Jump to content

Moto Zajednica

Dzak za boks/kick box

Recommended Posts

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Uzeo ga pre par dana nemam gde da ga okacim jer je ogroman .... Ima iznad 180cm visine sirina 40cm tezina negde oko 70-80 kg nisam ga jos napunio do vrha 1lol.gif Jedino sto sam uspeo je sa terase da ga okacim da visi na dugackom lancu ali mi to nije izbor, to je bilo vise da se malo sabiju stare stvari unutra i da se dopuni , tako da ide na prodaju.

Prazan 3000 din postarina 350-400 din u kutiji stize, poklanjam karabin kuku

Pun 3999 din , mogu da ga jos dopunim, ali tada zbog duzne, sirina i tezina postarina ima da izadje jos 1000 dinara,...

062/263-921

 

http://i1292.photobucket.com/albums/b561/dzony9933/IMAG1808_zps203948f5.jpg

Promenio član Dzony93

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Mislim da je bolje prazan dzak da posaljem ili polovicno napunjen tako da bude jeftinije, ja za ovako pun mogu da ti spustim cenu na 3500 din i onda bi oko 4500 din izaso napunjen, s tim sto je ogroman :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

ne znam koliko je efikasno punjenje starim stvarima, ja sam probao sve varijante punjenja od mokre piljevine do peska i na kraju mi se ispostavilo da je mrvljena kozda zakon i najbolja.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

Sa stvarima je extra dosta je nabijen, samo trebam da ga dopunim malo i to je to. Posto je mnogo visok tezina stvari jos vise nabije na dole sve a i tezak je tako da nema da se klacka kao ljuljaska

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

ne znam koliko je efikasno punjenje starim stvarima, ja sam probao sve varijante punjenja od mokre piljevine do peska i na kraju mi se ispostavilo da je mrvljena kozda zakon i najbolja.

 

Sta ti je to sa cime ga punis...jel se sabija u dnu?

 

Ja sam i krpe, i piljevinu i neku zimu iz starih duseka ubacivao i na kraju mi ostao onaj cvrst sundjer kojim se obavijaju cevi radi izolacije...da ga iseckam...ne znam sta vise da pokusam.

 

Sa kupovnim punjenjem ima odlicnu tezinu 50/60 kila , ali jednom se zajebah sa nizim loukikom ...razvalih nogu .

 

Izvinjavam se sto offujem temu, al da ne otvaram drugu, stvarno mi treba savet sa cime da napunim ovu moju bedeviju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

JA sam stvarima starim, znaci jakne prsluci, dzemperi, majce itd sve :D samo kidaj rasfeslus i to je to, uvek se sabija na dnu, samo ga skines i protreses, ja moj trebam jos da dopunim i nema gde da mrdne, a na dnu ce uvek biti pretvrd zato sam uzeo visok dzak za low kick posto sam planirao u garazi da ga okacim malo vislje bi udarao ali preniska garaza 0plac.gif0plac.gif0plac.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

mrvljena koza ili ti sitni parcici od koze, najbolje poseti par kozara, njima toga dosta ostaje kad siju jakne i slicno, sto su sitniji parcici to je bolje

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Hvala ljudi, pokusacu i to...

 

Gledam stalno one Everlast ili kako se vec zovu dzakovi...ne znam cime ih pune, dodje mi da secnem jedan u teretani ...dobro apsorbuju udarac, samo su malo laksi za moj ukus jer mnogo djipaju .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kurblaj Khan, 3245 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: motor, da

Brate to je vec ..jako povoljno.... ja sam samo prazan dzak mnogo vise preplatio , a dok sam se snasao za kuke i motike ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1489 postova
  • Lokacija: Nis
  • Motocikl: Yamaha FZ1-SA

ja sam prazan bez kuka i lanca platio 3500 a jos postarina, juce u gradu gledao dzak oko metar ivisna 30 sirine kostao 4900 pun, adidas dzak 20000 din o5 manji i uzi od mog a od skaja, ovo je cerada koja nema sanse da se pocepa i raspadne , a cena je vise nego povoljna...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja