Jump to content

Moto Zajednica

Moj ljubimac ofarban

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 228 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 600 F , Honda Transalp 600 V

Motor sam kupio sa vec presvucenim sedistem tako da ne znam gde je  lik to radio ali kao sto kaze kolega odnese se kod bilo kog tapetara i presvuce se, bas mi je drago sto vam se svidja puno mi znaci vase misljenje  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 186 postova
  • Lokacija: NBG

Lutka,prava lutka,nije puno para,s obzirom da je cilj bio perla-efekat,a za presvlačenje sedišta..........papir na sto i olovke u ruke."SOVA" design studio:

011/176 33 64

064/176 33 64

065/276 33 64

063 176 33 64

E-Mail:sova01@INFOSKY.NET

Čova radi sve sa kožom,za kola i motore.................jedina mana je što se nalazi na Novom Beogradu,kod TC Piramide,preciznije,odma pored doma zdravlja(sa desne str)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 328 postova
  • Lokacija: Jagodina
  • Motocikl: Honda TransAlp XL600V

Nisi mi odgovorio za manzetne,ili kako se vec zovu,na viljuskama,jesi ti dosle crne uz motor,ili si ih farbao ili si kupio negde druge (ako jesi onda gde i za koliko love),recimo to u Louise-u nisam video,ali sam video presvlaku za sediste za Transalp-a,samo crna ima i kosta oko 35 eura,sta mislite da li je bolje kupiti tako nesto ili dati nekom da opsije ko zna cim za upola para!?

Pozdrav 8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 572 postova
  • Lokacija: Han Pijesak ,BiH
  • Motocikl: KTM EXC 450, Suzuki RM 125 ,Kawasaki KLX 300R ,Kawasaki KMX 125, Yamaha DT 125R

Nisi mi odgovorio za manzetne,ili kako se vec zovu,na viljuskama,jesi ti dosle crne uz motor,ili si ih farbao ili si kupio negde druge (ako jesi onda gde i za koliko love),recimo to u Louise-u nisam video,ali sam video presvlaku za sediste za Transalp-a,samo crna ima i kosta oko 35 eura,sta mislite da li je bolje kupiti tako nesto ili dati nekom da opsije ko zna cim za upola para!?

Pozdrav 8)

U POLO katalogu imas manzetne u nekoliko boja za 15e!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

Motor sam kupio sa vec presvucenim sedistem tako da ne znam gde je  lik to radio ali kao sto kaze kolega odnese se kod bilo kog tapetara i presvuce se, bas mi je drago sto vam se svidja puno mi znaci vase misljenje  ;)

Ne moze kod bilo kog tapetara, mnogi ne znaju da rade sedista, pa odbijaju da ih prime.

Nisi mi odgovorio za manzetne,ili kako se vec zovu,na viljuskama,jesi ti dosle crne uz motor,ili si ih farbao ili si kupio negde druge (ako jesi onda gde i za koliko love),recimo to u Louise-u nisam video

Sad mozes i u Louisu da ih vidis ;D http://www.louis.de/_10a1dc55e2d27f65d526b2027485466e28/index.php?article_context=list&menu_rubrik=4&topic=wgr&grwgr=470

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 272 postova
  • Lokacija: Blok 38 LatN44°48'57.18 LonE20°24'17.19
  • Motocikl: Honda XL600V Transalp 1987.

Prelep je!

U zdravlje da ga vozas!

Transalp je motorce na koje ide svaka farba. Kad si lep, svaka ti frizura lepo stoji  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja