Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA AEROX 50

Recommended Posts

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Marka: Yamaha

Model: AEROX

Zapremina motora: 49 ccm

Snaga: 2.68 KS (valjda)

Godiste: 2008.

 

post-12773-0-87404700-1406653602_thumb.jpg post-12773-0-01040400-1406653643_thumb.jpg

 

post-12773-0-98477300-1406653685_thumb.jpg

 

Ukratko. Motor je 2008. Ja ga uvezoh i kupih 2009. sa nepunih 6.000 km i od tada je kod mene. Registrovan je na stare tablice ali imam saobracajnu, karton o ispravnosti vozila kao i ovlascenje da ga vozim, odjavim, registrujem, prenesem na drugo, trece, cetvrto lice....i ne bi bilo lose da se to obavi prilikom eventualne prodaje.

Stanje, rekao bih vrlo dobro. Nalepnice nema jer ih je burazer skinuo (licio mu je na Kineza sa onim nalepnicama). Nije deljan, greban, lomljen... Gume su mu jos fabricke pa to stoji kao ulaganje u skuter. Ja bih zamenio kajis i proverio bih kocione plocice.

Skinuta mu je blokada i stavljen LeoVince TT spuh. Jako lepo ide. Sipano samo najskuplje ulje.

 

Neka zamena moze ali bih ipak prodaja bila primarna posto vec imam ciljane primerke u vidu.

 

Cena 1.200 i u tu cenu su uracunate gume(ako ja ne zamenim, kupcu skidam cenu za iznos cene guma) i placen porez na prenos.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1061 postova
  • Lokacija: Jagodina,Serbia

Zaboravih da napisem da je presao oko 17.000 i da uz njega idu fabricki auspuh koji je skinut kada je stavljen leoVince i fabricke rolnice koje su tada zamenjene. Ako to nekom znaci.

Cena ovako kako stoji bez da ja nesto sredjujem i placam je 1.000 evra.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja