Jump to content

Moto Zajednica

R25/2 karike

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Čitluk, Hercegovina

Eo stvar je o mome BMW-u. Karike su mu kritične(čiko me samoga jedva vuče) pa me zanima jel problem sređivanje karika ovome motoru i oko koliko to izađe?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ja sam na svom imao problem sa klipom, neko je pre mene stavio tanje karike i vremenom su karike napravile veliki ajnzac na klipu tako da nijedne karike nisu mogle da se upasuju ili preprave... pa sam napravio po meri od hilzne od skode... Ove sezone sam prosao 5.000km i dalje ima kompresiju kao prvih dana, istu maksimalnu brzinu, sto ce reci rade posao!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Ovde se prodaje kompletan klip sa karikama, cena cu mu narasti na nekih 60ak eura po mojoj proceni. Pravljenje karike su 2.5e komad u najskupljoj varijanti kod ljudi koji se bave time. Dobar majstor uz malo volje ti to moze uraditi na strugu od stare hilzne i za manje para iako nisu neke pare. Ja pretero sezonu sa pravljenim karikama bez problema.

Nije ti neki veliki problem da dignes cilindar i vidis na cemu si, sve dihtunge svakako pravis i znas na cemu si. Ja bih opet pregledao prvo karburator, paljenje... Jedan je cilindar, osetljiv je na karburator strasno...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 136 postova
  • Lokacija: Leskovac / Beograd

Pod uslovom da ti  je cilindar orginal Golf 1 od 1000 kubika ti je bolje resenje a skoda je ona iz 70-tih model 1000MB

 

Nove karike za originalan klip su 19Eura komplet (3 komada) kod Ulismotorradladen-a, mogu da se naruce i kod Radulovica i otprilike im je ista ili slicna cena. Sto se tice alternativa ja licno nisam pristalica ali bih prednost dao Skodinom klipu iz prostog razloga sto se radi o motoru sa vadusnim hladjenjem.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 242 postova
  • Lokacija: uzice
  • Motocikl: Harley big twin

Pod uslovom da ti  je cilindar orginal Golf 1 od 1000 kubika ti je bolje resenje a skoda je ona iz 70-tih model 1000MB

 

Nove karike za originalan klip su 19Eura komplet (3 komada) kod Ulismotorradladen-a

 

Kad pomenu Ulija svratih danas malo da vidim sta se desava

 

pCqzZ_022iq0.th.jpg

404.jpg

404.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Guest gordanmg

Pod uslovom da ti  je cilindar orginal Golf 1 od 1000 kubika ti je bolje resenje a skoda je ona iz 70-tih model 1000MB

 

original je original razmislite malo!!!!!!

za razliku od 20 evra ili manje dali bi ugradili original ili skodin golfov ili tamo neki drugi klip i karike.

na linku vidite proizvodjaca karika i klipa i mislim da nije turski deo ili kineski, grcki itd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja