Jump to content

Moto Zajednica

MZ Caffe

Recommended Posts

  • :), 5945 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

da moja greska ,,to ubuduce kosta 50e....a sto se tice varnica ti si je i zapoceo svojim pitanjem sta se radi neradi a ne dule...ako cemo iskreno...a trebo je mene da nazove i da kaze sta se desilo a ne da saznam od drugih...

a motor jeste bio u fabrickom stanju neotvaran na pola,i ja i dule smo to gledali ,i na kraj krajeva posle 3 majstora koji su ga otvarali.....

p.s. i ja imam kofe starih delova kuci mogu da ih slikam do mile volje,,to se tako neradi,imao je poziv da sedne da dodje i da se namesti motor ali posto sam ja za njegov ukus seljacki budz majstor a to mogu i da dokumntujem njegovom porukom  poslatom jednom od clanova... mislim da je prica zavrsena..

i ta postarina je skupa,i moja vizit karta koja se nalazila u agregatu.... :)

i meni je dosta vise ovakvih tema,,ako ima neka de moz da se druzimo da pojedemo nesto i poijemo neki klaker i da se nesto dogovori itd to moze... TACKA.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

da moja greska ,,to ubuduce kosta 50e....a sto se tice varnica ti si je i zapoceo svojim pitanjem sta se radi neradi a ne dule...ako cemo iskreno...a

 

Moje je da pitam,kao i bilo gde drugde.....ako cemo iskreno,nema tu sinhronizacije,obicno pitanje u temi,nista specijalno...ja tu ne vidim varnice nikakve,mozda jedino ako si ti ocekivao njegov odgovor u tom kontekstu na koji je i dat,onda da ,inace nemas pravo da to nazivas varnicom,ako cemo iskreno.I ajd da stavimo TACKU.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Pa bolje da se dogovorimo oko toga,nego...ovo sve bre...

Taman da se svi lepo vidimo uzivo pa neka kaze ko sta ima,posteno.Siguran sam da cemo problem resiti odmah,da batalimo pisanije...ne vredi.

Ako neko ima neki predlog...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

e ludi ste nacisto....  :D :D :D ja moj motor kupio u 2 DZAKA i 2 rama sa tockovima(i ostalim sranjima) za 450e.  a vi ovde prepirete ko je kakao i ostalo.... mislim da je Cika Dule dobio odlican motor za 450e. Da nastavim prodao sam ram onaj drugi(sa papirima,tockove rezeroar, sediste dekle za vazduh ,korman,ram sa prednjom viljuskom) za 100e za te pare sam registrovao moj motor, u koji sam na pocetku za delove i za menjac dao 250e, posle tga ode i generalka,prvo zaribao posle menjao klipnjacu , jos 150e. i ja se nezalim.  ;D ;D sve u svemu koliko para toliko i muzike (ali u mom slucaju bilo je mnogo para za malo muzike) a u slucaju Cika dule bilo je sve ok. Ja sam taj motor trebao da kupim pre 2 god ali nes mi iskrslo za pare pa sam promenio termin kupovine za mesec dana posle nije hteo da ga proda.  ::) ::) inace na duletovom motoru je veca steta nastala posle otvaranja i secenja nego pre. Ada jos da napomenem fabrika u nemackoj prestala da radi mz-ove 1992 koliko mi se cini, posle u radili delove za etz jo par godina a koliko znam (oko nije tacno neka me neko ispravi) 1994 TURCI su uzeli licencu za pravljenje etz modela. OD 1994 do 2010 ima samo 16 god  ;D ;D koiko li je delova "originalnih" ostalo ??  ::) ::)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Ja znam dobar kafic, osoblje je do OO.Uvek se dobro provedem i toplo mi je oko ...vrata.

post-3670-1287907978538_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4136 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

Ja znam dobar kafic, osoblje je do OO.Uvek se dobro provedem i toplo mi je oko ...vrata.

 

tooo to se trazi...  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Boki

Ja sam za taj klaker i neko mesiste uvek ;D

 

Mogao bi da odes po ono crevo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4879 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma
  • Motocikl: Honda CBR 1100 XX, Honda XL 1000 Varadero, MZ ETZ 251

Tu sam ja samo stvarno nemogu da se bavim raspravama pa sam zamolio da se sve odlozi za par dana. Ako sve bude islo kako treba u ponedeljak ili utorak cu doci kuci, otkljucati temu i onda ce pisana rec doci do izrazaja na istom mestu i istom prostoru.

 

A do ponedeljka ili utorka bi bilo lepo da se stisaju strasti, spusti lopta...

 

I dalje ne vidim problem: Bokilic nije prodavao svoje, nije posredovao u prodaji, nije cak ni odrzavao motor o kome govorimo... Motor sada ne valja, riknuo je pa ga treba srediti. I tu ne vidim problem, uradili smo toliko motora pa mozemo i ovaj. Kako za sve ostale tako i za Cika Duleta, bez razlike izmedju nas.

 

U ovom slucaju moze se sve: i da motor valja i da se ne pljuje po bilo kome. Treba biti pametan a ne nagao, ima fore za razmisljanje do ponedeljka ili utorka a do tada bi bilo dobro da se rasprava u Caffe-u prekine jer pravila sluzbe nalazu da i tu temu zatvorim zato sto se rasprava ovde prenela.

 

OK, krsimo pravila sluzbe ali i to moze samo do odredjene mere.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Nemere da se zakljucavaju teme! Ko nesto tamo ... opa ban od mesec dana i gotovo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3121 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: '75 Honda cb 750F ss / '83 Jawa babetta typ. 207

Boki

Ja sam za taj klaker i neko mesiste uvek ;D

Dobro da si se javio bwe... :D :D

Da se napravi jedna dnevna rostiljijada...pod mos'!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 736 postova
  • Lokacija: Kisac kod Novog Sada 13 i po km.
  • Motocikl: Yamaha XJ 900 diversion

zdravo narode mante se  svadje dal ide neko na skup u kulu pa da nastavimo druzenje to je bitno ane neke razmirice ako ide neko neka mi napise poruku ovde

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I Love The Smell Of Two Stroke In A Morning, 1839 postova
  • Lokacija: Svilajnac
  • Motocikl: MZ ETZ 250 SV 01-028

Ma kakav most,  >:(Predlazem Grzu iznad Paracina!!! Pa ako se slazete da selimo temu u "Dogovori..." ??

hotel_koliba_grza_1.jpg

4.jpg

hotel_koliba_grza_2.jpg

grza_donja_i_gornja_resava-zajecar-6409.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Na slikama lepo izgleda, toliko lepo da bi ,ako ima uslove, mogao neki od skupova MZ da se odrzi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Ovo je vec nesto,a ima li tamo neki prostor za sator eventualno.Napraviti nesto na ovakvom mestu bilo bi do 00.Ajd stvarno da se prebaci tema u ,,dogovore,, pa da vidimo....ako bi neko isao ,ko,koliko, kada...sta...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja