Jump to content

Moto Zajednica

Svi u Bijeljinu od 18. do 21. jula!!!!

Recommended Posts

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Posto vecina vas prvi put dolazi u ovaj dio Bijeljine evo jedna veoma amaterski uradjena mapa prostora odrzavanja beer festa i moto susreta ;):)

 

mozes li mi nabaciti na google maps tacnu lokaciju moto susreta. ovako kada ima slika mi ne znaci puno jer nema ni oznake ulica ni nista...

za nas koji nikad nismo bili to je velika pomoc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Posto vecina vas prvi put dolazi u ovaj dio Bijeljine evo jedna veoma amaterski uradjena mapa prostora odrzavanja beer festa i moto susreta ;):)

 

mozes li mi nabaciti na google maps tacnu lokaciju moto susreta. ovako kada ima slika mi ne znaci puno jer nema ni oznake ulica ni nista...

za nas koji nikad nismo bili to je velika pomoc...

 

 

Naracvno da mogu ;) evo ti koordinate ;) 44o45'19 S

19o13'30 I

 

https://maps.google.com/?ll=44.75549,19.22649&z=16&t=h

 

OD SVAKOG ULAZA U GRAD DO NASEG KAMPA BICE URADJENA VERTIKALNA I HORIZONTALNA SIGNALIZACIJA ( PUTOKAZ MOTO MK BIJELJINA)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1212 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1100R

Lepo se provedite i za nas koji nismo u mogucnosti da dodjemo (a bila nam zelja) a tebi Draki srecan rodjendan, i da veliki porastes.:zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Lepo se provedite i za nas koji nismo u mogucnosti da dodjemo (a bila nam zelja) a tebi Draki srecan rodjendan, i da veliki porastes.:zdravo:

 

 

Hvala Dane Deda :) Hvala na zeljama i za rodjendan i za moto susret :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

1004003_191249311042564_1660103244_n.jpg

 

553418_191248667709295_1421421166_n.jpg

 

995116_191248757709286_948238513_n.jpg

 

1044630_191249117709250_1334340690_n.jpg

 

944253_191249131042582_296593954_n.jpg

 

946615_191249207709241_151736948_n.jpg

 

RADOVI SU U TOKU :D DOBRO DOSLI!!!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

мислиш, НИКО није урадио овакву припрему?! :)

шалу на страну, бејах синоћ од 11 до мало касније :), није лоше. Потрудили су се...

музика :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Рума
  • Motocikl: XRV 650 RD03

Желим да се захвалим домаћину на лепој добродошлици. Момци из МК Бијељина Република Српска су се стварно потрудили да се све буде на месту и још једном им хвала. Они који нису били пропустили су много, а ја се надам да ће следеће године бити једнако добро. Поздрав! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 172 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: BMW R1200GS ADV 2012 Triple Black

I ja se slazem sa ATriderom! Stvarno svaka cast! Pravi primer nekomercijalnog moto skupa. Svakom ko nije bilo preporucio bih da ni slucajno ne propusti sledece godine ovaj moto skup jer je stvarno sve bilo na zavidnom nivou(od doceka na ulazu, simbolicne cene ulaza, pa preko svih obroka, organizacije programa, bendova itd...). :takoje: Hvala na svemu i vidimo se i sledece godine! :moto3: Pozdrav! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1020 postova
  • Lokacija: Sopot
  • Motocikl: BMW R1200RT Honda VFR 800 v-tec MotoGuzzi falkone NSU SuperMAX Tomos T12

Pozdrav za domaćine,Peru,Dakija.......sve je bilo super,ali pasulj,čista desetka!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 900 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

U ime MK BIJELJINA zelim da se zahvalim svim gostima naseg prvog skupa ;) Oprostite na propustima i ako Bog da da se vidimo sledece godine ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

То што сам легао у пола пет, а у седам устао на посао у понедељак- нећу заборавити сигурно :)

Перо, Драки и остали- браво!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova

Lepo mesto,idealno vreme ,dobra volja i idealni domacini da se organizuje 1. moto skup novonastalog moto kluba :D Pohvale na racun doceka ,dobre klope,dobrih domacina ,mesta i organizacije ;) Sledece godine ostanite ovakvi i bice jos mnogo vise ljudi ,motora i dobrog druuzenja! Zahvaljujem se domacinima ,pozdrav iz Rume ! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zlo i naopako, 545 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Kao da nema

Meni je zasmetao vasarski mentalitet samog skupa. Tome su kumovali dani piva. Ringispil, vozici, roditelji sa malom decu koju vuku u kolicima...po meni tome nije mesto na bilo kom moto susretu.

Druga stvar je problem oko kampa i ulaza za motoriste. Mora se to sledece godine elegantine srediti. Za nekog ko predje nekoliko stotina kilometara da dodje na vas susret i ne zna Bijeljinu bila je nocna mora nacu ulaz za motoriste. Sem siromasnog obelezenih strelica na putu nije bilo nikakvih drugih smernica. Dezurni policajci mi nisu mogli pomoci takodje, ali su me zato legitimisali i zadrzali 20 minuta gledajuci licne karte, pasose itd. Na kraju sam pratio 3 skuterasa lokalca koji su se zagubili 2 puta pre nego sto su nasli ulaz.

Zatim ulaz za kamp (u koji nisam ulazio ali sam vide sve muke vezano za to). Prolazak motorima kroz masu u sred koncerta nije kul.

 

Shvatite ovo kao dobronamernu kritiku i zelju da sledeci skup bude bolje organizovan.

Ja cu doci i sledece godine sto i jeste dokaz da nije bilo lose...samo sam izneo ono sto mi je smetalo.

 

i jedno pitanje koje nije vezano za vas skup samo...primetio sam to i na ostalim skupovima...koja je to fora sa bonovima? dodjem do tocioca da uzmem pivo za mene i saputnicu kad ono moras na drugi ulaz da kupis bonove pa se vrati...naravno otisao sam do drugog ulaza i produzio jos par metara i kupio pivo za novac bez cimanja kroz raju za bonove (i pare ostavio organizatorima bear festa a ne organizatorima moto susreta).

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 143 postova
  • Lokacija: Бијељина
  • Motocikl: Kawasaki KLE 500

i jedno pitanje koje nije vezano za vas skup samo...primetio sam to i na ostalim skupovima...koja je to fora sa bonovima? dodjem do tocioca da uzmem pivo za mene i saputnicu kad ono moras na drugi ulaz da kupis bonove pa se vrati...naravno otisao sam do drugog ulaza i produzio jos par metara i kupio pivo za novac bez cimanja kroz raju za bonove (i pare ostavio organizatorima bear festa a ne organizatorima moto susreta).

 

Мислим да тиме покушавају да смање крађу пиве/новца од стране људи који раде на точилицама...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja