Jump to content

Moto Zajednica

Kupujem korman Shadow Spirit 750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Kupujem korman za Shadow Spirit 750, originalan ili slican, precnika 25,4mm.

 

Trenutno na motoru imam "straight dragbar", sto ce reci niklovanu oklagiju. Lepo izgleda, ali mi ubija ledja... A prijalo bi mi nesto ovakvo:

 

stock-honda-shadow-750-handlebars_4701872.jpg

 

Visinska razlika da ne bude vise od 12cm, kako ne bih morao da menjam sajle. I blago (normalno) povijen unazad. Mislim da bi mi pasovao i od Yamahe DragStar, slican je.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Hvala, Spale. Pod nosom mi, oticicu sutra da ga pogledam, mada se bojim da je previsok, nece mi stici kablov, crevo od kocnice, sajle...

 

Koliko sam ukapirao DragStar Classic ima korman visine 5", a ovaj Custom ima 6 1/2", bojim se da ta 4 cm razlike mogu da budu suvise.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Jesam, Spale, stvarno je dobar, bolji nego sto se i meni cinilo na prvi pogled.

 

Motor je 2007, svega 6500 milja, covek koji ga je vozio (72 godine ima) je bio jako pazljiv, ali nije bas veliki znalac (zubar po struci), pa treba malo "glanca" i sredjivanja detalja. Uvezen je iz USA pa je kao i vecina ostalih stradao u transportu. Mesec ipo dana na brodu hoce da ostavi tragove korozije, razbijena stopaljka, jedno zmigavac, osteceni auspusi itd.

 

Kad nema neko tvoj da ti konzervira, ucvrsti i zastiti motor prilikom pakovanja, to su uobicajene posledice prekomorskog transporta.No, sve su to detalji, i kad mi stignu novi auspusi, bice cakum-pakum, ko iz fabike.

 

Inace, mehanicki je u perfektnom stanju, pali na dodir, ulje cisto ko zeitin, vuce ko sinobus, ladno istera 160km/h bez preteranog zaletanja. Ja sam prezadovoljan sa ovim motorom, definitivno mi vise Vulcan ne imponira toliko kao ranije. Za razliku od DragStara koji me je sve vise "ladio" kako sam ga vise upoznavao, Honda me sve vise i vise odusevljava.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 495 postova
  • Motocikl: Honda Shadow 750 Spirit, Yamasaki Sky 50, TMZ 50 LS

Uh, Sale, tesko ce mi ovaj dosadi. Iskreno, mislim da je ubedljivo najbolji u klasi srednjih cruisera, u odnosu na DragStar 650 koji sam imao godinu dana, ovo je dva koplja ispred...

Kupio korman od DragStara, skratio originalne Hondine raisere, napravio nove sajle, smontirao i probao: odlican polozaj za voznju, lakse upravljanje, i bolji izgleda po mom ukusu.

 

Ne mogu da postavim sliku, evo linka:

 

http://desmond.image...jpg&res=landing

 

Admin, moze lock na temu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja