Jump to content

Moto Zajednica

pomoc oko karburatora Pegaso 650

Recommended Posts

  • U prolazu, 80 postova

Nije hteo sauh da mi radi,majstor kaze da su bili zapuseni karburatori.Sada radi katastrofalno.Obrtaji 2000 pa spusti na 1400 onda proguta knedlu i ugasi se iako se zagrejao.Pustim gas on urla kao da sam u trecoj.Isti majstor radio prosle godine i bilo super ne znam sta mu je sada.Ali dalje ne zna sta se desava.Motor mu oterao normalno sada je nenormalan.

Ko gde odrzava i da da neku dobru preporuku za karburatore a da odradi posteno a da ne dere sa cenom.Naravno Beograd.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Go BIG or Go home, 413 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: honda CB 1000 - Big One

Moja preporuka je Bokilić ! 0takoje.gif Govorim iz iskustva, ja kod njega održavam svoj motor ! Inače je u Novoj Pazovi 063 697094

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

Moja preporuka je Bokilić ! 0takoje.gif Govorim iz iskustva, ja kod njega održavam svoj motor ! Inače je u Novoj Pazovi 063 697094

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nisu izgleda uskladjeni karbovi....to jest..ma treba ih nastelovati,po nekad majstor odradi karb i desi se da legne posle par sati rada pa mora da se ponovo presteluje.nije opasno

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 525 postova
  • Lokacija: VRSAC
  • Motocikl: Yamaha TT 600 S , Yamaha YZ 250

nisu izgleda uskladjeni karbovi....to jest..ma treba ih nastelovati,po nekad majstor odradi karb i desi se da legne posle par sati rada pa mora da se ponovo presteluje.nije opasno

 

Nije opasno, ali je po meni neizvodljivo - ako nemam Bokilicevo iskustvo. Namucili me, skoro, pegasovi karburatori ( dva dana po celo popodne ) i na kraju ce drugar ipak morati da svrati u Pazovu kad bude imao neku voznju na tu stranu :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Pa moracu da odem,hvala vam na savetu i bar ste me malo utesili jer sam poludeo.Vec je krenuo sa pricom da neki od ventila glavi i nece da se vrati pa vraca u karburatore.Nisam normalan.Oterao ,jer nije hteo da pali na hladno.Kada upali radio super jer sam otisao do njega 70 km bez ikakvih problema.Danas se jedva vratio.Vise mi je muka od nadri majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

nebih rekao,puca zbog ventila,hoce pegaso zbog karbova da pucanaravno nist nemogu vako garantovati.ali obicno puca jer neumeju karbove da sloze kako treba...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

za svaki slucaj sam ih oprao ,,nesto mi nisu delovali kao da su servisireni,pa videcemo...

sad su nastelovani oprani....uskladjeni....videcemo ujutro kako ce da radi :takoje:

 

b9o1ubqgf3jtsjmud79_thumb.jpg kvfw9vdp38vldbxps8jg_thumb.jpg a5utyfkg38qpgk2ad_thumb.jpg 1g4bvwl1rfpo5atsorx_thumb.jpg ozptrne3qpipksgzfyms_thumb.jpg u5zewd1lq69nu43s7d_thumb.jpg dm2rt51burlu0enbnjzr_thumb.jpg is1fjun5sm87bwd41qk1_thumb.jpg zgqqahy0rtotbhr4xfus_thumb.jpg ugzp0gcyiqv48v1zk98_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 80 postova

Motor preuzet i posto sam licno nahvalio ali evo i preko foruma da se zahvalim na preporuci a g-dinu Borisu da se zahvalim i da ga pohvalim na znanju i radu.Motor je procvetao i odlican u radu i voznji.Jos jednom sve pohvale i cisto sumnjam da cu se sledeci put zaznuti da trazim nekog drugog nazovi majstora.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja