Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha YZF 750cc

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Moj burazer prodaje Yamahu 750cc, koliko znam motor je 95-to godiste u sasvim solidnom stanju, treba da se menjaju zadnje plocice, ima plivajuce prednje diskove, korman je doradjen to jest podignut je, lanac i lancanici dobri, ima jos jedan par rezervnih guma i presao je oko 54k, motor je uvezen prosle godine iz Austrije i registrovan je na BG table. Cena 1200 e a za sve ostale informacije zvati Gorana na 063 288-716

Hvala svima :zdravo:

 

GtfXd.jpg

 

5nOSG.jpg

 

I4i3A.jpg

 

F0EZ.jpg

 

TqzrO.jpg

 

EKmTj.jpg

 

s593d.jpg

 

hCW08.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/97001-moja-yamaha-yzf-750-96/

Mislim da taj motor vrjedi malo vise, ili onaj sa gornjeg linka mnogo, mnogo manje, al svako nek prodaje svoje kako njega volja.

 

P.S. Korman je onako, al mu ti Miki Maus retrovizori stoje ko piletu sise

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1691 postova
  • Lokacija: Paracin

Mozda se ja licno ne bih slozio sa izborom kormana i retrovizora ali ovo sto uspevam da vidim na ovim slikama ne izgleda lose. Pozeljno bi bilo da postavis malo vise slika na dnevnom svetlu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Lord Sidious Tamni, 4841 postova

Sta fali kormanu? Ko nece s njim na stazu, moze samo da lupa nogama u guzu i kezi se sto ima ovaj korman, koji BTW kosta nekih 200-300 eura.

 

edit: a i oni sto idu na stazu, isto. :aha:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

Cim uhvatim malo vremena oticicu do buraza pa cu ga opet slikati, ono sto ja mogu reci a to je veoma malo jer sam skuteras da sam vozio u dva navrata ovaj motor i ukupna razdaljina sa njim je 2km, meni je lep osecaj, nigde mi nije stucnulo, lupnulo, pobeglo itd, korman je takav bio kad ga je uvezao a i retrovizori, sto i burazer kaze kao da je klempav, ne znam po meni lepa masina i bez nekog ulaganja. sad kolika mu je cena nemam pojma, to mi gazda mazge rekao ja tako vama preneo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/97001-moja-yamaha-yzf-750-96/

Mislim da taj motor vrjedi malo vise, ili onaj sa gornjeg linka mnogo, mnogo manje, al svako nek prodaje svoje kako njega volja.

 

P.S. Korman je onako, al mu ti Miki Maus retrovizori stoje ko piletu sise

 

 

Ti ne bi bio ti da se ne zakacis za mene,a sve ima dve strane...jel znas ti koliko je suvih startova pretrpela masina a narosito lezajevi radilice sa svojih 50 000 km,a ja sam u moju masinu koja je bila kao casa a presla dosta manje od ove prosle god otvorio i stavio nove lezajeve i bolcne klipova i koje me je sa ostalim sitnicama i uljem izaslo preko 400 evra....

 

A kao drugo meni je standardni yzf odvratan..ali to ne znaci da nekome nije....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

ovako sa slika mogu da zakljucim da su jedino ulaganje neki drugi retrovizori posto su ovi blago receno katastrofa... cena korektna, trebalo bi brzo da se proda :takoje:

 

 

mohikanac, necu da zalazim u tvoj i arnymanov odnos, ali ako poredimo ovaj motor sa tvojim fajterom ti si u velikoj zabludi ako mislis da ces dobiti te pare sto trazis za njega :stabre:

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Sta si ti neki ekspert za prodaju...a i jedno je gledati motor preko slike a sasvim drugo videti uzivo i cuti kako radi...ali dzabe vama strucnjacima pricati..

 

Ja sam juce dobijao 1100 evra ali nije mi hitno za pare, neka ga kao drugi motor ne trazi leba...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1463 postova
  • Lokacija: KLADOVO, KLADOVO, KLADOVO
  • Motocikl: Mali Plavi Zeka S '06., VFR 800 V-Tec '02., TL 1000s '97., FJR 1300 '02., Gillera Runner FXR '02., Peugeot Vivacity. Suzuki AY 50 Katana - za sada... I SVI LEPI!!!

Skidaj to djubre sa oglasa pod hitno. Ubijas cenu nama, normalnim prodavcima, koji svoje ne mozemo prodati zbog takvih kao sto si ti, a ni tvoje ne mozemo kupiti, jer svoje nismo prodali, zbog takvih kao sto si ti... :D

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

http://forum.bjbikers.com/index.php?/topic/97001-moja-yamaha-yzf-750-96/

Mislim da taj motor vrjedi malo vise, ili onaj sa gornjeg linka mnogo, mnogo manje, al svako nek prodaje svoje kako njega volja.

 

P.S. Korman je onako, al mu ti Miki Maus retrovizori stoje ko piletu sise

 

 

Ti ne bi bio ti da se ne zakacis za mene,a sve ima dve strane...jel znas ti koliko je suvih startova pretrpela masina a narosito lezajevi radilice sa svojih 50 000 km,a ja sam u moju masinu koja je bila kao casa a presla dosta manje od ove prosle god otvorio i stavio nove lezajeve i bolcne klipova i koje me je sa ostalim sitnicama i uljem izaslo preko 400 evra....

 

A kao drugo meni je standardni yzf odvratan..ali to ne znaci da nekome nije....

U pravu si, tvoj je sigurno bolji od ovog, ne znam gdje mi je pamet bila, mislim cim si naveo da si ti tu masinu sredjivao, a bila je kao casa, odmah mi je jasno da je ta masina u fabrickom-perfektnom stanju. Cak sta vise i bolja od fabricke. I sigurno od prvog dana mazena, pazena i cuvana, nikad u crveno i slicno, sto se naravno na prvi pogled vidi. Jedino bi totalna neznalica kao ja kupio ovaj motor pored tvog perfektnog primjerka.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 834 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Trenutno bez :/

Sta si ti neki ekspert za prodaju...a i jedno je gledati motor preko slike a sasvim drugo videti uzivo i cuti kako radi...ali dzabe vama strucnjacima pricati..

 

Ja sam juce dobijao 1100 evra ali nije mi hitno za pare, neka ga kao drugi motor ne trazi leba...

 

ne, nisam ekspert ali pouzdano znam kako je izgledao tvoj motor "kao casa" iz uvoza... ako je kao casa, cemu otvaranje i menjanje lezajeva i bolcni? to mi ne lici na stanje "kao casa" - vise lici na to da znas koliko je suvih startova pretrpela masina... ako si vec dobijao 1100eura, trebao si prodati za te pare...

 

 

za kraj, da ne kvarimo vise coveku oglas, cinjenica je da se kod nas vise ceni fabricki izgled a ne neke kucne prerade u fajtere, copere, bobere itd...

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

 

za kraj, da ne kvarimo vise coveku oglas, cinjenica je da se kod nas vise ceni fabricki izgled a ne neke kucne prerade u fajtere, copere, bobere itd...

problem kod nas je to sto se prerade rade kad se motor omlati pa je skupo vracati ga u fabricko stanje, lakse ga je preraditi. Licno ne bih imao nista protiv da kupim neki dobar SF (da neko odradi preradu dok je motor ceo) al da uz njega dobijem i sve orginalne delove da mogu da ga vratim u fabricko stanje kad mi dosadi ili da se lakse proda kad do toga dodje.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

 

za kraj, da ne kvarimo vise coveku oglas, cinjenica je da se kod nas vise ceni fabricki izgled a ne neke kucne prerade u fajtere, copere, bobere itd...

problem kod nas je to sto se prerade rade kad se motor omlati pa je skupo vracati ga u fabricko stanje, lakse ga je preraditi. Licno ne bih imao nista protiv da kupim neki dobar SF (da neko odradi preradu dok je motor ceo) al da uz njega dobijem i sve orginalne delove da mogu da ga vratim u fabricko stanje kad mi dosadi ili da se lakse proda kad do toga dodje.

Problem kod nas je sto se prerade inace rade ZA SEBE, po sopstvenom ukusu, a kod nas se rade za prodaju omlacenog motora, a po sopstvenom ukusu, a ukusi su razliciti. I onda kad nema kupaca mozes da komentarises kako ljudi nemaju ukusa :D

 

Ontopic

Kad bih trazio ovakav motor za sebe, ovako sa slika na oglasima ovo bi mi bio jedan od favorita, a i kilometraza djeluje da bi mogla biti prava. Jos po meni najljepsa verzija FZR-YZF generacije, sa Fox Eyes farovima

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

 

za kraj, da ne kvarimo vise coveku oglas, cinjenica je da se kod nas vise ceni fabricki izgled a ne neke kucne prerade u fajtere, copere, bobere itd...

problem kod nas je to sto se prerade rade kad se motor omlati pa je skupo vracati ga u fabricko stanje, lakse ga je preraditi. Licno ne bih imao nista protiv da kupim neki dobar SF (da neko odradi preradu dok je motor ceo) al da uz njega dobijem i sve orginalne delove da mogu da ga vratim u fabricko stanje kad mi dosadi ili da se lakse proda kad do toga dodje.

Problem kod nas je sto se prerade inace rade ZA SEBE, po sopstvenom ukusu, a kod nas se rade za prodaju omlacenog motora, a po sopstvenom ukusu, a ukusi su razliciti. I onda kad nema kupaca mozes da komentarises kako ljudi nemaju ukusa :D

 

Ontopic

Kad bih trazio ovakav motor za sebe, ovako sa slika na oglasima ovo bi mi bio jedan od favorita, a i kilometraza djeluje da bi mogla biti prava. Jos po meni najljepsa verzija FZR-YZF generacije, sa Fox Eyes farovima

 

Ali nazalost neces nikada ni kupiti umreces sa tim nejakim dvoklipnim praistoriskim drndalom.. :lol:

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2753 postova
  • Lokacija: MNE-SRB-BIH-CRO (trenutno Herceg Novi))
  • Motocikl: GPZ 500 Street Twin

Ee, posto su i ovako preskupi ti motori, pa ne znam kako bih to ja mogao da ih priustim.

Tacnije tvoj je preskup i pri tom ne mislim na cjenu, ovaj je skoro pa dzaba

 

Kamo srece da me ovo drndalo posluzi bar dok docekam starost, mada djelova ima, a i tek mu je 25godina, a jos ne pokazuje znake zamora, mozda i dobaci stotku, ko zna :moto3:

 

Doduse tvoj mi post lici na neke slutnje, nadam se da ce ti se iste obit o glavu kao sto je to do sada bio slucaj

 

Ontopic

Izvinjavam se sto sam probudio trola sa mojim poredjenjem cjena, ali dok god je motor na prvoj strani oglasa, sa takvim primjerom koliko mu je cjena povoljna, vjerujem da se vlasnik nece ljutiti. A ovakav motor s ovom cjenom stvarno zasluzuje da bude na prvoj strani :takoje:

 

Inace ocekujem da ce uskoro da upadne urednik, pobrise sve postove vezane za temu sem prvog i ostavi ove baljezgarije, kao sto je to do sada bio slucaj :P

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ee, posto su i ovako preskupi ti motori, pa ne znam kako bih to ja mogao da ih priustim.

Tacnije tvoj je preskup i pri tom ne mislim na cjenu, ovaj je skoro pa dzaba

 

Kamo srece da me ovo drndalo posluzi bar dok docekam starost, mada djelova ima, a i tek mu je 25godina, a jos ne pokazuje znake zamora, mozda i dobaci stotku, ko zna :moto3:

 

Doduse tvoj mi post lici na neke slutnje, nadam se da ce ti se iste obit o glavu kao sto je to do sada bio slucaj

 

Ontopic

Izvinjavam se sto sam probudio trola sa mojim poredjenjem cjena, ali dok god je motor na prvoj strani oglasa, sa takvim primjerom koliko mu je cjena povoljna, vjerujem da se vlasnik nece ljutiti. A ovakav motor s ovom cjenom stvarno zasluzuje da bude na prvoj strani :takoje:

 

Inace ocekujem da ce uskoro da upadne urednik, pobrise sve postove vezane za temu sem prvog i ostavi ove baljezgarije, kao sto je to do sada bio slucaj :P

 

Ja bas pre 2-3 dana provozao gs500(skoro isto kao tvoj gpz 500 :)), ja seo 1,2,3,4 ono gasira ali nikako ne ide ...pitam ovoga da ti slucajno ne blokiraju kocnice,kaze jok.... i pita me jel ide dobro....kakvi dobro,za nijansu bolji od apena...odavno nisam vozio ta dvoklipna govanca pa sam i zaboravio koja je to beda od motora...

 

Tako da arny kupi neki posten motor....videses i sam da si sve vreme bio u zabludi i eto bicu velikodusan i prihvaticu tvoje izvinjenje za tvoje gluposti..

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja