Jump to content

Moto Zajednica

Kako da promenim izgled brzinometra

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: Sym Symply 50

Pozdrav bajkeri :)

 

Ovako,hteo bih da malo poboljsam izgled brzinomera,vozim Sym Symply pa su mi boja i izgled postali malo staromodni,kako to da promenim,gde da nabavim,moze li od nekog drugog skutera brzinomer..? E da,da se pohvalim malo,stavio sam diodice u far,stavio sam iznad zadnjeg branika i dole ispod nogu,po meni izgleda super,jos samo da kupim plavu sijalicu za poziciju.

Gledam tako na yt ko je uradio brzinomer,kao da su samo prelepili druge boje,malo drugaciji brojevi i do je to,gde moze da se nabavi,jel skupo?

Ae pomozite mi maloo :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 13 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Nisam to do sad radio na skuteru, ali jesam na kolima- ako sam dobro razumeo hoćeš samo da promeniš cajger? U suštini vrlo je jednostavan proces, ali ima posla. Prvo što moraš da uradiš je da vidiš da li možeš da otvoriš sat, drugo moraš da nađeš odgovarajući template na internetu koji ćeš modifikovati u Corel-u, Photoshop-u ili nekom drugom programu za grafičku obradu. Na kraju samo odeš u bilo koju bolju kopirnicu i tražiš da ti to odštampaju na samolepljivom papiru, iskrojiš ga, zalepiš i to je to...

 

Ako je to ovaj model LINK deluje prilično jednostavno samo treba voditi računa prilikom rastavljanja i izbora papira zbog pozadinskog osvetljenja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: Sym Symply 50

Takav je,hvala ti,probacu za koji dan,mozda i veceras,pa javljam..

Stavicu mu ja drugo osvetljenje,nesto kao plava,ili bela tako cu nesto..Hvala ti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja