Jump to content

Moto Zajednica

Nisam clan ni jedne ogranizacije-kluba zbog.....

Recommended Posts

Guest gordanmg

Moj je predlog da svi ovi "protivnici" osnuju udruženje ili klub onih koji nisu članovi nekog motokluba.

 

Ako treba, mogu Vam uraditi kompletnu papirologiju za osnivanje, a u statutu ćemo navesti kod ciljeva i zadatka: "sve što je suprotno u odnosu na motoklubove!".

 

A da i to bude drugačije od motoklubova, Vama ću to idebelo naplatiti.  ;)

Iskreno, sta ti smetaju ljudi koji imaju svoj stav da nebudu clanovi niti jednog kluba?!?!?!

Pokusavas da pravis sprdacinu, ako si clan nekog kluba bez ljutnje svi komentari na ovoj temi sa tvoje strane su suvisni.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Moj je predlog da svi ovi "protivnici" osnuju udruženje ili klub onih koji nisu članovi nekog motokluba.

 

Ako treba, mogu Vam uraditi kompletnu papirologiju za osnivanje, a u statutu ćemo navesti kod ciljeva i zadatka: "sve što je suprotno u odnosu na motoklubove!".

 

A da i to bude drugačije od motoklubova, Vama ću to idebelo naplatiti.  ;)

Iskreno, sta ti smetaju ljudi koji imaju svoj stav da nebudu clanovi niti jednog kluba?!?!?!

Pokusavas da pravis sprdacinu, ako si clan nekog kluba bez ljutnje svi komentari na ovoj temi sa tvoje strane su suvisni.

 

 

Ma bez šale ni život nije onaj pravi. ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Moj je predlog da svi ovi "protivnici" osnuju udruženje ili klub onih koji nisu članovi nekog motokluba.

 

Ako treba, mogu Vam uraditi kompletnu papirologiju za osnivanje, a u statutu ćemo navesti kod ciljeva i zadatka: "sve što je suprotno u odnosu na motoklubove!".

 

A da i to bude drugačije od motoklubova, Vama ću to idebelo naplatiti.  ;)

Iskreno, sta ti smetaju ljudi koji imaju svoj stav da nebudu clanovi niti jednog kluba?!?!?!

Pokusavas da pravis sprdacinu, ako si clan nekog kluba bez ljutnje svi komentari na ovoj temi sa tvoje strane su suvisni.

 

 

Ma bez šale ni život nije onaj pravi. ;)

 

 

 

Postujem sve clanove klubova ali isto zelimo da i vi nas postujete "volim i ja vas" :D;):D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Ne vidim uopšte potrebu da se članovi klubova oglašavaju u ovoj temi.. NEka poštuju to što smo im čuvali njihovu temu od ''Ronina'' i svima lepo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Ne jer u Zrenjaninu sem Muzljanaca neme moto kluba.Smatram da to treba da bude organizacija ljubitelja motora a ne piva!Nemam nista protiv piva ali moraju da se znaju neke stvari! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Usput citajuci neke komentare mojih istomisljenika,koji nisu clanovi,nebih imao nista protiv da BJB osnuje klub sirih razmera,nevezano za grad iz koga si.Zasto ne bi smo mogli nositi iste oznake,nevezano iz kojeg smo grada.Stvar sopstvenog izbora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Ne jer u Zrenjaninu sem Muzljanaca neme moto kluba.Smatram da to treba da bude organizacija ljubitelja motora a ne piva!Nemam nista protiv piva ali moraju da se znaju neke stvari! ;D

 

U Zrenjaninu nema moto-klubova osim MK Panonski vukovi i MK Tri sesira,a Panonski vukovi su pre otprilike mesec dana organizovali zurku,koja je bila lepo posecena ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova
  • Lokacija: Zrenjanin

Radim u gradu i druzim se sa mnogo ljudi,ali na moju zaloct,nisam cuo za MK Tri Sesira a za Vukove(nisu Panonski,nego Ponocni) sam nacuo,ali nemam pojma ko su i sta su!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ne vidim uopšte potrebu da se članovi klubova oglašavaju u ovoj temi.. NEka poštuju to što smo im čuvali njihovu temu od ''Ronina'' i svima lepo...

Pa moramo malčice da se oglasimo,kada pročitamo ( valjda je čitanje dozvoljeno  :D :D :D ) kako ovi koji "nisu i neće" ,znaju kako je nama "koji jesmo i hoćemo", a to znaju mnoooogo bolje od nas,a znaju,izgleda  i mnogo toga  što mi ne znamo o nama " koji jesmo i hoćemo" ,jer su oni " koji nisu i neće"    mnogo bolje izdaleka sagledali situaciju "kod nas",a mi "iznutra " to ,izlgleda nismo u stanju  ;) ;) ;)

 

Evo i Vudu je morao da malo koriguje Robiku,pa mi to daje nadu da  i "oni koji nisu i neće",možda nisu bolje obaviještni od nas "koji jesmo i hoćemo"   

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

Radim u gradu i druzim se sa mnogo ljudi,ali na moju zaloct,nisam cuo za MK Tri Sesira a za Vukove(nisu Panonski,nego Ponocni) sam nacuo,ali nemam pojma ko su i sta su!

 

Ono jeste da je u bojama Vukova,vuk koji na steni zavija okrenut prema mesecu,i mozda je ponoc,ali u Panonskoj niziji ;)

Proveri ti to malo ;)

I naravno pozdrav :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1367 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Sreća pa imamo Vas "koji jeste i hoćete" da nama "koji nismo i nećemo" otvorite oči i ukažete na našu glupost i da nam objasnite da mi "koji nismo i nećemo" ustvari ne znamo šta to zaista "nismo i nećemo" jer bi mnogo pametnije bilo slušati Vas "koji jeste i hoćete" jer bi nam tako u našim praznim životima bilo mnogo lepše kad bi "hteli i bili" . . . Srećom, Vi "koji jeste i hoćete" ste izdaleka mnogo bolje sagledali situaciju a mi "spolja" to izgleda nismo u stanju ;) pa ste dali sve od sebe da nam pomognete da progledamo i da "poželimo i postanemo". Nama "koji nismo i nećemo" a sada smo postali "koji ne znaju al saznaće" je drago sto ste se malčice oglasili sa ovih 50% odgovora i što ste obogatili temu ;)

Hvala Vam  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Sreća pa imamo Vas "koji jeste i hoćete" da nama "koji nismo i nećemo" otvorite oči i ukažete na našu glupost i da nam objasnite da mi "koji nismo i nećemo" ustvari ne znamo šta to zaista "nismo i nećemo" jer bi mnogo pametnije bilo slušati Vas "koji jeste i hoćete" jer bi nam tako u našim praznim životima bilo mnogo lepše kad bi "hteli i bili" . . . Srećom, Vi "koji jeste i hoćete" ste izdaleka mnogo bolje sagledali situaciju a mi "spolja" to izgleda nismo u stanju ;) pa ste dali sve od sebe da nam pomognete da progledamo i da "poželimo i postanemo". Nama "koji nismo i nećemo" a sada smo postali "koji ne znaju al saznaće" je drago sto ste se malčice oglasili sa ovih 50% odgovora i što ste obogatili temu ;)

Hvala Vam  :D

Greška,greška. Ne govorim ja o tome kako je vama "koji niste i nećete",niti mi je namjera da vas ubjeđujem da se pridružite nama "koji jesmo i hoćemo".

Ja govorim o tome kao sam začuđen što vi, koji "niste i nećete",mnooooogo bolje oda nas znate kako je nama ,koji "jesmo i hoćemo"... tamo gdje jesmo,a niste bili u prilici,zato što "niste i nećete" ,da izbliza vidite kako je stvarno ( neki jesu,ali ,koliko vidim,većina nije )

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

E da smo Indijanci sad bi odvalili jednu lulu mira i po koju vatrenu...nema druge  :D

Usvaja se  :D

 

Nije mi ni bila namjera da se oglašavam u ovoj temi,dok se nije pojavilo par postova tipa... "ja neću,jer znam kako je tamo",kradu,lažu,otimaju  :D :D :D ( ne baš bukvalno ),a taj nije ni primirisao ni jednom kubu.

Mislim da bi bilo dobro  "otkinuti" jedan dio teme,gdje bi oni koju su pripadali nekim klubovima,pa istupili,iznijeli svoje razloge za to.To bi meni bilo zanimljivije od, napamet izrečenih optužbi i "konstatacija" .

 

Mir s'tobom. HAUG. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 96 postova
  • Lokacija: Valjevo

E da smo Indijanci sad bi odvalili jednu lulu mira i po koju vatrenu...nema druge  :D

 

Kad pocne sezona i kad uzjasemo nase masine,tako ce i biti.I svi ce hvala Bogu zaboraviti i na ovu i na onu temu.

A u Moto skupovima niko nece raspredati da li je ili nije clan moto kluba i da li je ili nije bio ulaz besplatan,vec kako se jeste ili nije proveo na nekom skupu.

I hvalice ili kuditi organizatora tj. neki moto klub ;):D

Ziveli ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Ljeljenča

Moj je predlog da svi ovi "protivnici" osnuju udruženje ili klub onih koji nisu članovi nekog motokluba.

 

Ako treba, mogu Vam uraditi kompletnu papirologiju za osnivanje, a u statutu ćemo navesti kod ciljeva i zadatka: "sve što je suprotno u odnosu na motoklubove!".

 

A da i to bude drugačije u odnosu na motoklubove, Vama ću to debelo naplatiti.  ;)

I,odrza ti nama „slovo“ u ovoj temi,svaka ti dala.

Samo,nije mi bas nesto jasno sta ti uopste „predlazes“?

-ovde ljudi pisu kako nece u klub.Kako onda da osnuju klub, mislis na moto klub ili ???

- napisaces statut.Sto,jesi li ti to neki strucnjak za statute,pa medju ljudima koji nisu   

  clanovi moto klubova nema niko ko bi to znao?

-da u statutu pise "sve što je suprotno u odnosu na motoklubove!",vrh ironije!!!

  Procitaj postove u ovoj temi,pa ces vidjeti da ovde ljudi NE MRZE moto klubove,

  nego ne zele da budu clanovi nekog moto kluba iz ovog ili onog razloga…

-kako mislis debelo naplatiti? Od koga? Ko si ti?

Ovde ocito vidim pojedince koji od ljudi koji nisu u klubovima,zele napraviti nekakve protivnike moto klubova.Svako normalan zna da to nije tako,ljudi nece u klub,njihova stvar,sta to koga ………

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Ma rekao sam mu kulturno da je zalutao u ovu temu a ti reagovao ka ja prosle godine pa ispao dzangrizalo.

Spusti loptu to su ljudi koji vide samo crno i belo, kod njih nema sivo. Ako nisi nas onda si protiv nas, e tako misle!!!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1414 postova
  • Lokacija: Beograd (zvezdara)

I ja sam "nas" ;D ;D :D :D ;) ;). E bas zbog toga, ako nisi nas, onda si njihov, a ako si njihov, onda si protiv nas, zbog tih podela nikada necu uci u bilo koji klub, jer svaki klub deli. Ako to nije istina, sta ce nam klubovi, jedan klub u Srbiji je dovoljan za sve bajkere, pa se ispod naziva Srbija napise grad odakle je bajker i eeto, opet svako moze praviti skupove u svome gradu, ali pod nazivom Srbija, ili nesto slicno! A kod nas ne moze tako, dva Srbina, tri stranke, tako bilo i nikako drugacije ce i da bidne :o ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BMW GS is waiting for You...what are You waiting for????, 822 postova
  • Lokacija: YU jos uvjek u 36-oj...
  • Motocikl: Wee 650

Pozdrav za Obelixa i klub Knez iz Bijeljine!

Evo reci sam posteno ,posto dugo vozis motor i dugo si clan kluba, koliko klubova se kod nas u Bosni i RS a i u Srbiji raspalo ili podijelilo clanstvo pa neki nastavili pod starim imenom neki pod novim a neki se ugasili! Neki prave i po dva skupa u istom mjestu!

Zasto nikada ne zazivi MARS? Zasto  ovoliko negodovanje na MAS,VAM......

Ima li bajkera koji su bili u istom klubu a sada ne pricaju?

Da napomenem da se ovo ne odnosi na vas  klub, vec te ovo pitam posto si vjerovatno  najstariji clan na forumu a samim tim i poznajes ovu problematiku!

 

Mislim da ljudi koji ne zele ili ne vide potrebu organizovanja ili osnivanja klubova jednostavno ne zele da dolaze u situaciju da se poslije dijele i svadjaju!

Postujem sve koji su uspjeli da sacuvaju svoje klubove dugi niz godina bez da se posvadjaju i razidju .......ali sigurno da je veliki broj i ovih drugih!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1261 postova
  • Lokacija: Beograd

Sad, ne znam ko je koliko citao moje postove (neki su i brisani), ali mislim da mnogi sticu utisak kako ja mislim da klubovi ne valjaju zbog toga sto postoje. Mislim da klubovi samo ne vrse funkciju koju mogu, da okupljaju, vec sluze za odvajanje.

Ta ideja o mc Srbija kod mene je u glavi jos od pre 15 godinja, cak sam svojevremeno sa nekim od osnivaca MAS-a pricao o tome, ali niko nije zeleo da se odrekne shara na ledjima, prihoda od zurki (kako oni kazu skupova), svevlasca u malim sredinama, sve po onoj narodnoj, bolje biti prvi u selu nego drugi u gradu. Nekome izgleda smeta da na ledjima pise SRBIJA, draze im je da pise neki cudan natpis, ponekad na stranom jeziku a ponekad na cirilici ,koji niko pa ni ja ne razumem. Cak ni MAS koji nije klasicna unija klubova vec samo udruzenje, sto znaci ako hoces hoces a ako neces mogu samo da te iskljuce i nema sankcija, nije bio dovoljno liberalan za neke, a za mene nije bio dovoljno autoriteta cda se klubovi koji se uclane u MAAS pa istupe, sankcionisu ne odlaskom motorciklista na njihove skupove, bez izuzetka, pa da vidimo onda prihode.

Jos jednom ponavljam ja sam protiv klubova ovakvih kakvi jesu, i ako se ikada osnuje organizacija koja se zove MC Srbija, i ja budem mogao da se uclanim u tu organizaciju po uslovima koji mi garantuju neke beneficije i prava za moju clanarinu, rado cu se pridruziti istom, ako oko mene ne bude prevelika kolicina likova koji me dave na temu motorcikala, jer zivot se sastoji od mnogo vise stvari koje su bitnije.

p.s.

Ne mislim na fudbal........

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 99 postova
  • Lokacija: smederevo

slazem se sa dobrim delom dobronamernih ljudi .koji su izneli istine o desavanjima u klubovima.

ali. nezelim da uvredim bilo koga,ali koliko su doprineli da poboljsaju situaciju.

najlakse je jesam ili nisam. mnogo ce vremena proci dok sve bude kako treba.do tada ja postujem  i jedne i druge. nebitan je razlog ko jeste ko nije .bitno je ponasanje svih nas .da bismo unapredili ovu nasu zajednicu pozdrav svima

 

 

 

 

                                                                                                  deki exstrem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Pozdrav za Obelixa i klub Knez iz Bijeljine!

Evo reci sam posteno ,posto dugo vozis motor i dugo si clan kluba, koliko klubova se kod nas u Bosni i RS a i u Srbiji raspalo ili podijelilo clanstvo pa neki nastavili pod starim imenom neki pod novim a neki se ugasili! Neki prave i po dva skupa u istom mjestu!

Zasto nikada ne zazivi MARS? Zasto  ovoliko negodovanje na MAS,VAM......

Ima li bajkera koji su bili u istom klubu a sada ne pricaju?

Da napomenem da se ovo ne odnosi na vas  klub, vec te ovo pitam posto si vjerovatno  najstariji clan na forumu a samim tim i poznajes ovu problematiku!

 

Mislim da ljudi koji ne zele ili ne vide potrebu organizovanja ili osnivanja klubova jednostavno ne zele da dolaze u situaciju da se poslije dijele i svadjaju!

Postujem sve koji su uspjeli da sacuvaju svoje klubove dugi niz godina bez da se posvadjaju i razidju .......ali sigurno da je veliki broj i ovih drugih!

 

Zahvaljujem na pozdaravima  :)  ( u jeeee...sad zvučim "zvanično"  :D )

 

Biće da opet oduzimam prostor "onima koji nisu i neće "  ;) ali neću previše.

 

Stvarno ne znam koliko se kod nas klubova raspalo i podijelilo,ali možda je to "uticaj podneblja"...raspala nam se domovina i podijelila na "domovine",pa nije čudo što je takav slučaj i sa klubovima. ( Raspadaju se i neke tamo tuđe domovine...)

 

Trebalo bi pogledati kakvu i koliku tradiciju imaju ti koji su se raspali i to je šaroliko.

 

Klub u kome sam ponikao zvanično je nastao 1977 ( pod drugim imenom),ali ga i dalje čine isti ljudi,isti osnivači,isti oni sa kojima sam se vozio i prije 1977, ( naravno pristizali su i mlađi ), ali nema onih koje je zlo zvano rat odveo na neke druge puteve.

 

Postoji i priča o MARS-u i MABIH-u,ali ne vjerujem da bi se razlikovala od MAS-a i VAM-a.Neko bi hvalio neko kudio i pljuvao...ja lično podržavam MAS.

U pravu si,ima klubova u kojim neki članovi ne pričaju između sebe ( i kod mene je tako )....ali ima i brakova gdje supružnici ne pričaju,pa se razvedu,potuku,otimaju oko djece ,a voljeli su se iznad svega,proveli divne zajedniček trenutke,posvetili dio života jedni drugima...da li zbog toga ne bi trebalo da se ženimo,zaljubljujemo,volimo ?

 

Neću i ne želim da utičem na tuđe mišljenje o pripadnosti klubovima,jedini razlog zašto se oglašavam u ovoj temi je što je bilo nekoliko paušalnih ocjena i negativnih kritika na rad klubova uopšte,a da kritičari nisu bili u prilici da izbliza vide kako funcionišu klubovi.Mnogo postova se svodilo na rekla - kazala i prozivanja i "konstatacije"....poštujem i ne smetaju mi kritike upućenih.

 

Zar mislite da ja nemam primjedbi na rad MK "KNEZ" ili nekog drugog kluba? Imam,itekako,ali ja sam "unutra" i to  mogu vidjeti mnogo bolje od onih koji "pucaju iz snajpera" i vjerujte da moja kritika ( i kritika meni sličnih ) vrijedi mnogo više od "bombardovanja sa drugog kontinenta".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja