Jump to content

Moto Zajednica

Jutros Vlada Rus veterinar-udes

Recommended Posts

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Vlada je jutros imao udes idući na posao ka PKB sa suzukijem gsxf. Dobio sam više različitih informacija, prelom butne kosti, šake, lopatice, pršljena, rebra... Gaja pričao sa njegovom ženom, do toga da je svestan i da je samo noga polomljena, kolega sa posla koji je i rekao turbopeđi za udes..

Da li ima nekog u urgentnom da se raspita?

 

Nekada vozio staru Suzu, malo mlađu od miše-peiine. Prodavao sam je ja davno na forumu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

poslednje što mi je javio turbopeđa:

 

Na zrenjanincu je išao "brzom trakom". I auto iz suprotnog smera ga je isekao. U teškom je stanju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Trenutno je na operaciji.

Ima otvoren prelom butne kosti, polomljena rebra, lopaticu, zglob na ruci i nekih delova pršljenova (ispupčenja). Ima i trombozu.

Lik ga je isekao, on je udario u prednje krilo , preleteo auto i udario u betonsku banderu.

 

info by Gaya

 

 

Obratiću vam se ako bude bila potrebna neka pomoć.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Vlada je nas stari brat, drug, prijatelj i pre svega mnogo dobar covek.

 

Ceo dan molim Boga da mu bude dobro.

 

Koliko znam, on je nulta krvna grupa.

 

Potrebna je krv ali objavicemo detalje kad saznamo.

 

Vlado, uz tebe smo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 469 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX Blackbird SUZUKI DR 800 BIG, Yamaha DT125MX, Yamaha TZR 125

Evo sad je izasao iz operacione sale, butna kost mu je sredjena.

Nema vise krvarenja.

Krvna grupa je O NULTA - NEGATIVNA

I dalje je na sredstvima protiv bolova.

Kazu da je uspeo da sedne sto znaci da mu je kicma OK.

Hvala ti Boze, samo da mu bude bolje.

Koliko sam razumeo, sutra se borba nastavlja.

Vlado uz tebe smo.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Jel dolazio na ona davanja krvi i slične skupove? Poznat mi je lik odnekud...

Bilo ga je svuda po malo. Dosta je vozio za sebe. Nekad kada ga iscimam za neki protest ili akciju uklapao se i dolazio.

Ove godine se lepo naputovao. Samo mi se javljao preko vibera sa fotkom iz nekog mesta ( većinom u inostranstvu ).

Inače, iskusan lik, stara škola krenuo od motorčića , MZ-a, starog gsx, i sada gsxf koji je kupio od Gaye. Učlanio se i na bjb, ali nikad nije ništa pisao. Isprati obično neke najave oko skupova, protesta, akcija.

 

Kao što je u ujka peđa već napisao: Veliki drug, brat, čovek.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Beograd, Cukaricka padina

Sad me je kontaktirala Rusova zena Lidija. Potrebna je krv O negativna.

Molimo sve koji imaju ovu krvnu grupu a voljni su da pomognu da pozovu Lidiju na 069/797688.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Skrpili su mu nogu, presađivali su mu krvne sudove sa zdrave noge. Ima 7cm smrskan deo butne kosti, stavljen spoljni fiksator, sledi još operacija. Noga je topla.Čuo sam od Gaje da je ŠUTNUO medicinsku sestru. Kažu da je uznemiren i da stalno hoće da ustane, polako mu se vraća sećanje, nije znao zašto je u bolnici, još se ne seća udesa. Kaže da ga jako boli.

 

I narano, pitao je kako je motor i da li može da se popravi.

 

 

Sada me kontaktirala Lidija, njegova žena. Trenutno nije potrebno davanje krvi. juče je dosta njih dalo. Ali pošto će biti još operacija, tada će biti potrebno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2834 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Skrpili su mu nogu, presađivali su mu krvne sudove sa zdrave noge. Ima 7cm smrskan deo butne kosti, stavljen spoljni fiksator, sledi još operacija. Noga je topla.Čuo sam od Gaje da je ŠUTNUO medicinsku sestru. Kažu da je uznemiren i da stalno hoće da ustane, polako mu se vraća sećanje, nije znao zašto je u bolnici, još se ne seća udesa. Kaže da ga jako boli.

 

I narano, pitao je kako je motor i da li može da se popravi.

 

 

Sada me kontaktirala Lidija, njegova žena. Trenutno nije potrebno davanje krvi. juče je dosta njih dalo. Ali pošto će biti još operacija, tada će biti potrebno.

 

http://postimg.cc/image/sjt58zbkv/

 

 

 

 

brzi oporavak :zdravo:

 

 

 

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nekrunisani kralj moto cigana, 3126 postova
  • Lokacija: Banovo brdo, Juzni Beograd...
  • Motocikl: 4x4

Juče kasno uveče mi stiže poruka. Kažem ženi da vidi ko šalje, jer sam se nešto prčkao po kuhinji. Ono Vlada. Par sms-ova i vidim da mogu da ga pozovem.

Priča od jedno sat vremena. Kako je došlo do sudara, sam taj trenutak, odvoženje, gledanje pocepane noge... Do pola noći nisam mogao da zaspim, preispitivao sam i sebe, da li da se vozi i dalje.

Lik je svako od nas, samo je njemu to jutro u odlasku na posao bilo pisano.

Kaže trebalo je posle posla da ide na neki seminar negde u Srbiji. Bio u fullu obučen. Otišao do pumpe, smorio se, vratio se kući i ostavio protektore za kolena, cevanice... da ne vuče sve na posao, a posao mu relativno blizu.

Sada su mu dozvoljene posete. Kaže da levu nogu ne seća, previjaju ga bez anestezije. Nekoliko puta su hteli da je amputiraju, ali na urgencije njega i njegovih nekih profesora je to obustavljeno. Rečeno mu je da mu je noga tu samo da vidi da je ima. Tri preloma butne kosti, jedan deo fali, izgubio se. Bar još godinu dana operacija. Kaže da je samo počeo da mrda palac par milimetara, ali ne oseća ga. Ne dozvoljava nikom da mu pipne nogu. Pri padu je polomio levu šaku i sabio je celu ruku da je pukla lopatica, tako da mu je i ruka disfunkcionalna. Pokušaće da je spasu i da u budućnosti može da je koristi. Sada je skroz izokrenuta.

Sama priča o samom udarcu, prvim trnucima, bio je sve vreme svestan, ne može da stane u ovaj post niti imam trenutno inspiracije da nešto napišem od onoga što mi je rekao.

 

DRUGARI,PRIJATELJI, VIRTUELNI PRIJATELJI... ČUVAJTE SE!

  • Podržavam 20

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja