Jump to content

Moto Zajednica

Drumske kafane

Recommended Posts

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

"Radjevina"

brdo Tulba(tu je odmah i glavna crkva)znaci od crkve se penjes na brdu,ides glavnim putem i na pola brda se nalazi kafana(sa leve strane)

"Oaza" na Ciglani(takodje brdo)((put za V.Gradiste))odmah na pocetku brda,videces sa desne strane perionicu(velika,zuti zidovi,cini mi se)

skrenes tu,tu je odmah pored i restoran,,,osoblje je ljubazno,(i na jednom i na drugom mestu)cisto je,hrana je obilna,cini mi se da je u Oazi,malo skuplje,ali ambijent je

extra,pogotovo leti(napolju su stolovi extra,ima lep potocic...

http://www.381info.c...i/restoran-oaza

Ps:jednom prilikom kada smo bili u Oazi,cekali smo oko pola sata hranu,(konobar je to odmah napomenuo)i na kraju vecere

dosao je opet i castio nas palacinkama :)

Promenio član nele11

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Danas probao telecu corbu u restoranu Orasac. Corba je ok. Osoblje je uzasno sporo i u haosu.

Corba, lepinja i pice kostaju kao vinjak i kisela... Moguce da je problem u vremenu moje posete, a to je bilo vreme rucka....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Situacija u restoranu Zlatno veslo je drugacija.

Miran i tih restoran koji se nalazi u podrumu, prijatno sredjen. Obzirom da je bio skoro prazan u vreme moje posete usluga je bila prilicno brza, a hrana ukusna (porcije su obilne). Na racunu pise sta sam porucio, ali naplacuju kuver (dobio sam kiflice, proju i kajmak koje nisu naplatili).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: R1200GSA

Danas probao telecu corbu u restoranu Orasac. Corba je ok. Osoblje je uzasno sporo i u haosu.

Corba, lepinja i pice kostaju kao vinjak i kisela... Moguce da je problem u vremenu moje posete, a to je bilo vreme rucka....

 

Nije problem u vremenu tvoje posete, osoblje je (skoro) uvek neorganizovano i u haosu.. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Ne mogu a da ne pomenem "Zlatnu ribicu", restoran domaće kuhinje u centru Donjeg Milanovca...:takoje:

 

Restoran nije reprezentativnog izgleda, svega nekoliko stolova unutra i isto toliko na terasi....ali imaju fantastičnu ribu (com, smuđ...) i za preporuku...... sir pečen na roštilju.

 

Pored restorana se prolazi kada se nastavlja ..dalje ka Kladovu.

 

PS. Ni ćevapi nisu loši...mogu da potvrde i neke kolege sa foruma :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2846 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Da, klopao sam jednom u Zlatnoj ribici, riba i čorba (riblja) su bili sasvim lepi. Hteo sam jednom opet da svratim, ali promaših i nisam se vraćao. Moraću opet da odem, čim grane sunce.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Na putu ka K.Mitrovici svratismo u neku kafanu na ulasku u Rasku-ime sam joj od muke zaboravio,ispred stoje stari mercedesi parkirani (gazda voli mecke) a unutra...

ZNACI KONOBARICA IDE BEZ BRUSA SA SISAMA ALA PAMELA ANDERSON !!! ko god udje izgubi se i bez teksta ostane ! Ima 4banke ali je booombaaaa ! Ko je svratio-zna o cemu pricam ! *ebes klopu kad sam nju video nisam bio ni gladan ni zedan ni umoran !!! ;D

 

Konobarica odnosno gazdarica se zove Sladja a Restoran Royal.:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 957 postova
  • Lokacija: Kopaonik-Raska
  • Motocikl: Varadero PGM-Fi

Na putu od Kopaonika prema Brusu,u mestu Vlajkovci restoran Kljunac kod gazda Gavre,sjajno mesto,covek ima svoj ribnjak i svoje povrce odmah tu u plasteniku,ima i prelepe pogacice vruce ispecene,cene naravno realne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 654 postova
  • Lokacija: CACAK
  • Motocikl: SUZUKI DR650se `96g

Doc....svracao si na Unu u "PAPRO" ....mesto je super,nama je gazda doneo gajbu piva ali rece....kuca casti0takoje.gif verovatno zavisi sta vozis 1moto3.gif {nista licno,primedba autora}

Koliko vas je na putu za Mokru goru ili Bosnu opalilo 200sta na onom pravcu posle odvajanja Zlatibor-Visegrad (Vranesko polje} i promasilo kafanu na levoj strani gde prave grisine od jagnjetine ..??E pa sad znate to je SLjIIVOVICA,sledeci put usporite..nizirajte sa medjugasom i obavezno dajte zmigavac kad skrecete1zdravo.gif

 

Da ste svi zivi i zdravi

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6S

Izvinjavam se za off...

 

Pravim "jedinstvenu matičnu knjigu kafana" pa bih zamolio sve članove da provere svoje postove u ovoj temi i da mi pošalju imena kafana ali sa našim slovima: š, č, ć, đ itd...

 

Npr, u jednom postu postoji ime kafane "KACARA". Iz predstavljenog to ime može da bude KAČARA, KAĆARA ili čar stvarno KACARA.

 

O tome se radi. Pošaljite mi molim vas na PP ili samo odgovorite ovde u ovoj temi sa pravilnim imenima kafana... To nije neki posao, a svi ćemo imati koristi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: leskovac

Izvinjavam se za off...

 

Pravim "jedinstvenu matičnu knjigu kafana" pa bih zamolio sve članove da provere svoje postove u ovoj temi i da mi pošalju imena kafana ali sa našim slovima: š, č, ć, đ itd...

 

Npr, u jednom postu postoji ime kafane "KACARA". Iz predstavljenog to ime može da bude KAČARA, KAĆARA ili čar stvarno KACARA.

 

O tome se radi. Pošaljite mi molim vas na PP ili samo odgovorite ovde u ovoj temi sa pravilnim imenima kafana... To nije neki posao, a svi ćemo imati koristi.

 

SRč,Leskovac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Vidim da nema skoro nikakvih postova iz Vojvodine što je jako čudno, sutra idem službeno za Bezdan pa prođoh celu temu u nadi da ću naći neko mesto gde da klopam ali ništa... Zato ću ja da doprinesem da se malo gurmanska karta Vojvodine ovde promeni...

Svake godine bar dvaput odem u Stojšića salaš kod Beške, imaju po dva jela svaki dan na meniju i veoma su jeftini (uključena supa/čorba, salate i dezert)... moji roditelji su bili pre nedelju dana sa prijateljem i jeli su i pili za oko 2300 din. Lako se nalazi, kad se isključi sa autoputa za Bešku, na raskrsnici postoje dve opcije, desno za Bešku i levo ka Slankamenu, skrene se levo i posle 100m sa leve strane ima tabla...

evo i njihovog sajta da znate koji dan ima koje jelo... za vikend zna da bude gužva ali ništa strašno...

 

 

http://salasstojsic.com/meni.html

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 863 postova
  • Lokacija: Negotin
  • Motocikl: @ UBER ALLES

Brza Palanka na Dunavu izmedju Kladova i Negotina . Restoran ''Kod Maxe'' . Vlasnik je gazda i sluga iz Leskovca .

Uredno i pristojno. Sve sa rostilja je Ok . Preporuka je pileca dzigerica u slanini na raznjicu ...''samo uplasena '' .

Cene su krajnje nepristojno male . :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nezavisan, 348 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

pa baš sam bio u toj čardi, vodili su me ljubazni domaćini tako da cene ne znam ali znam da je riblji paprikaš bio odličan sa sve domaćom testeninom a o palačinkama sa medom i orasima i sladoledom da ne pričam...

post-2484-0-99344600-1326312870_thumb.jpg

post-2484-0-93717200-1326312885_thumb.jpg

post-2484-0-29142300-1326312889_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 87 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: YAMAHA DIVERSION 900

Kafan Kod Nese Beograd Rpucine=okretnica basa 51 vise puta spominjana ali i dalje nije dovoljno reci hvale Vesalica od metar,pljeskavica koja viri iz tanjira ma ludilo, sigurno najbolja klopa u Bg.Ibarska proverno Srbija,Kod Momcila,Gurman ma tesko cete promasiti bilo gde da odete duz ibarske. Neko je spomenuo Arandjelovac restoran Aleksandar stvarno lepo i kluturno mesto u glavnoj ulici mada ima i tamo brdo dobrih kafana preporucujem u istoj ulici Vajat pravi etno sumadiski restoran sve domacinski da netrosim reci.Najjaci utisak prosle godine mi je cevabdyinica Kod Mede u Zajecaru,izlazim iz satora ujutru kao da sam minska polja gazio ubio se kao mecka i ajde na motor da nadjem neku ranu da se povratim kad vidim lepu kafanicu na cosku sa prijanim mirisom holesterola ajde da svratim i odma brale daj jednu pljesku a meni konobar oces pola pljeske?Ja ga gledam jel normalan ja 110Kg divljeg mesa na dve noge on meni oces pola pljeske kad ubedi me covek da mi je pola porije dovoljno i kad donese meni pozlilo od srece a kajmak u ciniji pa kolko mozes da pojedes znaci zlo i naopako neka me dopuni neki Zajecarac stvarni nije mi dobro.U drugom karju Srbije Kursumlija kafana Jokism jooooj najskuplje u kafani je dimnjena vesalica 1 metar 1000 din,kvalitet mesa neponovljiv cene pica pa sa 500 din zovi te sanitet da dodje po vas extra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 600 kurbla bre!

Riblji restoran ADA Stari Slankamen,sve od riblje corbe pa na dalje je neprejebivo,nalazi se na samom keju,prelepa terasa sa pogledom na Dunav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 141 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki VZR1800, Svipul of Darraðarljóð

Pozdrav svima,

 

Pitanje je prosto: Koji restoran sluzi najbolja jela od divljaci i u koji bi valjalo otici?

 

Konkretno me interesuje beograd ili neka bliza okolina, ako stvarno vredi proputovati malo ;)

 

Dobio sam zahtev za jelima od divljachi, a da su porcije krvave :) Posto sam po tom pitanju dosta slab (ne volim hranu iz koje obilato tece krv dok je jedes :) ), cenim da sam se obratio na pravom mestu za savet - kod pravih gurmana.

 

Svaka preporuka je dobrodosla :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Mistik, 297 postova
  • Lokacija: Beograd-Konjarnik
  • Motocikl: Honda CBF1000A 2007

Brza Palanka na Dunavu izmedju Kladova i Negotina . Restoran ''Kod Maxe'' . Vlasnik je gazda i sluga iz Leskovca .

Uredno i pristojno. Sve sa rostilja je Ok . Preporuka je pileca dzigerica u slanini na raznjicu ...''samo uplasena '' .

Cene su krajnje nepristojno male . :takoje:

 

Restoran drze moja sestra i zet, cela ekipa je iz Leskovca, naravno i sve od mesa sto se sluzi dolazi iz prestonice

rostilja pa ko hoce ukus originalnog leskovackog rostilja ovo je pravo mesto :takoje:

Za cene ne bih znao, ne daju mi da platim :moto3:

Bajkere vole, non stop im preko leta svracaju i biciklisti koji voze dunavsku magistralu i svi budu maksimalno

ugosceni.

 

Pozdrav Ribolovac, ja sam Peconijev drug iz kluba, vozio sam Kawu El 250 kad sam 2010 bio kod tebe, letos

smo se videli na Kusjackoj plazi (valjda sam dobro napisao) kod Peconija kad smo imali okupljanje coperasa :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja