Jump to content

Moto Zajednica

Chlan sam kluba, jer...

Recommended Posts

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Evo josh jedne interesantne!

 

Da zapochnem ja,poshto sam od skoro chlan moto-kluba Sirius,koji je osnovan u Panchevu.

Zashto sam u klubu...zato shto, druzzeci se sa ljudima-predstavnicima,je  bilo kao logichna nadgradnja.  Siriusi nemaju nikakvu ambiciju ka pravljenju motoskupova i sl.manifestacija i to je bila jedna od bitnijih razloga koji su bili presudni za moje pristupanje.

 

Hvala i nastavite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Tema je konkretna,tj. ljudi koji su se pronashli u "Nisam chlan...itd"  nema potrebe da pishu u ovoj i obrnuto.

Ako se slazzete. Ostalo je chist SPAM.

 

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Evo josh jedne interesantne!

 

Da zapochnem ja,poshto sam od skoro chlan moto-kluba Sirius,koji je osnovan u Panchevu.

Zashto sam u klubu...zato shto, druzzeci se sa ljudima-predstavnicima,je  bilo kao logichna nadgradnja.  Siriusi nemaju nikakvu ambiciju ka pravljenju motoskupova i sl.manifestacija i to je bila jedna od bitnijih razloga koji su bili presudni za moje pristupanje.

 

Hvala i nastavite.

 

E pa chestitke Jovane pa da vodish na tufahije ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

E pa chestitke Jovane pa da vodish na tufahije ;)

 

Ocu...chim saznam shta su to tufahije! :P

 

Neko lichno mishljenje...Misirac,znam da ga imash! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

E pa chestitke Jovane pa da vodish na tufahije ;)

 

Ocu...chim saznam shta su to tufahije! :P

 

Neko lichno mishljenje...Misirac,znam da ga imash! ;)

 

tufahije= too fuck you

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Cestitke Jovanu!!!

 

Clan sam kluba MK BROTHERS, i za to ima  puno razloga ali navescu vam par:

 

Samo ime kluba govori dosta o tome kako mi vidimo klub.

 

Imamo slicna  ako ne i ista vidjenja svega sto se tice moto-druzenja.

 

Druzim se  sa ljudima koje sam ja izabrao i koji su izabrali mene.

 

Nije bitno ko sta vozi , bitno je da se vozi.

 

Vozimo se puno i uvek u velikom broju.

 

Svakodnevno se vidjamo i provodimo puno vremena u zajednickim druzenjima.

 

U klubu sam stekao ne samo prijatelje nego i ljude koje vidim kao deo svoje porodice.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Hteo sam samo da ti prevedem.

 

Clan sam kluba iz razloga sto kad imamo neke sastanke imam sa kim da se posvadam ,popickaram a ponekad se dobro sve zakuva na ivici tuce pa se lepo izljubimo na kraju i napravimo zuraju dva dana. Van kluba ovoga nema a i klub je dobar razlog da za zene kao moja koja nema pojma nista o motorima kad treba nesto da objasnis kazes samo klubska stvar i nastavis dalje. Klub je dobra stvar zato sto ako volis svoj grad ili narod imas sansu da ga promovises svuda gde prolazis a da nekazes nijednu rec. A one price oko para u klubovima mene uopste ne interesuju zato sto sam pun ko brod(al zamalo).Ja sam clan kluba al se vozim za svoju dusu i to je vazno.

 

Mihajlo je dao poentu svega.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Hvala,Mihajlo. Dao si poentu...dakle druzzenje. I ja o tome razmishljam.

 

Ajde jedno pitanje...da li je ulazak u klub,mozzda, vid i lichne promocije kroz klub? Ja lichno nemam problem sa tim,ali kruzzi verovanje da jeste.

 

Dakle?

 

Hteo sam samo da ti prevedem.

 

Ja sam clan kluba al se vozim za svoju dusu i to je vazno.

 

Mihajlo je dao poentu svega.

 

Hvala za prevod.  ;)

 

A za ovo boldovano se uveliko slazzem!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Meni sigurno nije potrebna licna promocija , ali siguran sam da  ja licno pokusavam da u sto boljem izdanju promovisem klub i grad iz kog dolazim.

Puno puta sam bio u prilici da mi ljudi pridju po raznim gradovima i drzavama i pitaju o onome sto mi pise na ledjima. Ti ljudi ( ne bajkeri) pitaju za klub , grad i drzavu iz koje dolazim a ne ko sam ja i sta sam.

A moja licna prezentacija bi glasila ovako , smatram sebe uspesnim poslovnim covekom , otac sam dvoje dece , u  srecnom braku 15 god., svo svoje slobodno vreme  provodim na motoru, vozim se puno ali samo radi sebe(zato sto mi je voznja motorom opsesija).

I ponosan sam sto sam clan MK "BROTHERS"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Ok,Mihajlo...ti si "vidjen" u moto krugovima i chovek koga ja veoma cenim...zato mi i daj svoj lichni stav o ljudima kojima su klubovi i boje,stvar lichnog promovisanja. Svedoci smo da ce uskoro svako selo imati svoj klub i josh gore,po mom mishljenju,skup! ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Ok,Mihajlo...ti si "vidjen" u moto krugovima i chovek koga ja veoma cenim...zato mi i daj svoj lichni stav o ljudima kojima su klubovi i boje,stvar lichnog promovisanja. Svedoci smo da ce uskoro svako selo imati svoj klub i josh gore,po mom mishljenju,skup! ::)

 

To se nemoze spreciti, jednostavno ide kao nuzno zlo. Ali vremenom ce samo najjaci ostati. (ko u pesmi generacije 5  :D)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

U klubu sam zasto sto mi se tako svidja.

 

Volim da se svi okupimo, svakog clana kluba volim kao brata. Svako od njih moze kod mene kuci da otvori frizider i bez pitanja.

Jednoastavo kao sto Yo rece to je unapredjenje druzenja.

Siguran sam da me ni jedan brat nece osramotiti ni mene ni klub.

Samim tim sto nismo ograniceni na jedan grad , znaci da imam brata i u Kg i u NS i u BN...

 

To sto sam u klubu me ne sprecava da se vozim i sa drugim ljudima, ili sam.

 

Klub nije sekta.  ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Uhhhhhhhhh evo ti moje misljenje!!!

U moto-svetu nema puno prevare svi ljudi koji su u ovoj prici iz licnog interesa se jako lako  provale.Mislim da se to ne zove licno promovisanje nego licni interes preko boja i oznaka kluba.

A to da svako selo pravi klub i moto-susret .Llicno nemam nista protiv ko misli da moze neka pravi , ali neka se potrude da nam barem pozele dobrodoslicu da bi im  se dogodine ponovo vratili. Ima susreta na kojima sam bio samo jednom i nikad vise a ima  i onih gde cu ici dok mogu da vozim.

Vise klubova i moto-susreta veci izbor za nas sto volimo da se vozimo :)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Bolje sam se provodio po selima nego pa nazovimo gradovima. Ljudi iz manje sredine su  bolji domacini i prave susrete radi druzenja , zabave  i promocije svog mesta i kluba, a manje zbog para. Ovo je samo moje skromno misljenje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Dugo godina sam vozio motor i nisam bio u nijednom klubu,i nije mi bilo nimalo bitno zbog toga.Zapravo,vozio sam se isto kao i sada,uvijek sa drustvom ili sam.Vozio sam se i sa ljudima koji su bili u drugim klubovima,isto kao i danas.Ali nije ni u tome stvar.

Znaci,sto se tice voznje,nimalo nije bitno dali si u nekom klubu ili nisi.

Usao sam u ovaj klub zato sto je netko vec naveo da promoviram svoj grad,da pripadam nekoj skupini koja uvijek zeli i ima cilj nekome pomoci(humanitarno),ali ipak i zbog drustva.Nas klub je takav da nemamo nikakvih obaveza,nema novaca u klubu nikome se za nista nemoramo pravdati ili kako je netko rekao ulizivati.Ne moramo prisustvovati sastancima ili slicnim stvarima nego imamo jednu jedinu obavezu,a to je odraditi nas moto susret.Svi to rade sa zadovoljstvom jer to radimo iz humanitarnih razloga.

Znaci,svi to shvacaju kao hobi,a ne obavezu.Da budem iskren,velik smo klub i sa nekima se znam samo iz vidjenja,ali ako mi treba bilo kakva pomoc,siguran sam da uvijek mogu racunati na nekoga iz kluba.

Takva je politika kluba od prvog dana,vjerujem da ce tako i ostati.Isto tako da nije takav klub,vjerojatno ne bih ni bio u njemu.

Klub je stvar izbora svakog pojedinca i svako bira sam sebi kako ce napraviti.Postujem svakog motoristu,bio u klubu ili ne,ali ne postujem pljuvanje pojedinaca po klubovima jer nisu svi klubovi isti.

Isto tako smatram da nije veci bajker onaj koji je u klubu ili obrnuto.Covjek je covjek,nosio oznake kluba ili ne.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Motorradfahrer, 1733 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Race Bike in a Tuxedo

Vise klubova i moto-susreta veci izbor za nas sto volimo da se vozimo :)

 

Da,ali po logici stvari,i razvodnjavanje kvaliteta. Ali to sad nije tema. Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Vise klubova i moto-susreta veci izbor za nas sto volimo da se vozimo :)

 

Da,ali po logici stvari,i razvodnjavanje kvaliteta. Ali to sad nije tema. Hvala

Otvori novu temu , ima o tome dosta da se poprica!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • , 1322 postova
  • Lokacija: Umag HR

Dugo godina sam vozio motor i nisam bio u nijednom klubu,i nije mi bilo nimalo bitno zbog toga.Zapravo,vozio sam se isto kao i sada,uvijek sa drustvom ili sam.Vozio sam se i sa ljudima koji su bili u drugim klubovima,isto kao i danas.Ali nije ni u tome stvar.

Znaci,sto se tice voznje,nimalo nije bitno dali si u nekom klubu ili nisi.

Usao sam u ovaj klub zato sto je netko vec naveo da promoviram svoj grad,da pripadam nekoj skupini koja uvijek zeli i ima cilj nekome pomoci(humanitarno),ali ipak i zbog drustva.Nas klub je takav da nemamo nikakvih obaveza,nema novaca u klubu nikome se za nista nemoramo pravdati ili kako je netko rekao ulizivati.Ne moramo prisustvovati sastancima ili slicnim stvarima nego imamo jednu jedinu obavezu,a to je odraditi nas moto susret.Svi to rade sa zadovoljstvom jer to radimo iz humanitarnih razloga.

Znaci,svi to shvacaju kao hobi,a ne obavezu.Da budem iskren,velik smo klub i sa nekima se znam samo iz vidjenja,ali ako mi treba bilo kakva pomoc,siguran sam da uvijek mogu racunati na nekoga iz kluba.

Takva je politika kluba od prvog dana,vjerujem da ce tako i ostati.Isto tako da nije takav klub,vjerojatno ne bih ni bio u njemu.

Klub je stvar izbora svakog pojedinca i svako bira sam sebi kako ce napraviti.Postujem svakog motoristu,bio u klubu ili ne,ali ne postujem pljuvanje pojedinaca po klubovima jer nisu svi klubovi isti.

Isto tako smatram da nije veci bajker onaj koji je u klubu ili obrnuto.Covjek je covjek,nosio oznake kluba ili ne.

 

samo jos da nadopunim,da se kod nas placa clanarina,ali simbolicno i da svake godine na kraju ljeta idemo sa klubom na godisnji odmor i od tih novaca se placa zajednicka vecera

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 42 postova
  • Lokacija: Umag
  • Motocikl: Honda CBR1100XX - full power Yoshimura exaust system

Bio sam član moto kluba Varaždin od 1981. do 1985. kada sam se preselio u Umag. Zatim sam se vozio solo dugi niz godina do 2000. kada smo grupa pojediaca koji smo se upoznali preko zajedničkog hobija i vožnji, odlučili osnovati moto klub, a naziv je došao spontano, kao zezanje 'pa di si staaari rokeru !'. Uglavnom član sam moto kluba Staaari Rokeri zbog zajedničkog druženja i vožnji s ljudima s kojima imam zajednički jezik, zato što volim biti član kluba koji oduvijek promovira jednakost i toleranciju među ljudima - motoristima bez obzira na boju, rasu, vjeru ili političko (ne)opredjeljenje. Uz to danas pravu rock muziku i zezanciju mogu još doživjeti samo na pravim moto susretima. Toliko, i živjeli !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 6 postova
  • Lokacija: Ruma

Bio sam član moto kluba Varaždin od 1981. do 1985. kada sam se preselio u Umag. Zatim sam se vozio solo dugi niz godina do 2000. kada smo grupa pojediaca koji smo se upoznali preko zajedničkog hobija i vožnji, odlučili osnovati moto klub, a naziv je došao spontano, kao zezanje 'pa di si staaari rokeru !'. Uglavnom član sam moto kluba Staaari Rokeri zbog zajedničkog druženja i vožnji s ljudima s kojima imam zajednički jezik, zato što volim biti član kluba koji oduvijek promovira jednakost i toleranciju među ljudima - motoristima bez obzira na boju, rasu, vjeru ili političko (ne)opredjeljenje. Uz to danas pravu rock muziku i zezanciju mogu još doživjeti samo na pravim moto susretima. Toliko, i živjeli !

Bravo Maestro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

E pa chestitke Jovane pa da vodish na tufahije ;)

 

Ocu...chim saznam shta su to tufahije! :P

 

Neko lichno mishljenje...Misirac,znam da ga imash! ;)

 

Hehehe pa naravno da ga imam, ali zadrzacu ga za sebe jel sam sve blize trecoj neotvorenoj temi (josh) , BIO SAM CHLAN NEKOG KLUBA ALI VISHE NE ZELIM ILI NECU ZBOG ... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja