Ja gledam i stvarno ne vidim šta nije u redu sa namještajem?

 

NIšta čudno...Čovjek je vjerovatno hipsteraj, pa bi umjesto ove gotive da ubaci neke drvene hoklice i biciklo..a na zid..hmm..možda neku sliku Bukovskog pjanog zemlja :lol3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1822 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi, hvala na interesovanju, vidim da je bilo zanimljivih predloga. Možda i čuvena mađarska produkcija bude imala neku zanimljivu ponudu. haha

 

 

Inače, ljudi su sebi organizovali ipak ne baš vegetarijanski novogodišnji boravak, a iz priloženog se vidi da neko nije odoleo da ne proba vruće pečenje.

IMAG1253.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja