Jump to content

Moto Zajednica

Kuc kuc...

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Backa Palanka

Ćao svima,

već dugo pratim ovaj forum i stvarno bi bio red da se učlanim i predstavim.

Ja sam Matija iz Bačke Palanke, bavim se servisiranjem kompjutera a s vremena na vreme volim da čeprkam oko motora i da vidim šta se nalazi ispod onih prelepih šarenih plastika (ko malo dete). Evo šta se dobije kada se spoje par neonki, par imbusa i šrafcigera,  moj Gixxer K3 600 i ja (mnogo lepše izgleda uživo nego na slikama...budjava nokia). Nadam se da vam se sviđa.

BTW,

Pratim sve vrste auto moto sporta i zato samo volim sportske motore- čoperi, toureri, krose..ni mrtav ne bi vozio. Motore volim zbog osećaja slobode, adrenalina, nenormalne brzine i zato što uvek negde kasnim i žurim pa mi treba nešto veoooma brzo. Na skupove nažalost ne idem jer nemam dovoljno vremena da bi u njima uživao.

Toliko od mene za početak

 

Želim svima dugo uživanje na svojim ljubimcima na dva točka i lepo vreme za predstojeću sezonu!!

 

post-2706-12878993243365_thumb.jpg

post-2706-12878993246998_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Chicago, IL / Bor, SRB
  • Motocikl: 04 Yamaha R1, 15 Kawasaki ZX-14R 30th Anniversary LE, 01 Ducati Monster S4, 21 Vespa Primavera 150 Sean Wotherspoon, 16 Aprilia Dorsoduro 750, 01 Suzuki Hayabusa, 14 Harley-Davidson Road King FLHR, 94 Suzuki RM250

Pozdrav i dobrodosao.Suzana ti je extra.

 

P.S. Svaki tip motora ima svoj "razlog" za voznju...Zavisi samo ko u cemu uziva  ;)...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja