Jump to content

Moto Zajednica

Izbor prvog motora!?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 130 postova
  • Motocikl: Bice opet sledece godine :)

Zaboravih na Aquilu :) Prosle godine je bio jedan za 1200e. Nadam se da ce se pojaviti nesto kada budes kupovao. Jer veruj mi Hysong ti je desethiljadamilijardi puta bolja kupovina od bilo kog kineza :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 457 postova
  • Lokacija: okolina zrenjanina
  • Motocikl: mz ts250/1 i qm250 cb450N pc14

Da aquile su nepoderive masine, licno mi je pisao tip o njemu i hvala mu.E da se ima para svi bi mi bili pametni, i moj izbor bi bio bas aquila 250 jer smatram da veci motor meni licno za ove nase puteve po banatu netberba i ti putevi sa raznim krivinama i rupama i nisu za vece motore tj. brze ( po meni ) mada i ona moze da solidno ide.Ali zivot diktira, tako da ja AKO ne nadjem ponovo qm250 lomim se izmedju princa 250 i kinroada 250 ili eventualno supershadow..A ako slucajno pogledas qm250 u oglasima na polovni automobili i resis se za njega ja bih ti preporucio da ga bas obidjes, veruj mi na rec.Neznam nista o V motorima i sa vodenim ili uljnim hladjenjem ali zato imam vas drugare pa bi mi pomogli kao sto su mi neki pomogli i sa qm250 i njima hvala za to.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja