Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Pitam se sta je ovo sa forumom od kada je promenio format, uzasno malo tema se pokrece.Malo ovaj kafe i skoro nista od ostalih tema. Pre promene je bilo mnogo zivlje???Sta je ljudi, plasimo se promena pa gledamo sta ce da bude... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

A sada nesto ozbiljno ma koliko ,na prvi pogled izgledalo saljivo:

Posto je iz ovoga naseg MZ Sveta , nicim izazvan ,nestao nas dragi clan Floyd i posto je dobro sakrio trag i uspesno izvrdava svim nasim potragama, na ovaj nacin, svim clanovima dajem na znanje da lice sa poternice prijave na ovu temu foruma ukoliko ga primete u svojoj okolini.Nagrada onome ko ga locira i pomogne u hvatanju pojedinca, bice puno piva na prvom okupljanju.

post-3484-037106500 1289854834_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

I posao i zadovoljstvo u jednom ili ti , kako sada ima ovih modernih instant kafa 2 u 1 ili ti 3 u 1. Stariji bajkeri bi to nazvali . Marving kafa.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 105 postova
  • Lokacija: Beocin
  • Motocikl: mz ts 251\1

A sada nesto ozbiljno ma koliko ,na prvi pogled izgledalo saljivo:

Posto je iz ovoga naseg MZ Sveta , nicim izazvan ,nestao nas dragi clan Floyd i posto je dobro sakrio trag i uspesno izvrdava svim nasim potragama, na ovaj nacin, svim clanovima dajem na znanje da lice sa poternice prijave na ovu temu foruma ukoliko ga primete u svojoj okolini.Nagrada onome ko ga locira i pomogne u hvatanju pojedinca, bice puno piva na prvom okupljanju.

ja sam ga poslednji pur video u rumi na skupu pocetkom septembra,preko dana je non-stop zujao negde a uvece smo se paralisali od alkohola. Posle toga ga ni cuo ni video.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

A sada nesto ozbiljno ma koliko ,na prvi pogled izgledalo saljivo:

Posto je iz ovoga naseg MZ Sveta , nicim izazvan ,nestao nas dragi clan Floyd i posto je dobro sakrio trag i uspesno izvrdava svim nasim potragama, na ovaj nacin, svim clanovima dajem na znanje da lice sa poternice prijave na ovu temu foruma ukoliko ga primete u svojoj okolini.Nagrada onome ko ga locira i pomogne u hvatanju pojedinca, bice puno piva na prvom okupljanju.

 

 

Evo da se prijavim za te ogromne kolicine piva koje nudite !

Bio sam danas sa Floydom ( otisao mu na posao, i tamo ga navatao ispod haube nekog golfa ). Floyd je OK. , samo ima puno posla pa ne stize da se javi. Svi koji su ga zvali na mobilni zadnjih sedam osam dana - dzaba su zvali jer je mobilni zaboravio kod osobe zenskog pola koja zivi na nekih 60 - tak kilometara od N. Sada . Obecao je da ce se javiti na forum cim stigne !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Znaci, skidamo poternicu i objavljujemo je ne vazecom.Lijo , ti si vrhunski agent na terenu :moto3:

Potrudicemo se da ti nagradu uruci neka fina konobarica, poput ove:

post-3484-001975800 1289947320_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 37 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: honda hornet 600

Pozdrav svima

Ja sam Ivan iz Beograda ( predstavioi sam se, ali mozda treba i ovde ;) )

Posle dugo vremena pre par dana sam konacno nasao jednog MZ-a(prvi motor). Na predlog druga da idem sa nekim majstorom ili nekim ko se razume u mz-ove, da ne bacim pare na nesto sto ne radi, zivkao sam sve moguce telefone koje sam naso. Uglavnom su se javljali neki majstori i poznavoci mz-ova ali su trazili od 3000 do 5000 din da samo pogledaju motor.Iz Beograda sam nasao samo majstor Duleta sa galenike. Mozda je to i cena ali ja te pare nisam imao a stek za mz-a se ne dira ;)

Posle jos par razgovora naleteo sam na Dekija iz Beograda koji mi je bas pomogao, cak je i spustio cenu na bas onolko kolko imam (fala Deki).

Ovih dana treba da ga dovezem, cim se malo sredi okacicu i slike!

Onda samo da sacekam lepo vreme da polazem za A i da i ja odem na neki skup konacno!

Pozdrav svima!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 396 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MZ 251 ETZ Plavi Golub i od skoro BMW R 65 Mali Bata

Jesnom su i meni pozeleli dobrodoslicu, tako da ja sada, imam cast, da je pozelim i tebi. Kako vec rekose, na pravom si mestu a da stvar bude zanimljivija, ja sam znao da kupujes motor jos prekjuce. Ne pitaj kako, vec shvati da si usao u porodicu dobrih ljudi i lepih motora. Kako u porodici nema tajni...

Jos nesto, svaki nas motor ima ime. Znaci- krsti ga.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Самарићанин, 794 postova
  • Lokacija: тамо где Дунав љуби небо
  • Motocikl: коњусина с педес' коњића

Pozdrav tebi Ivane i dobro došao!:zdravo:

 

...Iz Beograda sam nasao samo majstor Duleta sa galenike...

Dule nije majstor, Dule je kroz svakojake prilike i neprilike dobro upoznao model ETZ 250 i naučio da sam održava svoj motor. Trebalo je mnogo vremena da se stekne dovoljno znanja, a sve to ne bi bilo moguće bez pomoći nekih ljudi odavde, Dekija si i sam spomenuo i nekih drugih koji nisu sa foruma.

 

U svakom slučaju jedno je sigurno: motori se voze, a MZ se voli. Ta "bolest" nas je sve odavde uzela pod svoje. Ne sumnjam da će i tebe... :takoje:

 

U vezi polaganja za A kategoriju poseti OVAJ LINK i ako ti treba dodatna informacija, slobodno me kontaktiraj na PP ili na mob, pomoći ću ti.

 

Sve najbolje i da se nauživaš na MZ-u! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Sumi?Nisam razumeo? Da li nekoga yanima, sta, koliko kako, ima li papire, samo u delovima, koliko parica, dge je.... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja