Jump to content

Moto Zajednica

Letnja moto oprema - slike posle pada

Recommended Posts

  • If in doubt, go flat out., 472 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM exc 300, Aprilia RS250

Koji je 500e? Ako pričate o mass-u, trebalo bi da može da se dobije svaki proizvod po ceni sa sajta (evropskog), ako se plati unapred. Znači taj gladijator bi trebao da bude 300e.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova

pored gorotex jakne i pantalona sa svim protektorima i koznog kombinezona,planiram da kupim ovaj gladijator,mislim da je prava stvar. posto se prica o voznji po gradu i malim brzinama,evo moj slucaj ;)

2008 god,krajem maja meseca,gorelo je koliko je bilo vruce,na 60km na sat,izleti covek kolima na stop naravno prodje ali vrlo opusteno i polako,ja kocim da ga neudarim,iskliza prednji i padnem.motor odsuljao,ostecenja minimalna,

a ja nisam mogao da podignem ruku iznad glave mesec dana,nosio sam staru koznu jaknu koja ima ona velika ojacanja na laktovima.razlog-prvi udarac o put svom tezinom je bio laktom,a sta bi bilo da nisam imao jaknu-sigurno bi lakat pukao kao ledenica. a da sam tada imao jaknu kao sada sa pravim protektorima verujem da nebi bilo nikakvih problema.

 

i jos jedan detalj: full face kaciga-tek naredni dan sam video da je kaciga odrana u predelu cela,odmah iznad vizira,udarac nisam osetio. onu nosu nisam nosio nikada i idalje smatram da je zastita nikakva.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja