Jump to content

Moto Zajednica

Extreme Kamere?

Recommended Posts

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Продајем оригинал даљинац за GoPro. Тестиран на 4, требало би да ради и на 3.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
5 hours ago, Svaler said:
7 hours ago, hard_rock said:
Izgleda da telekom povecava brzine sa osnovnog paketa 10/1 na 20/4, koliko sam skontao free. Zvali su neki dan, moji se javili, jos im moji rekli ma nezadovoljni su oni kazu nesto sporo, oni kao nemojte menjati doci cemo za koji dan , menjamo opremu, ubrzavamo emoji38.png3:

Јеси сигуран ти? Да их одма зовем да кажем да су мени заборавили јавити...

Zvali moje kuci, a nemamo ugovor inace, istekao. A pogledao sam sajt promenili su brzine uploada sa 2 na 4. I pise ispod to za postojece korisnike, procitaj :) Ja se nadam da hoce :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Zvali moje kuci, a nemamo ugovor inace, istekao. A pogledao sam sajt promenili su brzine uploada sa 2 na 4. I pise ispod to za postojece korisnike, procitaj Ja se nadam da hoce
Гледао сајт, и то пише под "интернет пакети" а под "бокс пакети" (који ја имам) и даље стоји 10...
Кад сам их звао пре два месеца да променим пакет за већи од 20, не дадоше, кажу недоступно у мом региону.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
22 minutes ago, Svaler said:

Гледао сајт, и то пише под "интернет пакети" а под "бокс пакети" (који ја имам) и даље стоји 10...
Кад сам их звао пре два месеца да променим пакет за већи од 20, не дадоше, кажу недоступно у мом региону.

I ja imam box paket. Bas cu da vidim sta ce biti, ovo je presporo, ako nista menjacu.

Ne znam kako je nedostupno, kod mene u selendri ima lik 50mbps adsl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1433 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati HYM950
Pre 8 sati, hard_rock je napisao:

Izgleda da telekom povecava brzine sa osnovnog paketa 10/1 na 20/4, koliko sam skontao free. Zvali su neki dan, moji se javili, jos im moji rekli ma nezadovoljni su oni kazu nesto sporo, oni kao nemojte menjati doci cemo za koji dan , menjamo opremu, ubrzavamo :lol3:

SBB je tu car. Kod mene već jedno mesečak dana standardni paket bez ubrzavanja 200/10.

Nema Telekom šta tu da traži sa bakarnim paricama do vaše kuće. Pregazilo ih vreme posle XY god...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

А није ми ни решење да плаћам те цифре за кућни интернет.

Него, јесам ја рекао да продајем RC (даљински) за Гопро?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering

Sto se tice brzine adsl box paketa, povecan je upload samo novim korisnicima. Bice i starim korisnicima ali ne znaju tacan datum....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Sto se tice brzine adsl box paketa, povecan je upload samo novim korisnicima. Bice i starim korisnicima ali ne znaju tacan datum....
Зови, напомени промену провајдера, да видиш како ћеш брзо да постанеш нови корисник
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6084 postova
  • Motocikl: GS1250Adv curi ulje na semering
4 minutes ago, Svaler said:

Зови, напомени промену провајдера, да видиш како ћеш брзо да постанеш нови корисник emoji23.png

Hahah ma djubrad... i to ako postoje uslovi za povecanje upload-a ovde... Ma shit.

 

Koji je uopste najbolji internet provajder u Srbiji? Znam za sbb, al kod njih vidim samo pakete sa tv+...a interesuje me samo net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec

Кад си у граду све ти је доступно и имаш избор. Што руралније, све мање могућности.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 580 postova

I grad može biti problem (manji gradovi) ako si udaljen od stanice njihove ne sećam se tačno metraže(da ne lupam) sad, ne možeš da imaš super BOX paket, ovo pričam za mts.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1146 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: Honda Africa CRF 1000
On 6.5.2018. at 8:51, king_julien je napisao:

I grad može biti problem (manji gradovi) ako si udaljen od stanice njihove ne sećam se tačno metraže(da ne lupam) sad, ne možeš da imaš super BOX paket, ovo pričam za mts.

Bas tako kao sto kazes,kod mojih koji su na 400 metara od poste moze 50mbita,a kod mene koji sam na 2,9 km moze samo 20 mbita.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Malo sam isprobavao pozicije kamere po motoru. Tamiški nasip-Dunavski nasip:
 

 

Eken H6S, 1080 u 30 frejmova sa uključenom elektronskom stabilizacijom slike (EIS).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Za moju kameru je velika ta od 128gb posto je max 32gb e sada samo jos koju klasu da uzmem.Kamera je Eken snima u HD rezoluciji i nije 4K.Ne znam da li moze da podrzi klasu 10 posto se uglavnom po nasim prodavnicama te najvise nude.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Da li mislis da ipak mogu da stavim od 64gb iako je po uputstvu max 32gd.Da li klasa igra ulogu da ne bude da uzmem 10-ku a da kamera ne moze da je podrzi.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vazlan(Zlatko), 370 postova
  • Lokacija: Sombor
  • Motocikl: Aprilia SR50R,Honda Africa twin 1000L

Hvala na ponudi ako ne resim u narednih nekoliko dana dolazim za BG 07.06.pa se cujemo tada.Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja imam H6S i neku babarogu Kingston karticu U3 C10 90MB čitanje i 80MB pisanje ali od 32GB. Na nju mi staje tačno 4 sata u 1080/30 EIS. I karticu i kameru sam kupio u WinWin. Za kameru mi se žurilo i prelomio sam da im poklonim teško zarađene pare ali sam se utešio garantnim rokom a karticu sam uzeo kao drugu isto zbog garancije. Kupovati sa Alija memorije mi nekako nesigurno, svašta pakuju pod oznakama kapaciteta. Prva kartica, koju sam kupio za H9R koja mi je nedavno crkla, je isto Kingston ali sporija babaroga od 32GB, čita 90MB a piše 45MB.

Pošto je H6S true 4K, probao sam sa bržom karticom i bez problema snima.

Takođe imam HAMA Joy powerbank od 5200mAh i, gle čuda, tera kameru tačno 4 sata :D

A pošto sad imam 2 kartice od po 32GB, treba mi još jedan takav powerbank :)

 

Pošto koristim powerbank za napajanje kamere kad idem na vožnje, to znači da usb kabl mora nekako da prođe kroz vodonepropusno kućište. A pošto nisam hteo da bušim rupu na kućištu koje je došlo u pakovanju sa kamerom, zbog garancije, uzeo sam na Aliju kućište za GoPro 3/4, sa rupom sa strane gde su priključci na kameri. Jes da to sad nije potpuno vodonepropusno ali nemam nameru da ronim motorom kojekuda. Dovoljnu zaštitu pruža od kiše i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja