Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

To je jako dobro. Nekako unapred računam na najveće zlo od vremena jer kada je lepo svaki valja. Kod ovog mi se dopada što ima dve prostorije, ima dobru visinu pa može da se sedi u njemu, dva ulaza su tu...

 

Da li si video spakovan šator, koliko je veliki?

 

Deluje jednostavno za postavljanje, četiri kočića sa četiri kanapa - minut posla. Jedino za šipke neznam, valjda imaju opruge iznutra...

 

Da li je dušek na forografijama za jednu ili dve osobe, veliki mi nešto, meni su prodali manji, za jednu.  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Posto je dusek na buvljaku ili gde vec neki...??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Izlicitiraj i meni jedan ;)  ;D Kapiram da toga ima na buvljaku koliko oces,al neznam cene a vremena nemam da odem  :-\

Stari dusek a bogami i vreca za spavanje koje sam imao dosle su u kontakt sa glodarima....,pored radionice imam neke ptice,tu je naravno seme,i eto ih  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 760 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Dusek Intex za jednu osobu ja kupila pre par dana u Metrou(tamo gde treba kartica na ulazu), sirina oko 76 za ravno 500dinara!

Ako hocete za dve to je negde otprilike dimenzija 2x2m (to je ova sa slike u ovom satoru) i kosta 1600din. Odlican! Pumpa kod kineza oko 500din(treba onaj specijalni prikljucak). Ja sam upravo moju opremu kompletirala,sto zbog putesestvija motorom sto zbog faxa jer imam sad u julu obavezno logorovanje 10 dana na Perućcu.

 

Najvaznije kod satora pored velicine i oblika je vodoNEpropustljivost. Sve ispod 1500mm3 ce veci pljusak propustiti ( pa sad zamislite vas sa mokrom vrecom i gacama ujutru). Moj je bas veliki,za 5 osoba,tj 4 + stvari. Dimenzije 240x280 je soba, a ispred satora takodje imam pokriven prostor (kao kod ovog na slici) i on je otprilike 1,5x240.Znaci motor staje lagano. Kod mene je ta vodonepropustljivost 2000mm3,sto znaci da mi pada kisa celu noc izdrzace bez problema! Inace staje poprecke na Kawini sediste predvidjeno za suvozaca,malo viri sa strane ali kad stavim bocne torbe taman staje,ne prelazi van. Kupila sam ga u novom Merkatoru u prodavnici Intersport,tamo ima svasta,od vreca,ranceva za planinarenje,stolica na rasklapanje,satora... Satori se krecu od 2000 din pa do otprilike 10000,sve zavisi kolike su dimenzije i kakav je kvalitet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  Ovaj sator sto sam postavio slike nisam video uzivo, tako da ne mogu puno da kazem o njemu, ali Blue Rider 9 je clan foruma, pa koga interesuje nesto vise moze mu poslati pp .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1404 postova
  • Lokacija: Jagodina,Srbija
  • Motocikl: Moto Guzzi Nuovo Falcone 500

Oni plavi duseci su odlicna stvar,odmori se covek na njemu,ja isto pazario u Metrou za nesto malo manje od 500 dinara,bilo je i pumpi 180 din rucna i na baterije je bila 400 i nesto dinara.Sator za 3 osobe u Metrou je bio 1400 din,za dve 1000 din.Ja ga koristim vec dve godine bez problema,uvek nosim neku foliju ili onu plavu ciradu koja kosta 200-300 dinara i prebacim preko satora u slucaju kise.Vojna vreca 500 dinara polovna a 1500 nova.Pazario za mene polovnu a za Snezu novu.Eto tako sam se ja opremio kako sam znao i umeo,znam da ima i bolje ali i skuplje.Kampujem recimo svaki drugi vikend i ova oprema me odlicno sluzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Nego sta nego da ga otvoris. Pazi odes negde a nisi ga nikad montiro, i pocnes a neznas kako? :D;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1306 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: MZ-ts 250/1 (custom)

Nego sta nego da ga otvoris. Pazi odes negde a nisi ga nikad montiro, i pocnes a neznas kako? :D;)

 

Ma bez brige, uz pivo je uvek lako  ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Danas ga malo pregledao,za dve osobe,tezina 2.1kg,43cm pakovanje...kod mene je vec nekih 8/9 godina,nisam ga nesto mnogo koristio,tako da je jos uvek u ok stanju

post-4062-12879081620271_thumb.jpg

post-4062-12879081621587_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Pridruzujem se cestitkama,srecan rodjendan Zverinjak !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

Pridruzujem se rodendankoj cestitki zverinjak puno puno i puno zdravlja sve ostalo ce samo doci  pozdrav janko kisac

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja