Jump to content

Moto Zajednica

Gde naci delove za Cagivu Raptor

Recommended Posts

  • U prolazu, 37 postova

radi se o Cagivi Raptor 125 2006 godiste,da li neko zna ko prodaje delove za nju(polovne,nove),trebao bi mi desni blok motora i jos neke sitnice,da li je neko imao ovaj model i dal' pase od nekog drugog modela cagive blok i delovi? trezim vec duze vreme delove za nju ,al bezuspesno,hvala unapred :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Duh Bez Sekire, 1037 postova
  • Lokacija: Beograd - Miljakovac, Ljubovija
  • Motocikl: Yamaha XJ600N, Cagiva Canyon 600, Husqvarna TE 250

Ja mislim da potpuno isti agregat koristi i Cagiva Mito tih godišta, a toga bar imaš po oglasima koliko hoćeš i celih i u delovima...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 400 postova
  • Lokacija: Ptuj - Slovenija
  • Motocikl: Moto Guzzi Norge 1200 GT 8V, V 65 Florida, Malaguti Madison 3 250 ie Carbon Black Edition

Mislim da češ teško dobiti samo blok motora pogotovo jedan deo bloka motora . Koliko sam gledao na Ebayu ima samo jedan donji deo motora, evo link :

http://www.ebay.de/i...item3cc1fdbe5e.

 

A vjerovatno paše i od Cagive Mito, tu sam pronašao samo kućište komplet. Evo i tog linka:

 

http://www.ebay.de/i...=item51b09c3e07

 

Sad ako je bilo tih motora kod vas neznam, a verovatno i nema nekih delova za njih bar ne to što ti treba :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova

ako pase od mita onda sam nasao, i moze posebno da se kupuje,nasao sam za 25e desni blok sa svim lezajevima,a na ostalim mestima su od 40-60e,mislim da je super cena ,samo nadam se da pase,s obzirom da raptor ima 6 brzina a mito 7,neki kazu cak da mozda i od freccie pase mada ne znam,videcemo,poslace mi danas slike decko od koga treba da uzmem :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja