Jump to content

Moto Zajednica

Ručice

Recommended Posts

  • U prolazu, 60 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Kupio sam ručice iz luis kataloga ali nema upustvo kako da ih metnem i da skinem ove fabricke, mada uspeo sam jednu da stavim ali ovu sa ler gasa nemam predstavu kako da skinem , a malo se bojim da idem suviše na silu , unapred hvala na savetima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

Kupio sam ručice iz luis kataloga ali nema upustvo kako da ih metnem i da skinem ove fabricke, mada uspeo sam jednu da stavim ali ovu sa ler gasa nemam predstavu kako da skinem , a malo se bojim da idem suviše na silu , unapred hvala na savetima

a koja ti to rucica ler gasa???? ??? ??? ???mislis rucica gasa????pa iseci staru ako ti tako lakse,nakvasi novu i guraj dok nenaidje ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 438 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha Xt 600

Uzeh skoro grejace rucica (klasicne rucice samo sa grejacima). Leva je legla bas kako treba, al desna je imala lufta kolko hoces, sama je mogla da spadne. Namotao sam teflonsku traku i problem resen.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 127 postova
  • Lokacija: Melburn, Australija
  • Motocikl: Honda Hornet CB900F 2006

Taman reko da otvorim novu temu, kad ono videh da je već bilo priče o skidanju ručica.

 

Elem, danas sam, BUKVALNO ZA 5 SEKUNDI skinuo ručicu, i otprilike za isto vreme je vratio nazad.

 

Fora je u kompresoru, tj. da se vazduh ubrizga na početku između plastike i gume, i ručka se u sekundi naduva i odvoji od plastike. Mislim da bi se kilavio minimum pola sata da nije bilo kompresora.

 

"Foru" mi je rekao čovek koji radi u prodavnici motora i delova, i koristim ovu priliku da mu se zahvalim (iako verovatno nikada neće doći na ovaj forum :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja