Jump to content

Moto Zajednica

Kaciga Caberg V2 407 Matt Black M

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Kao sto naslov teme kaze prodajem kacigu Caberg V2 407 Matt Black M veličina sa integrisanim naocarima, potpuno novu, izvadjenu iz kutije samo radi slikanja.

 

Cena je 90e fiksno, i posto je to i vise nego povoljno ko hoce da spusta cenu bolje neka ne trosi ni svoje ni moje vreme.

 

Petar

post-3663-0-29342100-1373647269_thumb.jpg

post-3663-0-21359000-1373647276_thumb.jpg

post-3663-0-87988900-1373647286_thumb.jpg

post-3663-0-37311400-1373647299_thumb.jpg

post-3663-0-94432900-1373647308_thumb.jpg

post-3663-0-14287100-1373647317_thumb.jpg

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 194 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750S

Javi kad BUDE svrhe da se trosi Tvoje i moje vreme.

 

Znao sam da ce ovo neko pogresno da shvati a to mi stvarno nije bila namera. Ovo sam napisao jer kad god prodajem nesto, cak i kad stavim da je fiksna cena ljudi su u stanju 30 puta u toku dana da me pozovu i nude sve i svasta, probaju da spuste cenu i ubedjuju me kako to treba da bude jeftinije, kako i oni izdrzavaju svoje porodice i prodaju mi kojekakve fore i fazone pokusavajuci da me ubede. Stvarno nemam ovaj put zivce i vreme da se bakcem sa tim. Ovakva nova kaciga u guevari je 130e, sto znaci da prodajem istu takvu potpuno novu i nekoriscenu kacigu za 40e manje. Kome treba i ko je ozbiljan kupice je i bez bilo kakve zajebancije. :takoje:

 

jel moze zamena uz malu doplatu imam nolan n101 crnu

 

Ne odgovara mi zamena. :)

  • Podržavam 7

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Lucky svrati u prodavnicu i kupi je za 90e ...

 

Fer cena,naci ce se i fer kupac,samo lagano

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2234 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2013

Ne volim da objasnjavam sam sebe, ali ovde moram:

Ni jednog momenta nisam prokomentarisao da li je cena fer ili ne. Ako niko nije primetio, nigde nisam ubacio smajli. Jedino sam na malo duhovitiji nacin rekao da ako prodavac resi ipak da spusti cenu kacige, da me kontaktira, to je sve. Ni ja ne zelim da se cenjkam sa prodavcem-kolegom sa foruma, pa sam ovaj nacin smatrao kao najmanje nametljiv, niti mi pada na pamet da ga ubedjujem u nesto sto ne mislim, pogotovu sto se znam licno sa Peconi-jem.

Racunam da ako mogu da je kupim ovde po ceni koliko mene kosta tamo+transport do SRB, zasto da ne?

@Dzony: da ista znas o meni, znao bi da trgujem moto-opremom, i u ponudi imam i iste ovakve kacige. Mislim da to znaci da ipak ponesto i znam o cenama kaciga, zar ne? A u prodavnicama i kupujem kacige - doduse u inostranstvu...

U svakom slucaju - sretna prodaja !

 

I, da: ova 4 plusa su jedini plusevi koje sam dobio za ove 3 godine na forumu, za koje mi nije drago...

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 202 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha Tracer 7 / Aprilia Sr 50

Ako se znas licno sa covekom onda ok. Ja ne gledam u pasulj niti me zanima ko se cime bavi,reagovao sam na osnovu onoga sto sam video tj. procitao,jer sam smatrao post krajnje ne korektnim. U ovom slucaju sam pogresio te se izvinjavam...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja