Jump to content

Moto Zajednica

MK ERE - Uzice

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 166 postova

Moto klub "ERE" iz Užica. 

 

Predsednik MK ERE:"Kiško" zamenik predsednika:"Jovana" sekretar:"Pevac"blagajnik: moja malenkost"Veverac".Upravni odbor se sastoji od 7 članova. Moto-klub  "ERE" osnovan je 2005g, osnivači su: Kiško,Jovana i Žera.   

Od samog početka, moto-klub ERE, bio je osmišljen tako da ponovo skupi sve stare bajkere iz grada. Da ih ponovo skupi sa istim ciljem PONOVNO VRAĆANJE NA DVOTOCKAŠE RADI DRUŽENJA I PUTOVANJA. Pored starih bajkera, tu su i mlađi po godinama i iskustvu. Klub broji oko 40 članova ima svoju himnu boje i zastavu. Organizujemo moto-skupove, žurke i humanitarne akcije, puno putujemo  po Srbiji a i preko.  Koristim priliku da pozdravim sve bajkere i pozovem na naš sledeći moto-skup žurku šta god... :)

Erekomplet1.jpg

                                                                                                                                 

A gde je Stana na ovoj fotografiji?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

Ne nedostaje samo Stana vec jos desetak clanova... Ali samo na ovom fotografisanju je prisustvovalo

najvise clanova pa je ona za sada jedina primerena...  ;) 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova

Ne nedostaje samo Stana vec jos desetak clanova... Ali samo na ovom fotografisanju je prisustvovalo

najvise clanova pa je ona za sada jedina primerena...  ;) 

E jeb.... ja mislio on vas fotografisao  ;) ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

    SVAKA CAST LJUDI

 

                                                                                                                                                        NEOLIT

                                                                                                                                                      Starcevo

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

 

  i tako pobeze vevrica a ni pivo nije platio . . . a toliko sam ih reklamirao . . .  xexexe

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: SRB Uzice Rade-Squi...

 

  i tako pobeze vevrica a ni pivo nije platio . . . a toliko sam ih reklamirao . . .  xexexe

 

Odakle sam pobegao...  ???  koliko znam sa svima sam popio piće...  ::) gde si ti bivao za to vreme...  :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova
  • Lokacija: toxic
  • Motocikl: Suzuki Bandit 1200 Yamaha Majesty 250

ja sam brate bio na ulazu pa jedno sat vremena i pricao sa ljudima a motor sam pqarkirao pored kapije jer sam se vratrio sa skupa oko

2 ujutru .iso sam normalno da malo jedem i gledam one vase igracice . salim se ja platices ti piv :D  :D o kad dodjes u pancevo !  :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 16 postova
  • Lokacija: Vreoci - Lazarevac

Veliki pozdrav za vas!

Neznam dali postoji kakav moto klub na Zlatiboru al vi ste najblizi istom pa se vama obracam.

Cini mi se da ste se juce okupili u vecem broju,bila je prava lepota gledati vas dok se mimoilazimo i dok me preticete. Naime juce oko 19 h sam prolazio preko Zlatibora nazalost kolima i inace bi svratio al imao sam nezaobilazne obaveze u Priboju. Nadam se da je sve bilo u najboljem redu jer je bila bas guzva na putu. Jos nesta gledacu sledece godine da budem tu medju vama!

Pozdrav za sve vas i uvek ste dobro dosli u mom gradu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Modriča Republika Srpska
  • Motocikl: BMW R1150GS

Ako se nevaram i ja sam Vas sreo na Tari u  nedelju (KLE 500 ja i djevojka), tj. prošao sam Vas dok ste stajali, pa ste Vi  onda mene prošli dok sam ja stajao na silasku sa Tare prema Bajnoj Bašti. E sad možda i niste bili Vi, ali su bili motori sa Užičkom registracijom....

 

U svakom slučaju veliki pozdrav... ;) ;) ;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Za Pera urednika: Odgovor na pitanje sta se desava sa MK ERE Uzice?

 

U razgovoru sa clanovima MK ERE zakljucio sam da su jaci i organizovaniji kao nikad do sad. Cestitam i samo napred.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja