Jump to content

Moto Zajednica

transformacija bandita iz S u N

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Super izgleda :)

Nego sta je sa onim retrovizorima sto su bili na kormanu ?

 

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Trenutna... Porucene crvene kratke poluge kvacila i kocnice, rizoma crveno-crni retrovizori i protaper navlake rucica za korman... Ne mogu da docekam da vidim kako ce izgledati kad se napakuje sve..

 

Nabavio sam i nastavak za poliranje hroma i pastu tako da ce biti ogledalo efekta na jos pojedinim delovima koji trenutno nemaju isti.. Za pocetak distanceri fara i stitnik hladnjaka..

 

10211465748538598.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Bravo na entuzijazmu,ali ako vec volis da sredjujes,sto bre race ada auspuh,pa si ga jos i osakatio...Volan je za streetfightera nekog,a ne za nakeda kakav ovo treba da bude po meni,taj grill takodje...Ja bih mu prvo promenio boju,jer ova crvena nije ljuta vec svalerska fensi,pa dodao srebrne trake...Poradi malo na prednjem braniku,pa stavi neko lepo sediste...itd...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Bravo na entuzijazmu,ali ako vec volis da sredjujes,sto bre race ada auspuh,pa si ga jos i osakatio...Volan je za streetfightera nekog,a ne za nakeda kakav ovo treba da bude po meni,taj grill takodje...Ja bih mu prvo promenio boju,jer ova crvena nije ljuta vec svalerska fensi,pa dodao srebrne trake...Poradi malo na prednjem braniku,pa stavi neko lepo sediste...itd...

 

Hvala na savetima, predlozima i pohvalama, prerada sedista je vec dogovorena, samo ceka realizaciju, korman sam stavio takodje zbog meni odgovarajuceg polozaja voznje, visok sam preko 190cm i ovaj polozaj mi savrseno odgovara, takodje i estetski mi se jako dopada, i sto je bitna stvar ne vidja se cesto, boju ne zelim da menjam za sada jer je prva farba, bez ostecenja, stara koliko i motor, 20 godina, sa svim fabrickim nalepnicama na sebi a i to kod mene igra vaznu ulogu, sto se ostalih detalja tice, svako radi i pravi motor po svom ukusu i kako se njemu svidja.. Za auspuh sa jacim imenom nisam imao novca, nismo svi finansijski dovoljno jaki da kupujemo akrapa yoshimuru itd, zato i postoji Robert koji pravi sasvim korektne auspuhe za male novce, tako da sam se odlucio za jeftinije resenje + moja modifikacija da bi bilo iskljucivo kako ja zelim i volim da se cuje i izgleda.. Sve u svemu, radi se i dalje i menja se jos dosta stvari pa cu i dalje osvezavati ovu temu, jos jednom, hvala na konstruktivnim savetima i predlozima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 157 postova
  • Lokacija: Futog-Ns
  • Motocikl: Yamaha fz6n 2005

Bravo Nile . Bas mi se svidja sediste. Iskreno ja rucice i retrovizore ne bi kupio te boje Previse je crvene a jos nije ni priblizna nijansa :)

Tvoj izbor tvoj motor ;)

 

Послато са ALE-L21 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Hvala mAkinjo, na slikama se ni meni ne svidjaju ove nijanse crvene bas, uzivo to izgleda mnogo bolje, kao i na slikama motora koje sam ja uslikao, ali nisam ni pokusavao da nadjem slike na netu da budu identicne, ima cak i natpise rizoma itd... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 443 postova
  • Lokacija: Aleksinac
  • Motocikl: BMW S1000R '15

Nile motor je prelep, sredio si ga stvarno vrhunski.. Ali brate sto meni ovaj vizir unistava izgled motora pa to je neverovatno. Bas mi se ne uklapa u celu pricu. Sto bi rekao moj komsija stoji mu ki čir na dupe :P Nemoj da se ljutis, to je moje misljenje mozda svi ostali ukljucujuci tebe misle drugacije.. Nisam hteo da prokomentarisem kad si ga stavio ali posle ovakvog sedista ne mogu da ne kazem. Cekamo da vidimo rucice i retrovizore montirane ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Druze odlican projekat druze pratio sam od pocetka, svaka cast kapa dole za sav trud, volju i novac koji si ulozio u ovaj motor,  :sampion:

Sto kaze skoMy da ga kvari vizir i ja se slazem, opet kazem po mom misljenju nije pametno skrivati prelepe hromirane satove koje ovaj motor ima. Naked je to. 

Jos jednom kazem ne zameri sto sam iskazao svoje misljenje, nadam se da mi to neces uzeti za zlo.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 930 postova
  • Lokacija: Vlasotince, Ladovica
  • Motocikl: Peugeot Vivacity 2, Automatik A35, Honda CM 125, Suzuki Bandit 600

Druze odlican projekat druze pratio sam od pocetka, svaka cast kapa dole za sav trud, volju i novac koji si ulozio u ovaj motor,  :sampion:

Sto kaze skoMy da ga kvari vizir i ja se slazem, opet kazem po mom misljenju nije pametno skrivati prelepe hromirane satove koje ovaj motor ima. Naked je to. 

Jos jednom kazem ne zameri sto sam iskazao svoje misljenje, nadam se da mi to neces uzeti za zlo.  :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Drugari taman posla da cu uzeti za zlo... Naprotiv svaka sugestija-misljenje-kritika su dobro dosli..

 

Meni se iskreno svidja kako izgleda, uzivo je dosta bolje, ali, nisam ga stavljao iz estetskih razloga, vec da radi posao, nije on nista specijalno visok i ne deluje kao da stiti puno, ali verujte mi cim se predje 120-130-150kmh pravi OGROMNU razliku u odnosu na to kad ga nema, vetra u grudi gotovo da nema uopste kad je vizir na motoru, a to olaksava voznju mnogo..

 

Projekat se nastavlja, moram jos par zamisli da realizujem...

 

Hvala svima koji prate temu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 958 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Aprilia Shiver GT 750, Honda CB400N

Meni bre zao sto nismo tvoj i moj slikali jedan pored drugog dok smo bili na pocetku projekta i dok su oba bila u S varijanti...pa da ih na kraju slikamo opet kad projekti budu gotovi...ako ikada budu gotovi :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Jos nije kasno. Vratite sve u prvobitno stanje pa na fotoshoot :)

 

 

Verzonden vanaf mijn airbus 380 met Tapatalk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • čeka dobru titulu, 1360 postova
  • Lokacija: Bečmen, Surčin
  • Motocikl: KTM 390 ADV, VERSYS 650, VF 750 SABRE

.., ali, nisam ga stavljao iz estetskih razloga, vec da radi posao, nije on nista specijalno visok i ne deluje kao da stiti puno, ali verujte mi cim se predje 120-130-150kmh pravi OGROMNU razliku u odnosu na to kad ga nema, vetra u grudi gotovo da nema uopste kad je vizir na motoru, a to olaksava voznju mnogo..

.

 

Objašnjenje opravdava montazu vizira koji mnogima (pa i meni) pomalo kvari celokupnu lepu sliku motorčeta. Možda bi neko kompromisno rešenje bilo da se vizir odradi da bude tog oblika i veličine ali od potpuno providnog plexija, to bar nije problem kad već praktično imaš "kalup", nije neka velika cifra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

UPDATE: retrovizori

 

Stigli su retrovizori danas, odusevljen sam bio na prvi pogled kako su odradjeni, nisam ocekivao da su ovog kvaliteta s obzirom da su sa aliexpressa, cak je i boja genijalna ali na zalost nije se uklopila kako sam ocekivao, pa sam se odmah bacio na posao i farbanje u crno i montazu... slike malo kasnije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Evo i slika, ja prezadovoljan...

 

image.jpg

 

image.jpg

 

image.jpg

 

Okvir tablice je slomljen skinuo sam da bih stavio novi, takodje napravili smo kombinaciju sa drugarom Zlig0r-om koji takodje ima temu projekta svog bandita ovde, da odradimo i podrep i da stavimo aftermarket nosac tablice aluminijumski sa nosacima za migavce... ali o tom po tom... to bi moglo ovako nesto da izgleda, p.s. okrenuli smo celu EU da bi smo dosli do ovog komada plastike, zlata vrednog  ;)

 

16790819_10212127629085198_772727346_n.j

 

podrep.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • V-Twin torque, 876 postova
  • Lokacija: Niš/Vladičin Han
  • Motocikl: Z1000SX 2015

Meni bre zao sto nismo tvoj i moj slikali jedan pored drugog dok smo bili na pocetku projekta i dok su oba bila u S varijanti...pa da ih na kraju slikamo opet kad projekti budu gotovi...ako ikada budu gotovi :D

 

da znas da je prava steta, jedino sto imamo su slike pre pocetka, dok su bili oklopljeni... ali fora bi bila da smo imali zajednicku sliku pre, i zajednicku sliku posle  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja