Jump to content

Moto Zajednica

P: Sony PS3

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Prodajem Sony PS3, slim model 320Gb, blueray wifi bluetooth itd

Koristio sam ga svega par puta tako da je apsolutno kao nov.

Dva original joysticka, crni i plavi + kabl onaj za punjenje.

Igre:

 

1. Blur

2. Battlefield Bad Coompany 2

3. Call of Duty Black OPS

4. Need for speed THE RUN

5. Uncharted 3 - Drake's Deception

(samo igre su placene 190e)

 

I HDMI kabl dajem koji sam koristio uz njega.

Cena nek bude 300e pa mozemo i da se dogovorimo malo ako je neko zainteresovan, slike na zahtev mogu da postavim takodje, al nema sta sve izgleda kao na googlu - novo.

 

PS3-Slim-Cech-3000-oosgame.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

:Mina:

 

Tvoja roba, tvoja cijena...

http://www.ebay.de/i...#ht_3789wt_1235

 

dobro ta cena jeste niza, ali igre kostaju vise nego sto se prodaje ovaj sa ebay-a.

Inace nije ni skupo s obzirom na sta sve daje uz tu cenu..

 

 

 

Nego acko, sta kazes na zamenu za suprasne krmace 1lol.gif1lol.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Branko, Taj sa linka je 183e (sa ne originalnim joystickom neki EAXUS) + postarina do SRB 39.90 to je 223e, + carina i porez koliko ti lupe, nek bude 25 ( realno 50), znaci 250 za sony i jedan joystick.

Ja dajem 5 igara (190e placene) HDMI kabl (10e) i jos jedan sony joystick (40e) za 50e? Pa da :)

+ dodjes probas vidi kako sve lepo radi, platis.

Ok deal skroz.

 

Dzony, moze zamena samo za fert gredice i mokre dzakove cementa! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 439 postova
  • Lokacija: Pancevo
  • Motocikl: Piaggio Beverly Sport Touring 350

Totalno OK. Da je za nekih mesec dana razmislio bih dobro! Gaming konzole su super stvar, samo sto su kod nas igrice skupe, tj. za nas. 1neznam.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Branko, Taj sa linka je 183e (sa ne originalnim joystickom neki EAXUS) + postarina do SRB 39.90 to je 223e, + carina i porez koliko ti lupe, nek bude 25 ( realno 50), znaci 250 za sony i jedan joystick.

Ja dajem 5 igara (190e placene) HDMI kabl (10e) i jos jedan sony joystick (40e) za 50e? Pa da :)

+ dodjes probas vidi kako sve lepo radi, platis.

Ok deal skroz.

 

Da me ne svatis pogresno...Nedo Bog da ti "miniram" oglas, ni slucajno, ali one igre koje ti volis i koje dajes u cijeni konzole nekome ne odgovaraju tako da ti to direktno "rusi" cijenu same konzole, jer "dodatna" oprema se daje "gratis " ili se posebno prodaje. ;) Ovo govorim za`rad iskustva sa tim stvarima,jer sam od 95` ( PSX ) bio u tim vodama profesionalno i kad su 200X godine PC preuzeli primat nad igrama ( i svemu ostalom sto pruzaju ) batalio sam taj posao. 1hmm.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Naravno da ne rusi cenu konzole nego je samo bonus, necu da prodajem posebno nista niti se bavim valjanjem konzola i igrica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1497 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: YZF-R1

Naravno da ne rusi cenu konzole nego je samo bonus, necu da prodajem posebno nista niti se bavim valjanjem konzola i igrica.

 

Šteta

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cool tip, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MT 09 Tracer

Cena je ok.Doduse uzmes dekoder pa picis pirate za po 100 dindzi,ko jos igra originale.Ali sa svom ovom opremom je veoma povoljno.U tehnomaniji je 39000 sa samo jednim dzojstikom...0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 794 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: motora bez trenutno

Jel stvarno mislite da to radi?

cena ti je sasvim ok za sve to sto ide uz konzolu. ja sam moju prodavao za iste pare sa 5 igara 2 kontrolera, i godinu dana garancije kod gigatrona i odustao sam. Necu da poklanjam. sto se tice USB sticka radi to ali ima ali :) konzola mora da se downgreduje na 3.55 firmware, pa onda treba da kupis taj usb stick i eksterni hard na koji ces da dobijes igrice koje kad odigras mozes samo da brises (da bi stavio nove) jer su BR rezaci kao i diskovi jos uvek skupi, nemozes vise sa tim sonijem online ili mozes kad izvadis stick a on pokupi sve nove firmware, pa kad oces opet pirate onda opet downgrade itd. jebada je velika. PS3 je odlican bluray player, dvd player, nakrca se muzikom pa na pojacalo, ima izlaz na net youtube itd nije samo igracka konzola. Ja moju nisam hakovao, cekam Gran turismo 6 krajem godine :) Nadam se da sam malo pomogo, sretna prodaja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Dovoljno je to sto ne moze online da ide posle toga a svaka igra skoro moze online da se igra i onda zabavi nikad kraja kad se igra protiv zivih protivnika :)

+ gubis tube, explorer i sve ostalo

 

Sem toga moze da se poveze jos par stvari, kao npr bluetooth tastatura imam i to ali ne dajem uz ps3, u isto vreme mi je upaljen komp i nakachen na isti wifi kao i ps3 tj umrezeni su, preko rutera streamujem sve sa kompa na sony koji prikazuje na ekran u spavacoj a komp bleji dole u dnevnoj, muzika slike video itd, ima more mogucnosti ali ja to nista ne koristim pa sam u fazonu da se proda bolje nego da stoji...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja