Jump to content

Moto Zajednica

Srbija - Grcka 2013

Recommended Posts

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F 650 GS DAKAR

Pozdrav drugari,

zavrsili smo montazu tri dela naseg putovanja u Grcku ove godine, na koje smo krenuli 1.Juna 2013. i trajalo je 10 dana.

Postavicu linkove sa Youtube-a, prvo odgledajte kratku retrospektivu od 5 min., a za prave radoznalce,

tu su tri dela u kojima mozete uzivati u predivnim predelima ove nama bliske zemlje.

Potpuno drugacije iskustvo od redovnog odlaska na more, i istrazivanje centralnog planinskog dela, po zavrsetku celokupne obale.

Jednom reciju, fenomenalno !!!

 

Uzivajte !!

 

- 5 min. uvod

 

- 1 deo

 

- 2 deo

 

- 3 deo
  • Podržavam 5

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 49 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW F 650 GS DAKAR

Nazalost nismo stigli da se kupamo u moru. Jedino smo imali vremena kad smo dosli u jedan hotelcic na Lefkadi, da se kupamo u bazenu. Voznja, voznja, voznja. Trebalo je preci svaki dan izmedju 350-400km, puteva po obali. Taj drugi dan smo se malo zaleteli i stigli malo vise nego sto smo planirali. Zato smo taj treci dan imali vremena da malo vise razgledamo i odvozamo Lefkadu. Nazalost i to nam je preselo, posto je drugar na Honda Valkiri, probusio gumu na neko kamenje. Pa smo se zezali sa tim. Inace za promenu gume na tom motoru treba dizalica ili kran. Samo smo je cepovali, ali se zbog vrste puteva i tezine istih, kolega odlucio da vrati sledeceg cetvrtog dana. Guma je i pored cepovanja konstantno pustala po malo. Vratio se covek iz cuga iz mesta Antirio koje se nalazi pre mosta za poluostrvo Peloponez, a preko puta Patre, 1072 km.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Политички некоректан, 858 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Honda CB 1100 SF X - Eleven

Šta reći drugo? Bravo majstore!

 

Ovo je potpuno novi autorski izraz - nova forma za putpopise na forumu. I to ona koja zahteva predan rad i dosta znanja.

 

Nešto nalik ovome smo videli u "Zemlji vatre" koja je bez premca, ali koliko je meni poznato, taj putopis su radili profesionalci.

 

Ovo je Deki uradio sve sam.

 

Da napomenem, FDU nije završio, ali u toku su pregovori da počne da predaje - ne zna se na koju katedru - montaža ili režija. Mada je on i muzički urednik pa i snimatelj u većini slučajeva.

 

Iako teksta nema, slika govori više od reči.

 

Drago mi je da si stigao da skokckaš sve i da si konačno objavio ovde!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 291 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: Honda PCX 125

Boga mi momci, svakako zanimljiva tura i super odradjen video 0takoje.gif Gledao sam samo uvod i super je, gledam ostalo cim uhvatim malo vremena 1zdravo.gif1Mina.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

Nazalost nismo stigli da se kupamo u moru. Jedino smo imali vremena kad smo dosli u jedan hotelcic na Lefkadi, da se kupamo u bazenu. Voznja, voznja, voznja. Trebalo je preci svaki dan izmedju 350-400km, puteva po obali. Taj drugi dan smo se malo zaleteli i stigli malo vise nego sto smo planirali. Zato smo taj treci dan imali vremena da malo vise razgledamo i odvozamo Lefkadu. Nazalost i to nam je preselo, posto je drugar na Honda Valkiri, probusio gumu na neko kamenje. Pa smo se zezali sa tim. Inace za promenu gume na tom motoru treba dizalica ili kran. Samo smo je cepovali, ali se zbog vrste puteva i tezine istih, kolega odlucio da vrati sledeceg cetvrtog dana. Guma je i pored cepovanja konstantno pustala po malo. Vratio se covek iz cuga iz mesta Antirio koje se nalazi pre mosta za poluostrvo Peloponez, a preko puta Patre, 1072 km.

 

Eh steta,ja sam kolima letos prospartao Lefkadu uzduz i poreko,

bili ste na najlepsim plazama a niste skvasili 00 :) Bas steta

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Elbow dragger, 2405 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBR 1KRR Luna Nera / BMW S1KRR Lexa

FJCharlie sledece godine i mi ovako? ;)

ne znam za sledechu al shto da ne :)

 

sad chu natenane da odgledam snimke, al ne sumnjam da je vrhunski!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja