Jump to content

Moto Zajednica

Najbolji motor u "klasi" 125ccm

Recommended Posts

  • Rossista originale, 1063 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX-9R C1

Nista od toga ja nisam pominjao. Ja sam ti rekao koliku kaznu ces popiti i zabranu polaganja. Plus i to sto ces dospeti na MUP-ov radar, a to ne zelis sigurno. Baska to sto ces ako se, ne daj Boze skrsis negde i zavrsis u bolnici, morati objasniti odakle ti motor i ko ti ga je kupio. Uplices i sebe i oca u nepotrebne probleme.

 

Razmisli dva puta pre nego sto se odlucis na to

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

Lik je razjebao 2 teme, nezrelo deriste, lepo su ovde rekli kakvi su danasnji klinci. Kakve ti nebuloze iznosis. Admini foruma bi trebalo da reaguju jer BJB je isuvise ozbiljan i ima edukativnu dimenziju, a javna prica o bezanju muriji, trkanju, voznji bez dozvole i registracije, tome nije mesto ovde.
Ajde idi vezbaj zadatke iz mate, ubrzo ce neki kontrolni...

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А што се спрдате, какви zx10,12...

 

Дечко озбиљан, слушајте само фонд речи, ставове и идеје, није бежао са часова српског.

Ја мислим да би реално било бар по 100 кубика за годину животног искуства - значи једну хајабусу и ништа мање

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 293 postova

ne valja vam to poredjenje po zapremini... istina je 'no replacement for displacement' ali ne moz da poredis npr yamahu mt 03 sa 660 kubika i r6 sa 600 kubika...

znaci, 10 konja po godini zivota MINIMUM!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

:lol3: :lol3: :lol3: :lol3: :lol3:  batice moj, ako budem prolazio kraj Trstenika, nadam se da si ostavio telefon u onoj temi, moram da se slikam sa tobom i uzmem autogram, a ako nastavis ovako, mozda te i istetoviram.
 

Mozda smo mi bolesni decace mali, ali ima jedna bolest od koje ne pati bolesnik, vec njegova okolina, a zove se glupost i mislim da ti imas sve simptome iste.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

Ne, nemam siptome gluposti, ja sam pitao ozbiljno koji je najbrzi motor u klasi od 125ccm, zatim najbolji kros u klasi do 50ccm, a onda se nadje neko pametan da ser* o necemu desetom i da me podje**va 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Non stop u gradu, 188 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Transalp XLV 600

E, a sto si u nazivu teme rec "klasa" stavio pod navodnike? Sto nipodastavas klasu od 125cc, to ti kao usputno pa smatras to sranjem jer se ceni samo motor od 1000cc i preko?

Poenta je sto ti je nastup, prica, stav, ponasanje, sve je jako lose, pa da se ljudi ne bi nervirali i svadjali, lakse je da okrenemo na zajebanciju jer i ono pametno sto ti je receno nisi prihvatio, tako da, mislim da svaka dalja prica vodi u flood na temi. Iskuliraj malo i popricaj sa ocem, ako i on moze nesto da uradi oko tebe, no, deluje mi da je digao ruke pa da si prepusten vaspitanju od strane fejsa, foruma, tv, novina, a onda jbg...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 28 postova
  • Lokacija: Trstenik

E, a sto si u nazivu teme rec "klasa" stavio pod navodnike? Sto nipodastavas klasu od 125cc, to ti kao usputno pa smatras to sranjem jer se ceni samo motor od 1000cc i preko?

 

Poenta je sto ti je nastup, prica, stav, ponasanje, sve je jako lose, pa da se ljudi ne bi nervirali i svadjali, lakse je da okrenemo na zajebanciju jer i ono pametno sto ti je receno nisi prihvatio, tako da, mislim da svaka dalja prica vodi u flood na temi. Iskuliraj malo i popricaj sa ocem, ako i on moze nesto da uradi oko tebe, no, deluje mi da je digao ruke pa da si prepusten vaspitanju od strane fejsa, foruma, tv, novina, a onda jbg...

 

Stavio sam jer nisam bio siguran da l' se tako kaze ili ima drugi naziv za motore do 125ccm, svako normalan sto mi kaze normalno, bez zafrkavanja normalno da cu ga saslusati i prihvatiti to sto kaze, Slavisa je npr. sve pricao otvoreno i nije me zafrkavao, vec je rekao sta i kako, ali tu ste se nasli ti i ekipa da zafrkavate i skupljate postove misleci da ce te ispasti zanimljivi, inace mene ne mozete da uvredite ni ti koji k, samo se sramotite ovde ....

 

Jel ste stv bolesni ili se samo pravite, ili skupljate samo postove i pisete sta vam prvo padne na pamet ?

 

ko je prvi poceo :D :D :D :D :D :D :D:sampion: :sampion: :sampion: :sampion: :sampion:

 

Nemanja88....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12241 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Član bogdanqutti će se odmoriti sledećih 15 dana od Foruma...a i mi od njega. Nadam se da će shvatiti da BJB Forum nije ničije igralište i mesto za zezanje ostalih forumaša.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja