Jump to content

Moto Zajednica

UKRADEN MOTOR HONDA CBR 600 F3 BG-10 737 1997. god

Recommended Posts

  • U prolazu, 18 postova

U noci izmedju 9. i 10. Decembra 2014. godine u OBRENOVCU ukradena je iz garaze koja se nalazi u dvoristu porodicne kuce HONDA CBR 600 F3 BG-10 737 1997. god. crvene boje sa belim repom i crnim nalepnicama. Pritom je ubijen i pas Djole koji se nalazio u dvoristu...

 

Ukoliko imate bilo kakve informacije javite na broj telefona vlasika 069/216-99-47 Nikola

post-11009-0-06609600-1418210211_thumb.jpg

post-11009-0-81642800-1418210220_thumb.jpg

post-11009-0-87712800-1418210231_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Uvek moze bolje., 614 postova
  • Lokacija: Novi sad
  • Motocikl: Kawasaki ZX6R

Bicu realan.

 

Nedavno su ukrali mom poznaniku 2 auta iz dvorista kuce.

 

Jer imaju debelu (novcanu) vezu sa policijiom, oba auta su za 2 nedelje na razlicitim lokacijama isti dan nadjeni.

 

Moj savet, nadji nekoga ko radi u policiji, jer drugacije neces moci. Ili plati nekom (policiji) da nadje, jer ce odmah biti nadjen.

 

Ovo ti ne govorim da bi sada tu neko rekao kako lupetam, vec govorim kakvo je realno stanje u Srbiji.

 

 

Edit :

 

A za psa. Necu ni da komentarisem, to nisu ljudi za mene, kada su to mogli da urade.

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Ovo je moj dobar drugar. Uz motor su mu ukrali sav alat iz garaze i meso iz pusnice. Najverovatnije su neki narkomani. Ako neko vidi motor ili cuje nesto molio bih da nam javi .

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

Bicu realan.

 

Nedavno su ukrali mom poznaniku 2 auta iz dvorista kuce.

 

Jer imaju debelu (novcanu) vezu sa policijiom, oba auta su za 2 nedelje na razlicitim lokacijama isti dan nadjeni.

 

Moj savet, nadji nekoga ko radi u policiji, jer drugacije neces moci. Ili plati nekom (policiji) da nadje, jer ce odmah biti nadjen.

 

Ovo ti ne govorim da bi sada tu neko rekao kako lupetam, vec govorim kakvo je realno stanje u Srbiji.

 

 

Edit :

 

A za psa. Necu ni da komentarisem, to nisu ljudi za mene, kada su to mogli da urade.

 

Gagi govoris za slucaj iz Despotova? 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 368 postova
  • Lokacija: Tu i tamo...
  • Motocikl: Bicikla

Bicu realan.

 

Nedavno su ukrali mom poznaniku 2 auta iz dvorista kuce.

 

Jer imaju debelu (novcanu) vezu sa policijiom, oba auta su za 2 nedelje na razlicitim lokacijama isti dan nadjeni.

 

Moj savet, nadji nekoga ko radi u policiji, jer drugacije neces moci. Ili plati nekom (policiji) da nadje, jer ce odmah biti nadjen.

 

Ovo ti ne govorim da bi sada tu neko rekao kako lupetam, vec govorim kakvo je realno stanje u Srbiji.

 

 

Edit :

 

A za psa. Necu ni da komentarisem, to nisu ljudi za mene, kada su to mogli da urade.

 

Mom komšiji inspektoru iz MUP_a, kresnuli pasata, pa nije našao auto...Samo je imao sreće, ništa više. Čak mislim da su platili otkupe za oba auta, ali su se vadili pričom policija našla...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

Prvi put su mi ukrali auto 2007. Nikad nije nađen.

Drugi put 2011. Našla ga policija posle mesec dana u garaži u komšiluku, bez tablica. Tražili nešto drugo i navatali celu grupu, vozač(lopov)-2 kom, bravar i falsifikator. Na suđenju posle godinu dana shvatim da sam neverovatan srećković. Od petorice oštećenih samo sam ja dobio auto nazad, jedan je dobio menjač i haubu od svog auta, a ona trojica ništa. Lopovi osuđeni na 6 meseci do godinu dana, uslovno na 1-2 godine. Nadoknade štete nema jer osuđeni nemaju nikakve prihode ni imovinu.

Treči put auto nađen sutradan - nisam ni znao da je ukraden. Javili iz policije da su ga našli sa slomljenim staklom i svog izčukanog i blatnjavog. Provozali ga maloletni cigančići. Suđenja nije bilo.

Četvrti put auto nađen posle nedelju dana u nekoj njivi. Bio korišćen za krađu. Suđenja nije bilo.

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2840 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Prvi put su mi ukrali auto 2007. Nikad nije nađen.

Drugi put 2011. Našla ga policija posle mesec dana u garaži u komšiluku, bez tablica. Tražili nešto drugo i navatali celu grupu, vozač(lopov)-2 kom, bravar i falsifikator. Na suđenju posle godinu dana shvatim da sam neverovatan srećković. Od petorice oštećenih samo sam ja dobio auto nazad, jedan je dobio menjač i haubu od svog auta, a ona trojica ništa. Lopovi osuđeni na 6 meseci do godinu dana, uslovno na 1-2 godine. Nadoknade štete nema jer osuđeni nemaju nikakve prihode ni imovinu.

Treči put auto nađen sutradan - nisam ni znao da je ukraden. Javili iz policije da su ga našli sa slomljenim staklom i svog izčukanog i blatnjavog. Provozali ga maloletni cigančići. Suđenja nije bilo.

Četvrti put auto nađen posle nedelju dana u nekoj njivi. Bio korišćen za krađu. Suđenja nije bilo.

 

:staa2::staa2::staa2: Moram da je bilo problema u prethodnom životu

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • SuperStar, 1098 postova
  • Lokacija: Ćićevac
  • Motocikl: MonsteR

Prvi put su mi ukrali auto 2007. Nikad nije nađen.

Drugi put 2011. Našla ga policija posle mesec dana u garaži u komšiluku, bez tablica. Tražili nešto drugo i navatali celu grupu, vozač(lopov)-2 kom, bravar i falsifikator. Na suđenju posle godinu dana shvatim da sam neverovatan srećković. Od petorice oštećenih samo sam ja dobio auto nazad, jedan je dobio menjač i haubu od svog auta, a ona trojica ništa. Lopovi osuđeni na 6 meseci do godinu dana, uslovno na 1-2 godine. Nadoknade štete nema jer osuđeni nemaju nikakve prihode ni imovinu.

Treči put auto nađen sutradan - nisam ni znao da je ukraden. Javili iz policije da su ga našli sa slomljenim staklom i svog izčukanog i blatnjavog. Provozali ga maloletni cigančići. Suđenja nije bilo.

Četvrti put auto nađen posle nedelju dana u nekoj njivi. Bio korišćen za krađu. Suđenja nije bilo.

 

Meni su ukrali novog golfa (nije stigo ni do prvog servisa)..........u mom slučaju je kasko odradio svoje............ali tebe baš pikiraju,............u kom si kraju, koja su kola bila u pitanju?

 

 

Da se vratim na temu,............motor i alat mogu da se zamene, ali za psa bi (da sam ja u pitanj) debelo platili...............

 

Srećno sa potragom i našim "pravnim" sistemom.............

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 2839 postova

obavezno sarplaninac,ako je normalan u karakteru nece nista uzeti ni da jede,znaci moraju da pucaju a to je vec prekomplikovano a pre toga pas ce se toliko nadraziti da nema sanse da ne alarmira sve okolo,poznanici motorasi vise od 50 dodina imali 5-6 ozbiljnih izlozbenih primeraka -tu lopov ako udje izidje samo kao govna od kera u kanti za smece,motorikola i kuca se nikad nisu zakljucavali

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi scooter club, 1577 postova
  • Lokacija: Backa Palanka SRB / Ludwigsburg DE
  • Motocikl: Honda NC 750x dct

obavezno sarplaninac !?

 

Metak je metak, pa od cega je sarplaninac? Mani tu pricu... 1care.gif

 

Jednostavno, sreca da lopovi ne izaberu bas tebe !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 914 postova
  • Motocikl: BMW R50/5

:staa2::staa2::staa2: Moram da je bilo problema u prethodnom životu

Aha, možda sam bio Arsen Lupen :moto3:

 

Mesta Krađe: Resavska, Cerski venac, Golf, Masarikova.

Auto: službeni.

 

Ali poenta koju možda nisam dovoljno naglasio: sistem je sjeban i to je glavni razlog takve drskosti lopova. Ukradeš i prodaš u delove najmanje 4 auta, posledica nema. No,no, u narednih godinu - dve ne smeš to da radiš. Kaže sudija: "Tužilaštvo i optuženi su se tako dogovorili". Ja se napravim pametan, mada me boli uvo - ja dobio kompletan auto nazad, i pitam šta ako se oštećeni ne slažu sa tim dogovorom. Kad zaurlaše svi na mene ko besni psi, i sudija i tužilac i advokati odbrane (jedan čak skoči i maši se za stolicu k'o da će da me mlatne): "PA NIŠTA !!!"

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2840 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

Mene su zajebavali što sam stavio alarm na motor. Kakav takav malo će da zapišti.Medjutim čovek se nije nadao da će neko biti toliko rzak da upadne u garažu. Samo fizičko i tehnički obezbediti anci i katanci mada je sad lako biti pametan. Drugima za nauk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2840 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

:staa2::staa2::staa2: Moram da je bilo problema u prethodnom životu

Aha, možda sam bio Arsen Lupen :moto3:

 

Mesta Krađe: Resavska, Cerski venac, Golf, Masarikova.

Auto: službeni.

 

Ali poenta koju možda nisam dovoljno naglasio: sistem je sjeban. Ukradeš i prodaš u delove najmanje 4 auta, posledica nema, no,no, u narednih godinu - dve ne smeš to da radiš. Kaže sudija: "Tužilaštvo i optuženi su se dogovorili..." Ja se napravim pametan, mada me boli uvo - ja dobio kompletan auto nazad, i pitam šta ako se oštećeni ne slažu sa tim dogovorom. Kad zaurlaše svi na mene ko besni psi, i sudija i tužilac i advokati odbrane (jedan čak skoči i maši se za stolicu k'o da će da me mlatne): "PA NIŠTA !!!"

 

Baš iz tih razloga sam maksimalne mere preduzeo da se odvrati potencijalni lopov. Pita me žena što zaključavam auto i motor u garaži i palim alarm.Svetla su upaljena.Jebeš jednu štedljivu od 20 watti. Propustio po komšiluku da vilenim noću pa sad 'ajde stisni petlju pa udji. Palo malo i šenlučenje ranije pa kao bije te glas da si otkačen. Ovo nije uradio neko sa strane. Bio je i ranije tu šacovao merkao i nakraju klepio i to je to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Solo Rider, 2840 postova
  • Lokacija: Sremčica
  • Motocikl: Yamaha FJR 1300 A

samo sarpaninac, ko je lud da puca u kuci na kera za motor star 18 godina iliima i takvih ludaka

 

Nemoj da se ljutiš ali jebeš više kerove. Imao dva kom seru kao goveda, jedu k'o za opkladu, dvorište uništeno tobla i samo tobla, ko god da dodje pita " Ej jesi li vezao kerove". Izgurao sam 12 god. i nikad više

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 68 postova
  • Lokacija: bajmok/Wien
  • Motocikl: suzuki GSX 1100f

Prvi put su mi ukrali auto 2007. Nikad nije nađen.

Drugi put 2011. Našla ga policija posle mesec dana u garaži u komšiluku, bez tablica. Tražili nešto drugo i navatali celu grupu, vozač(lopov)-2 kom, bravar i falsifikator. Na suđenju posle godinu dana shvatim da sam neverovatan srećković. Od petorice oštećenih samo sam ja dobio auto nazad, jedan je dobio menjač i haubu od svog auta, a ona trojica ništa. Lopovi osuđeni na 6 meseci do godinu dana, uslovno na 1-2 godine. Nadoknade štete nema jer osuđeni nemaju nikakve prihode ni imovinu.

Treči put auto nađen sutradan - nisam ni znao da je ukraden. Javili iz policije da su ga našli sa slomljenim staklom i svog izčukanog i blatnjavog. Provozali ga maloletni cigančići. Suđenja nije bilo.

Četvrti put auto nađen posle nedelju dana u nekoj njivi. Bio korišćen za krađu. Suđenja nije bilo.

Isti slucaj,ukrali mi z101(stojadina)koristili ga u pljacki prodavnice u susednom selu, i dok su bezali sleteli u kanal,razbili ga.Policija ga nasla u njivama bez kapi goriva.Ustanovili da su pocinioci ,,domaci crnci"a za stetu nikom nista posto su oni ugrozeni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • -+-, 1005 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha ♥

Ne smem vise da citam ovakve teme, ne mogu da pomognem a nerviram se za medalju! Nadam se da ce motor biti nadjen a za lopove bolje da cutim....

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja