Jump to content

Moto Zajednica

K: Platno za projektor

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ako neko ima platno za projektor da mu stoji skuplja prasinu i ustupio bi ga za neki mali kes, e bas me to interesuje, ako ne da nije neko imao iskustva ili pravio istu stvar sam, zid imam zid necu mora menjam raspored, treba mi platno bas koje cu da fixiram i spustim kad mi treba...

Uostalom platno je mnogo bolje nego zid... Sirina platna treba da bude min 2.5m u tome je trik sto je to dosta siroko.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nekad sam razmišljao da kupim pa odustao. Rešio sve sa dva eksera i posteljnim čaršavom .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

lijo,slika na platnu i na carsavu ne moze da se uporedi posto platno ima specijalni sloj koji daje punu ostrinu slike.to znam posto moj tast snima profesionalno svadbe i... u negotinskoj krajni pa ima svu tu opremu.ja sam mu kupio platno u nekoj beogradskoj firmi ,mislim da je 6x5 metara ako se ne varam,posto vece nisu imali koje se roluje samo.skup sport

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

E bas to, platno potpuno odbija svetlo i zato je savrseno, zavese carsavi i ostalo propustaju svetlo i zato ne valja tj moze da posluzi ali nije to to...

Jel neko pokusao da pravi onu skalameriju za rolovanje platna manualno naravno, a onda samo jos platno da se nadje negde da se kupi posebno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 751 postova
  • Lokacija: Bor
  • Motocikl: yamaha fz 750 genesis

Jeftinije je da kupis ,probaj na limundu...,zezancija je to da se napravi da se roluje i gde ces da nadjes platno?Ne znam,razmisli,mozda ima neki premaz za zid za tako nesto,ako ne treba da bude mobilno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 764 postova
  • Lokacija: BEG
  • Motocikl: ER6n

Ne mora mobilno da bude ali ce da stoji iznad velikih balkonskih vrata i sirina treba min 2.5m, nema tako veliko platno za neke manje pare min 150e...

Imaju rolo zavese sa blackout platnom sutra cu da vidim cenu danas sam se kasno setio sve vec zatvoreno...

 

Edit: Rolo zavesa ove velicine kosta 240e, idioti.

Ispadne da je skuplje nego pravo projektor platno ne znam kome oni to prodaju....

30545.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja