Jump to content

Moto Zajednica

Opel Astra G (karavan) dizel

Recommended Posts

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Dobio sam u nekoj zameni Opel Astru II 1999godiste,60kw,karavan,bela boja,registrovana do maja.2013

Ima 4 el.podizaca,klimu i daljinsko zakljucavanje,sedista podesiva po visini,airbagove,bla bla.

 

Auto sam uzeo pre 5 dana (ponedeljak) i odmah uradio sledece stvari na njemu.

 

-Zamenjene sve 4 gume,stavljene polovne zimske

-Zamenjeno ulje i filter ulja i nafte

-Zamenjen neki spaner PK kaisa,kais nije jer je kao nov

-Hladnjak(polovan odlican)

-Antifriz na -40c

-Sajile rucne

-Metlice brisaca(stavio one skupe silikonske :jee: )

 

Sa autom sam presao nekih 200ak km,pali kao blesav na -3c(toliko je dosad bilo najhladnije od kad je kod mene),na auspuh nema apsolutno nikakve cadji ni dima.Na trapovima nema lufta ni malo,utegnut je bas bas i nista netreba da se menja,popravlja ili steluje.

 

Auto nisam uzeo da ga ostavim sebi,vec je dosao u zameni,ali sam uradio sve ove gore navedene stvari,jer nemogu da vozim auto ako mu nije sve na mestu i ispravno a prodaja moze da potraje u danasnje vreme.

 

Preterah sa pisanjem,cena prva,druga,najvisa,najniza,fixna itd 2300e auto je mene toliko kostao u kes parama.

 

Slike ce biti cim se vreme malo izlepsa,sada pada sneg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Tutti Frutti, 668 postova
  • Lokacija: ...
  • Motocikl: Pojela Maca

Odlicno izgleda autic..

 

ps vlasnik je imao lak levi palac, mnogo voli da trubi ;)

:takoje: Mislim da je za te pare dobra kupovina,sobzirom da je motor stvarno perfektan,od zamene ulja sam presao oko 1600km i nije mi potrosio ni trunku ulja,necadi i nedimi ni hladan ni vruc i odlicno pali na svim dosadasnjim minusima.Potrosnja se krece od 4l(voznja kroz naseljena mesta,ogranicenje,laganica) do 6.5l (kandzijanja po auto putu) testirano vise puta.

 

E,a sto se tice dugmeta sirene,meni je to prvo zapalo za oko kad sam je uzeo,ali sam posle listajuci oglase takvih astri po netu video da je na svakoj ista prica,verovatno je lose uradjeno i koliko sam primetio na svakoj je dugme od sirene prslo. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja