Jump to content

Moto Zajednica

Zastitnik za kolena

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Posto je sezona za mene zavrsena razmisljao sam kako bi mogao da je nastavim sa skuterom dok ne padne sneg (ako ga uoste bude bilo )... Da ne duzim video sam da ima da se kupi kao cerada odnosno zastitnik od vetra koji pada na kolena od volana i koji bi mi mnogo koristio ...  da li neko zna ene ,gde ima da se kupi ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Jel ima predstavnisto u srbiji ili sajt ? Korisna je stvar mada cisto sumljam da prave za kineze kao sto je moj skuter ... Ali mozda ima neke univerzalne , video sam na jednom jet forsu da ga samo zakazi ispod volana i slobodan pad , jos na dva coska prikacis i to je to.  Valjda cu imati srece da uglavim nesto

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

mislim da mozzesh da prikachish ono shto sam ti ja poslao ako ne... onda mislim da imaju u trion-u....

a mozzda i u markos-u... tucano urbano :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1777 postova
  • Lokacija: Sibir

proizvodjac se zov Tucano Orbano,nije losa stvar,Talijani to koriste jako puno

Tucano Urbano. Ja imao za Africu moju dok mi nisu maznuli. Kako je to dobra stvar. Prosle jeseni sam se preznnojavao kada je temperatura bila preko +5 stepeni. Najace od svega sto obuces pantalonice i patikice, moze da pada kisa, sneg, a tebi toplo i suvo. Jednom sam ga nosio na +10 stepeni i hteo sam da poildim koliko mi je bilo vruce, morao sam da vozim sa otkopcanom jaknom i dignutim vizirom da se ne bi slogirao. Majke mi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Imam ja u radnji od IXS-a moto-kecelja, kopca se oko struka pokriva savijena kolena sve do cipela, protv, kise, vetra,hladnoce,vrlo kvalitetna, vise slojeva, cena je 45 eura.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3632 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Imam ja u radnji od IXS-a moto-kecelja, kopca se oko struka pokriva savijena kolena sve do cipela, protv, kise, vetra,hladnoce,vrlo kvalitetna, vise slojeva, cena je 45 eura.

Jel valja to meni za skuter posto ja drzim skoro sastavljene noge

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1181 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Imam ja u radnji od IXS-a moto-kecelja, kopca se oko struka pokriva savijena kolena sve do cipela, protv, kise, vetra,hladnoce,vrlo kvalitetna, vise slojeva, cena je 45 eura.

Jel valja to meni za skuter posto ja drzim skoro sastavljene noge

Pa kao kecelja je, dosta je siroko, za skuter idealno, ima i dzepove, opase se oko struka, kopca na cicak, jedino sto svaki put kad sidjes sa skutera moras da ga skines, smotas, odlozis, kupis cigare, pa onda sve iz pocetka. I dok se vozis onako sa keceljom, ne odajes sliku nekog dase vec polu momcica sa keceljicom.

Malo sam izkarikirao, ali to je jedini razlog protiv.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Skuteras, 3632 postova
  • Lokacija: Ivanjica
  • Motocikl: Suzuki Burgman 250

Pa kao kecelja je, dosta je siroko, za skuter idealno, ima i dzepove, opase se oko struka, kopca na cicak, jedino sto svaki put kad sidjes sa skutera moras da ga skines, smotas, odlozis, kupis cigare, pa onda sve iz pocetka. I dok se vozis onako sa keceljom, ne odajes sliku nekog dase vec polu momcica sa keceljicom.

Malo sam izkarikirao, ali to je jedini razlog protiv.

Sreca moja samo sto nisam pusac,a i ako pozitivno utice na zdravlje nije me briga sto ne izgledam kao "dasa"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja