Jump to content

Moto Zajednica

Youtube zabrana za Android?

Recommended Posts

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Letos samo drugar i ja isli u Nemacku u Garmish na BMW Motorrad skup. Pre neki dan postavim svoj snimak koji sam ja snimao na YT. Snimao sam pocetak BMW defilea iz kampa. Kada sam okacio snimak i zeleo da ga pregledam na telefonu da vidim kako sve funkcionise, pise mi "vlasnik snimka je zabranio gledanje ovog snimka preko android uredjaja".  Ja nista nisam zabranjivao niti cekirao nesto da neko ne moze da gleda preko tel. Preko kompa moze da se gleda. Malo sam se raspitao i naidjem da je moguce ta zabrana, sto mi se cuje muzika na snimku. A, ja sam cak i napisao u opisu da je muzika Steppenwolf - Born To Be Wild. Znaci to je muzika koja se cula za razglasa u kampu dok sam ja snimao pocetak defilea. Jel ima ovome leka da se odblokira i za Android uredjaje?

Ovo je taj snimak:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 116 postova
  • Lokacija: Derventa, Novi Sad
  • Motocikl: DR-Z400, Benelli Trek 1130

Pogledaj Syndication option tamo se moze ukljuciti/iskljuciti ta opcija ako ti je to dozvoljeno, negdje je pod advanced. Jos jedna opcija je da ne moze neko vrijeme nakon sto postavis video da se gleda na mobilu. Treca opcija je to sto si vec googla za audio sa tim se ne sretoh ali dobih na googlu istu stvar. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

Malonj@

Syndication option mi ne daje da mogu da kliknem i promenim za koju platformu da koristim.

 

Prvo je bilo bez naziva koja je muzika i onda primetim da ne mogu da gledam na mob. E onda sam Napisao koja je muzika u pitanju, jer sam negde procitao da ako ne napises koja je muzika, da ti YT sam iskljuci zvuk. Jer moras napisati cija se muzika cuje, bas zbog autorskih prava. Mozda ce se vremenom promeniti samo. Nisam pametan :neznam: 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1186 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FAZER 8 - Race Blue 2014

EVOOOO RESENJAAAA  :sampion:   :jee1::na_glavi:

Ali mi je jakoo pomoglo da znam u cemu je problem, a to je rec koju mi je Malonj napisao: Syndication 

Hvala ti druze :) Imas wopi u G-pub-u. Samo se javi :):takoje:

Moram samo jos nauciti kako da kompresujem video snimke na najmanju mogucu velicinu, a da mi ostane dobar kvalitet. Jer je ovaj snimak oko 200mb i ja ga jedva sveo na 70mb. u nekom programu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja