Jump to content

Moto Zajednica

Honda Varadero 1000

Recommended Posts

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

A sta sad tebi nije jasno keve ti? Ovde oglasi i ne sluze za prodaju nego da ljudi lupetaju... strasno. Ja u mom oglasu imam pravo da napisem da zelim da prodam motor samo princu od velsa, pa ako se doticni pojavi... ili da necu da prodam motor babi bez zuba i liku iz male mostanice... moj izbor. Ne znam sta se svi toliko primate oko toga sto sam rekao da ne zelim da me ljudi sa sublerom smaraju... mozda ste vi jedni od tih pa se nadjoste prozvani... ubuduce, ko nije zainteresovan za motor neka ne komentarise a moderatore molim da obrisu ove dobronamerne komentare

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Samo ti reci odakle dokle da obrišemo, pa ako ne budeš precizan, moraćemo šublerom da odmerimo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Hehehehe. Svidja mi se sad. Ovaj tvoj komentar daje celom oglasu smisao. Mozes ostaviti sve... bar je zanimljivo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1064 postova
  • Lokacija: Beograd- Cerak
  • Motocikl: Tracer MT09

Ako se diskovi izmere šublerom i imaju različitu očitanu meru, jer treba da se demontiraju i zemene mesta? I koliko dugo tako da se vozi motor (bez kočenja) pa da se situacija popravi? :jee:

 

Srećna prodaja i da kupiš novi :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 527 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: Yamaha mt 09 Tracer,Suzuki SV 650 N,Piaggio Liberty 125

Slatko se ismeja

 

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Drago mi je da vas tema uveseljava... bice prava steta ako se motor proda... moracu da nabacim neki fake oglas da imamo prostora za sprdnju. U svakom slucaju kada dodjete da proverite motor obavezno i Milana Tarota povedite da proveri da nisu neke neciste sile usle u viljuske i u zadnji amortizer pa da motor ko zelenko poskakuje u krivinama. Ja stvarno ne bi nekog jadnika na dusi da nosim, a Milance ce to casom da izbaja na dobrotu... sa takvim motorom posle i Timocku krajinu mozes da obidjes nista ti oni tamo magovi ne mogu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1438 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Ako se diskovi izmere šublerom i imaju različitu očitanu meru, jer treba da se demontiraju i zemene mesta? I koliko dugo tako da se vozi motor (bez kočenja) pa da se situacija popravi? :jee:

 

Srećna prodaja i da kupiš novi :takoje:

Ne, vec promenis subler. Vidis valjda da su svi delovi mustra - uzorak za izradu novih u Hondi... Kako smes da pomislis da su svojom krivicom razliciti? :lol3:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Honda pa sve onda.... , 630 postova
  • Lokacija: Pirot
  • Motocikl: Africa Twin rd07, Suzuki dr 650

Drago mi je da vas tema uveseljava... bice prava steta ako se motor proda... moracu da nabacim neki fake oglas da imamo prostora za sprdnju. U svakom slucaju kada dodjete da proverite motor obavezno i Milana Tarota povedite da proveri da nisu neke neciste sile usle u viljuske i u zadnji amortizer pa da motor ko zelenko poskakuje u krivinama. Ja stvarno ne bi nekog jadnika na dusi da nosim, a Milance ce to casom da izbaja na dobrotu... sa takvim motorom posle i Timocku krajinu mozes da obidjes nista ti oni tamo magovi ne mogu...

 

Opa, izgleda nisu samo diskovi vec i amortizer i zadnja viljuska....  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1480 postova
  • Lokacija: Bratunac, Earth
  • Motocikl: R1200C, GS, DRZSM

Nego, ne procitah na koju stranu se treba cesljati kad dodjes da pogledas motor?  :lol:

  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 619 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

u potpunosti se slazem sa ivanom

 

coek ima prava da okaci kakav god hoce oglas i da stavi tekst koji pozeli, kome se svidja nek gleda, kome se ne svidja nek ne gleda... ko god je od nas prodavao vozilo niko ne voli cepidlake koji traze mrlju da bi spustili cenu, ivan je to rekao na sebi svojstven nacin.... Ivane, samo napred, a da imam novaca, rado bih ga uzeo jer ne vidim nijednu manu da ima....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I have limited knowledge to make room for faith..., 435 postova
  • Lokacija: Padova, Italy
  • Motocikl: R1200GS

Sa razlikom sto se njegov gs i moj varadero malcice razlikuju po tome sta je radjeno a sta nije na motoru. A upravo sam na tu temu i aludirao, malo mi idu na zivce te varijante, al smo te provalili da ti je krs motor. Eto ja odmah kazem, ljudi krsina je nemojte ni da gledate. Cisto da mi se sublerasi skinu sa glave... ostali koji su sacuvali koliko toliko razuma mogu da dodju i da pogledaju motor, pa ako im se svidja mogu i da kupe, ako ne opet lepo. Svaka roba ima svog kupca, a meni hvala Bogu ne fali para za zdravlje pa da moram sutra da ga prodam. A moji zivci (koje su mi dobrano skratili raznorazni strucnjaci) ne ulaze u cenu ovog motora. Hvala

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja