Jump to content

Moto Zajednica

Potera u Švedskoj! Yamaha R1 vs Police SAAB 9-5 Aero

Recommended Posts

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Verujem da je postojala bar rotacija i da je momak itekako znao ko ga juri, ali da ga je R1 raspomamio i dao mu snagu, krila, bem li ga šta, a on to najbolje zna. A možda je bio i na "duvanu". :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

Sta reci osim stoka napaljena pandurska. Pre susreta sa motoristom je vozio 170+ km/h na regionalnom putu, preticao vise puta preko pune linije... jednom recju divljao bez ikakve potrebe. Onda jos naleti na mucenika Adnana koji je izgleda kineskog kruzera oklopio sa plastikama od R1 a pri tom je na njega seo treci put u zivotu. Srecom pa je ostao ziv ali za ovo sto su mu panduri radili ja bi ih ganjao dugo dugo, ako ne pravno onda motkom. Imaju tri prekrsaja za zatvor: Pokusaj ubistva udarajuci motoristu i gurajuci ga na bankinu, ne prekidanje jurnjave i pored naredbe sefa, ulazak u kruzni tok u suprotnom smeru i ugrozavajuci ostale ucesnike u saobracaju( sreca da niko nije naisao). Ne znam kako se sve na kraju zavrsilo ali ovo je tipican primer retardiranog iskompleksiranog policajca.

  • Podržavam 8

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Čuvaj sebe od drugih i druge od sebe, 3622 postova
  • Lokacija: Niš / Donji Adrovac
  • Motocikl: BMW R1100GS (iz prošlog veka)

Sta reci osim stoka napaljena pandurska. Pre susreta sa motoristom je vozio 170+ km/h na regionalnom putu, preticao vise puta preko pune linije... jednom recju divljao bez ikakve potrebe. Onda jos naleti na mucenika Adnana koji je izgleda kineskog kruzera oklopio sa plastikama od R1 a pri tom je na njega seo treci put u zivotu. Srecom pa je ostao ziv ali za ovo sto su mu panduri radili ja bi ih ganjao dugo dugo, ako ne pravno onda motkom. Imaju tri prekrsaja za zatvor: Pokusaj ubistva udarajuci motoristu i gurajuci ga na bankinu, ne prekidanje jurnjave i pored naredbe sefa, ulazak u kruzni tok u suprotnom smeru i ugrozavajuci ostale ucesnike u saobracaju( sreca da niko nije naisao). Ne znam kako se sve na kraju zavrsilo ali ovo je tipican primer retardiranog iskompleksiranog policajca.

Slažem se potpuno sa tvojim komentarom0takoje.gif (a to mi uopšte ne sluti na dobro0stabre.gif).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • nocni cuvar, 2583 postova
  • Lokacija: White City / White Water
  • Motocikl: Yamaha nouvo elegance

zato ovog ni ne pokusavaju da uhvate :P

 

Zar GR ne pogibe prosle godine ?

 

ne. poginuo je turborider iz nemacke. ghost rider je ziv i zdrav.

I u Srbiji... ima par GR i na forumu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 204 postova
  • Lokacija: Zemun-Ugrinovci
  • Motocikl: suzuki dr 650

zato ovog ni ne pokusavaju da uhvate :P

 

Zar GR ne pogibe prosle godine ?

 

ne. poginuo je turborider iz nemacke. ghost rider je ziv i zdrav.

I u Srbiji... ima par GR i na forumu :zvizduk:

e da to i mene interesuje...ima sto delova tog ghostridera i sad neznam koji je turborider a koji ghost?

neko kaze poginu je neko ziv je,ako neko stvarno zna neka isprica sta je istina...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Šta reći?, 399 postova
  • Lokacija: Branicevski okrug

Ja sam cuo 150 raznih prica o njemu...te da je umro,da je ziv,da je kupio motor zato sto su mu doktori rekli da ima rak i da ce umreti(prodao je sve sto imao i kupio motor)...Ko zna sta je tu istina,samo sto u ovo zadnje cisto sumnjam..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 377 postova

to da ima rak i da je mrtav i tako dalje su price za male decu.

turbobusa.net promovise ghost ridera. i ovde su svi odgovori koji vas interesuju vezani za njega.

 

http://www.turbobusa...faq-ghostrider/

 

ono najbitnije :

Ghost Rider is alive and well. He is not in prison. He released his sixth DVD Ghost Rider 666 what the F**K in 2011.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BF3 killah, 301 postova
  • Lokacija: Beograd - Karaburma City
  • Motocikl: FZS 600

sigurno je zajebano bežati pandurima, i treba da imaš skill, ali ne mogu da odolim utisku da ovaj ni na pravcu nije odvrtao pun gas... na tom motoru trebalo bi da je mogao brže da nu odmakne, a pritom i krivine nisu bile neke baš zajebane...

 

P. S. Kako li je ovaj sa rakom, sat mu otkucava, naučio da vozi kao street champ? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja