Jump to content

Moto Zajednica

pocelo je :(

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: bg :)

jutros citajuci kurir

videk u crnoj ...mali text poginuo motociklista

elem kako kurir kaze ,decko na jamahi jos uvek NN je poginuo kad je krenuo da zaobilazi neki auto koji je odmak potom skrenuo u levo

i koliko ja kontam pokupio decka decko je udario glavom o asvalt i ubrzo potom preminuo :cry: to je koliko ja znam a da sve to se desilo u okolini NS-a ljudi , pocelo je , adrenalin udara kao i na svakom pocetku sezone .ljubi vas ja cuvajte se

R.I.P :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

I eto ga pocetak sezone. Vrlo zalosno sto i takva sezona postoji. Nego pazite ljudi, znam da ste svi zeljni lude voznje posle zimskog sna ali smanjite gas i razmislite jos jednom da li je pravo vreme i mesto za jurnjavu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd

Uzas!

 

Nekada sam sebi izgledam kao idiot, ali mislim da mi se nije ni jednom desilo da krenem da preticem kola a da se prethodno ne oglasim sirenom, a ovaj momak je poginuo tako sto je preticao automobil koji je u trenutku skrenuo levo.

 

Vidim i da je poginuo zbog toga sto je udario glavom u stub. Jel to znaci da nije imao kacigu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

R.I.P. :cry:

 

Najgore je sad sto jos ima peska na putu, a mi jesmo neizivljeni posle zime i jebiga... A kad jos na sve to dodas faktor vozaca automobila koji su tokom zime zaboravili da motoristi postoje, uh svasta moze da se desi...

 

Verovatno nije imao kacigu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

ja se upravo vrnuh s posla. Od zemuna do slavije 5-6 me je obislo (ja u kolima) i 4 me obisli sa desne strane u punoj brzini... Srecom ja gledam retrovizor pa nisam izbegavao rupu, inace bih pokupio jednoga... Ne znam sta da kazem, pazite se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Motociklista koji je poginuo u okolini NS-a je bio clan ovog foruma CBR600RR Pedja , kako sam cuo kobno je bilo to sto nije imao kacigu :( (napominjem da sam ovo cuo), nazalost Pedja nije vise sa nama :tear:

 

 

R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Motociklista koji je poginuo u okolini NS-a je bio clan ovog foruma CBR600RR Pedja ' date=' kako sam cuo kobno je bilo to sto nije imao [b']kacigu[/b] :( (napominjem da sam ovo cuo), nazalost Pedja nije vise sa nama :tear:

 

 

R.I.P.

 

Jel to ovaj momak?

http://motomagazin.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1062&highlight=cbr+600

 

Ako jeste, znam da je zivot - zivot i da svaciji isto vredi, ali sad se osecem jos gore!

:cry: :cry:

 

Saucesce svima koji su ga znali....ostao sam bez texta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 276 postova
  • Lokacija: Niš, SRBIJA
  • Motocikl: DR 650

Ne mogu da verujem.

To je Pedja koji je cini mi se prodavao svoju Hondu? Bio je i na MM i na ovom forumu.

Stvarno mi je mnogo zao... :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
Jel to ovaj momak?

http://motomagazin.co.yu/forum/viewtopic.php?t=1062&highlight=cbr+600

 

Ako jeste' date=' znam da je zivot - zivot i da svaciji isto vredi, ali sad se osecem jos gore!

:cry: :cry:

 

Saucesce svima koji su ga znali....ostao sam bez tex[/quote']

 

Nazalost jeste Pedja Radukin iz Kaca (pored NS-a) ili ti YZF R6 Djape sa MMForuma :cry:

 

R.I.P.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bas mi je zao ako je to taj momak... Mislim da je registrovan i na ovom forumu... :cry:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5344 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Bas mi je mucno sad... Do malopre, dok je nesrecni momak bio samo jos jedan poginuli motorista, jeste mi bilo zao, ali kao da se to dogodilo na nekoj drugoj planeti, tako sam se osecao....

 

Sad kad je ispalo da je to neko koga smo skoro svi znali, pa makar i preko neta, stvarno mi je frka... :cry:

 

Kaciga je bre obavezna, ljudi... Pa danas smo Dexter, Andrej i ja videli grupu klinaca na najnovijim R-ovima, naravno bez kaciga... Dace Bog da ce nekad i oni da svrate na forum i procitaju ovu Crnu Hroniku... Valjda ce tad skapirati da se zivot gubi strasno lako cak i sa kacigom, a pogotovo bez...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 681 postova
  • Lokacija: Podgorica - MNE
  • Motocikl: BMW S1000XR

neko pomenu preticanje s desne strane... kako to ne valja pa to je strasno. i ovako ljudi slabo gledaju s lijeve strane retrovizore a kamoli s desne, niko nas tuda ne ocekuje... zajebi, s desne nikako.

 

a ovom momku nek je crna zemlja laka... pih

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja