Jump to content

Moto Zajednica

Poginuo Zoran iz Gospodjinaca

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Juce oko 15h na izlasku iz Gospodjinaca poginuo je Zoran Salonski (33god), na 200m od izlaska iz istog mesta,

Naisao sam svega par minuta nakon tragicne situacije i bezuspesno pokusao da pomognem, kao i njegova dva drugara. On (zuti Suzuki 600) i kolega sa Banditom S su krenuli da se provozaju, gde je Zoranu zbog neutvrdjenih razloga zablokirao zadnji tocak i potpuno izgubio kontrolu na motoru. Motor je odgurnuo od sebe i uklizao u kanal sa leve strane kolovoza, gde je prilikom pada zadobio teze povrede vrata (nalaz lekara na uvidjaju) usled kojih je i izgubio zivot nakon manje od pola sata. Hitna pomoc je dosla prekasno, njegov puls mi je kucao par minuta pre njihovog dolaska pod prstima, o cemu ne mogu da govorim jer sam u tom trenutku izgubio pojam o vremenu i delovalo mi je da im treba cela vecnost da dodju.

Momak, po mojoj proceni nije isao prevelikom brzinom jer nije bio daleko od pumpe sa koje su krenuli, motor nije predaleko otklizao, ali ono zbog cega jako zalim, kao i kod svih koji se toga ne pridrzavaju, je to sto momak nije nosio kacigu. Pitanje da li bi mu ona pomogla u tom trenutku necu ni da postavljam jer mi je tesko i dalje zbog jezivog prizora, ali molim sve kolege, ako ne zbog sebe, bar nosite je zbog ljudi koje volite, jer patnja i bol koju sam juce saosecao sa ljudima koje ni ne poznajem nije merljiva,a prijateljima i porodici stradalog ne mogu ni da zamislim kako je u ovom trenutku.

Pocivaj u miru Zorane, neka su ti siroki putevi nebeski.

  • Podržavam 37

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 465 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Kawasaki ZX9R- Honda XL 1000 V Varadero

Tuga do neba.Poznavao sam čoveka.Nije bio aktivan motoraš, jer nije dizao glavu od posla.Malo njih znam tako vrednih kao što je cela prodica Salonski.Nema reči da opišu ovu tragediju.Laka mu crna zemlja i široki putevi nebeski. 0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Posto policija nije dala da se pomeri motor zbog uvidjaja, nisam mogao da vidim jer je motor bio polegnut u kanalu a od trave lanac nisam video. Uvidjaj su vrsili prvo lokalni policajci pa su cekali 2 sata da dodju da izvrse vestacenje strucna lica iz NS-a.

Sutra u 15h je sahrana, idem da odam pocast stradalom kolegi, pa ukoliko se do tada ne oglasi neko od njegovih prijatelja iz "Eskadrile" ja cu dodati na temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Motocikl: Suzuki GSX600F '01

Danas sam saznao od kolega stradalog da je motor nakon udesa bio na tehnickom gde su ustanovili da tocak nije blokirao,niti da je lanac pukao, najverovatnije je usao u udubljenje na putu izmedju dve trake i izgubio kontrolu nad motociklom ...

Tuga0tuzan.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Princ Sherwood-a, 2447 postova
  • Lokacija: Blokovi

Hm... Žuti Suzuki 600 ima 99% 180 zadnju gumu i ne znam kakvo udubljenje bi trebalo pa da obori mašinu. Ko zna šta se desilo, verovatno je platio danak neiskustvu. Laka mu zemlja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2854 postova
  • Lokacija: NS
  • Motocikl: Versys 650 Kiklop

...na kraju krajeva, to sad više nije ni bitno... bitno je da je jedan mladi život ugašen, a za njim su ostali žena, i ćerkica od 6 meseci...

0plac.gif

 

 

Saučešće porodici i prijateljima.

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja