Jump to content

Moto Zajednica

Novi Hondin naked CB500f

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Konacno se Honda dosetila i ponudila nesto za bajkere s plicim dzepom ali i manjom kubikazom,jednostavnijim layout-om u duhu nekog proslog vremena (koncepciski mislim..) dva tocka,agregat,rezervoar i sediste... Ne moz' jednostavnije :moto3:

 

Sta Vi kazete ?

post-10386-0-73732200-1356092157_thumb.jpg

post-10386-0-74474000-1356092376_thumb.jpg

post-10386-0-33853900-1356092383_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

e da...

Agregat u pitanju je Hondin paralelni twin sa 8 ventila,dve bregaste u glavi motora (DOHC) 471 ccm ,vodeno hladjen ,snage 35 KW / 48 KS (pri 8 500 o/min i 43 Nm)

 

sve u svemu fina mahinica :jee: i jos Honda :ooo:

 

 

Na istoj osnovi postoje i modeli sa oznakom "X" i "R" u sufiksu i predstavljaju, prvi enduro a drugi sportsku varijantu....trkalicu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

ja kolko znam cb500 postoji u ponudi duze vreme... ovo je samo nova linija koliko vidim, doduse ne znam dal je i nova cena

Svakako simpaticno izgleda :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Jeste ,postojala je do 2003 CB500E,potpuni naked s okruglim farom i CB500S sa polu-oklopom a evo sad posle tacno 10 god se vratila izmnjena na sajmu u Milanu EICMA :takoje:

 

...a s obzirom da njen veci brat NC700S u Hondinom zastupnistvu kad nas kosta 5490 e,mislim da ce cena ove 500ke biti vise nego konkurentna :care:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Pa i ja bi rekao da su malo manji...sva tri modela su entry-level,ne mozemo bas ocekivati cuda :neznam: Dok su recimo NC700 modeli sasvim fino veliki. Probao sam NC700x na NAVAK stazi u Subotistu kad su bili "Honda adrenalin dani" i mogu reci da je ok motor,onako velicinski - ima ga ;)

 

...mada sam ja skroz prosecan po gabaritima : 181cm i 90tak kg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Jeste ,postojala je do 2003 CB500E,potpuni naked s okruglim farom i CB500S sa polu-oklopom a evo sad posle tacno 10 god se vratila izmnjena na sajmu u Milanu EICMA :takoje:

 

...a s obzirom da njen veci brat NC700S u Hondinom zastupnistvu kad nas kosta 5490 e,mislim da ce cena ove 500ke biti vise nego konkurentna :care:

 

E, pa nije bas tako kao sto tvrdis. Nista od tih "10 godina" :zvizduk:. Zaboravio si direktnog naslednika CB 500, a to je CBF 500 - proizvodnja 2004-2007.

 

Honda-CBF-500-.jpg.1661299.jpg

Na trzistu se pojavio sa vecim CBF 600 (S)

Promenio član unas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

Priznajem,CBF sam zaboravio... :D Ali i on se nije prodavao posle 2005/06... zar ne ? Barem kod nas ? :stabre:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

Priznajem,CBF sam zaboravio... :D Ali i on se nije prodavao posle 2005/06... zar ne ? Barem kod nas ? :stabre:

 

Nisam siguran, tada je Honde uvozio "Centar S". Mislim da CBF 500 nisu ni uvozili. Secam se da sam se tih godina na sajmu automobila i motocikala na njihovom standu raspitivao za taj model, bas zato sto ga nisu imali u ponudi, a meni je taj koncept bio interesantan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Priznajem,CBF sam zaboravio... :D Ali i on se nije prodavao posle 2005/06... zar ne ? Barem kod nas ? :stabre:

 

Nisam siguran, tada je Honde uvozio "Centar S". Mislim da CBF 500 nisu ni uvozili. Secam se da sam se tih godina na sajmu automobila i motocikala na njihovom standu raspitivao za taj model, bas zato sto ga nisu imali u ponudi, a meni je taj koncept bio interesantan.

 

Honda u srcu ...?1hej.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 354 postova
  • Lokacija: DOBANOVCI
  • Motocikl: RSV 1000,R6,Fiat 126-GSXR1100r,CBR1000 streetfight,GSXR1100R.GPZ600R

Konacno se Honda dosetila i ponudila nesto za bajkere s plicim dzepom ali i manjom kubikazom,jednostavnijim layout-om u duhu nekog proslog vremena (koncepciski mislim..) dva tocka,agregat,rezervoar i sediste... Ne moz' jednostavnije :moto3:

 

Sta Vi kazete ?

lepa masina,sasvim fino izgleda...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

[Honda u srcu ...?1hej.gif

 

:takoje: Posto sam porastao, sada sacujem ovu malo vecu (CB 1100) - kao stara, al`ganc nova :zvizduk:

 

100312-2013-honda-cb1100-08.jpgIzvinjavam se na off-u, ali je ipak i ovo "CB" !

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

[quote Izvinjavam se na off-u, ali je ipak i ovo "CB" !

 

Mislim da cu ti oprostiti kolega,CB ... :ooo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 72 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: CRF250L

Sta Vi kazete ?

 

Nije los mada, to je stvar ukusa, ja i dalje vise preferiram naked model sa okruglim farom, kao npr onaj sto je kolega Unas okacio.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6845 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Takodje sam za okrugli far, po meni to je definicija pravog nakeda. Inace, bitno je da ovaj motocikl bude pouzdan i jeftin za odrzavanje, mada sumnjam da ce biti bolja od CB500 iz 90ih.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

@unas...pripremi 11000 (po meni neverovatno preteranih, ali isto toliko istinitih)

 

Nazalost. Al´treba uzeti u obzir da je "Heavy Metal" skuplji od plastike ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

 

 

...Slazem se za okrugli far POTPUNO :takoje: ,danasnji najkedi u stvari mnogo vise lice na Street Fight verzije nekadasnjih nejekeda. Po meni bar - na zalost :(

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 823 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBF1000FA

...danasnji najkedi u stvari mnogo vise lice na Street Fight verzije nekadasnjih nejekeda. Po meni bar - na zalost :(

 

Ako mislis npr. na ovako nesto, onda se i ja u potpunosti slazem:

 

type;item;size;400;name;$$A_BA1F98CC_DSC_0013.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 249 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Kymco Agility City 125,Agility City 200,SuZuki Boulevard M90, Honda NC 700 s

...danasnji najkedi u stvari mnogo vise lice na Street Fight verzije nekadasnjih nejekeda. Po meni bar - na zalost :(

 

Ako mislis npr. na ovako nesto, onda se i ja u potpunosti slazem:

 

type;item;size;400;name;$$A_BA1F98CC_DSC_0013.jpg

 

Da,upravo na to mislim ! What's up with that ? :neznam:

 

Neka nam pozivi B-King,MT-01,V-Max i Bandit...mada su i oni pceli da šilje pogled,da ne kazem farove ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja