Jump to content

Moto Zajednica

Aprilia RS 125 ili Honda CBR 125 ili Aprilia Af1

Recommended Posts

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kagujevac
  • Motocikl: Tomos A-35

pozz odmah da se izvinim ako sam promasio thread ili kako vec nov sam imam jedno pitanje koji motor da kupim ne bih hteo da se trkam itd imam 17 godina hocu neki motor koji moze lepo da vuce neki put bi presao i 70-80 km na dan zavisi od dana a opet ne treba mi motor koji ce da ide 180,120-130 je taman i to je mnogo ali nema veze znaci sve u svemu motor koji lepo vuce moze da ide oko stotke mozda malo do 130 140 nije bitno ne bih ga ja ni vozio toliko motor koji nije preskup za odrzavanje i motor koji bih vozio i do 100 km na dan eto toliko hvala na pomoci unapred..ja se dvoumim izmedju honde NSR 125cc,Aprilie RS 125cc i Aprilie AF1 125cc us to da napomenem polagacu za A1 tako da ne sme da ima vise od 15 konja

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kagujevac
  • Motocikl: Tomos A-35

pa ne znam do 800 evra evo opet da ponovim bitno mi je da nije skup za odrzavanje da mogu da ga vozim i na duze staze  tipa oko 40 ak km u jednom pravcu (znaci da je izdrzljiv) i da dobro vuce i naravno zadnje ali ne i najvaznije da je lep  a zvuk nije bitan toliko..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Ne znam kako se krecu cene svih tih modela i da li ces naci u korektnom stanju za te novce, 800 e je bas donja granica. Za te novce mozda jedino da kupis nekog kineza relativno pouzdanog, a o tome se mozes informisati u raznim temama. Ja sam imao Hondu Varadero 125, imam samo reci hvale ali za te pare neces naci sigurno :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova

Za te novce radije uzmi hondu nsr 125 izdrzljivije su od aprilia,malo slabije ali ide ona 145-150km/h jedino neznam dali ces nsr125 naci sa 11kw u papirima dok apriliu sigurno hoces a u stvarnosti moze bit orvorena na 21kw kao sto je i moja....kada vec tako ajmo rec nisi zahtjevan sta se tice brzine pogledaj mozda ako naletis na hondu cbr125 one prve modele cini mi se oko 2004god motor ide 115-120 km/h malo mu duze treba ali navuce on to,potrosnja duplo manja nego kod ovih sta si ti nabrojao i dugotrajnija je, a ima 10kw cini mi se to je nekih 14ks :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 5 postova
  • Lokacija: Kagujevac
  • Motocikl: Tomos A-35

a sto je toliko tesko naci nsr 125 sa 11kw trazio sam i ne znam razlog zbog cega je tesko naci ne zanimaju me jaci prvo zbog dozvole tj a1 drugo ne treba mi brzina 140 150 je sasvim dovoljno  mozda i previse a trece svi oni koji imaju preko 11 kw u nesto budzeni i nisu fabrciki tj pre ce da se pokvare....ne znam nisam bas za cetvorotaktne....a kako to mislis otvorena sta se tacno radi kit ili  neki ventil i za to sam cuo da ima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Druze,vidi ti TDR, skupi jos malo parica i kupi to ili Varadero 125 koji je malo skuplji i bolji (prefinjeniji) ali tdr je po meni vrh motor jer je univerzalan i ne izgleda smesno jer je velik' i mozes i devojcicu da stavis i da vozis lepe ture s njim (da budes pravi bajker) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 117 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda nc700x

Moj Varadero isao oko 120-30, mada to mu je neki maximum i tad je na velikom broju obrtaja. Tu oko 110 mu je realna brzina kojim mozes da napravis neku turicu laganu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja