Jump to content

Moto Zajednica

TEMA za dogovoranje MAXI vožnji/ca

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 581 postova
  • Lokacija: Beograd,29 novembar
  • Motocikl: Honda Varadero XL 1000 V

Uhhh....lepa voznja ....propustam iz opravdanih razloga...a tako bi slatko napao onaj gulas od mangulice.....lepo se provedite

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Upravo udoh u gajbu... voznja je bila zadovoljavajuca,u pravu je bio motor_che,malo krivina,ali zato ekipa je bila za 10+!!!1care.gif1care.gif1care.gif

 

Slike kasnije veceras,sad moram da idem da radim malo!!!1hmm.gif

 

MAXI POZDRAV!!!1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 5878 postova
  • Lokacija: Žabalj-NS
  • Motocikl: Aprilia Atlantic 500 / CF Moto 450 MT

alexanto ekipa upravo pristigla kući. Divan dan, extra društvo i odličan provod uz gulaš od mangulice. :ooo:

 

19 motora, 25 ljudi - nije ni tako loše za novembar... Slike kad se vratimo sa rođusa...

 

MAXI pozdrav svima!!! :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Predivna slika oklopnika na mitrovačkom trgu danas....drago mi je što ste bili u našem gradu, fantastičan dan i druženje....vidimo se prvom zgodom ponovo.....i kačite te slike :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1510 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Versys buljavi

Evo i ja da se zapljunem i pozdravim drugare...I da pozdravim ona dva fina BMW-jaša što isekoše bez ikakvog razloga MP3-ja...NS i ZR tablice...

 

E da ..Drago mi je zbog Alexa i Miće...baš su lep par..:zvizduk:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6941 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Alekre upravo stigao kuci, bez ikakvih problema!

 

Da ne bude zabune, ja sam dosao obilaznicom kuci, momci su nastavili pravo za BG. Kasnije bicu nesto detaljniji :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • МК Братство, 1943 postova
  • Lokacija: НОВИ САД СРБИЈА
  • Motocikl: BMW R 1200 RT

Odlicno iskoriscen dan i drago mi je da sam upoznao jos forumasa! :moto3:

 

Ja bih da ponovimo... 0plac.gif

 

Ajde ajde bice nemoj da si tuzan!!! dobar.gif

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Као и увек, добра организација (хвала През!), одлична екипа и вожња. Признајем, много волим да се возим са вама. :BJBmoto:

 

Поздрав свима.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 229 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V strom 650

Evo i ja da se zapljunem i pozdravim drugare...I da pozdravim ona dva fina BMW-jaša što isekoše bez ikakvog razloga MP3-ja...NS i ZR tablice...

 

E da ..Drago mi je zbog Alexa i Miće...baš su lep par..:zvizduk:

 

 

Nije mi uopste jasno sta se i zasto se "to" desilo u njihovim glavama?! Krstim se bukvalno... :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Predivna slika oklopnika na mitrovačkom trgu danas....drago mi je što ste bili u našem gradu, fantastičan dan i druženje....vidimo se prvom zgodom ponovo.....i kačite te slike :takoje:

 

A multivar, a, a, a, a, a? 1lol.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Dječače video si me kad sam se vratio :jee: :jee: sprava radi do 00, verovatno i zbog svetog Ilije iz Ade pozadi je takav utisak.....voooooooooza mi se sad ufffffffffffffffffffffffff :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

I ja da se zapljunem, voznja kao i uvek CARSKA o ekipi da i ne govorim, jedino da zahvalim Direktoru sto nas je na neko nacin sastavio i opet sa svakom voznjom smo slozniji i emotivnije jaci, BRAVO ZA NAS

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 649 postova
  • Lokacija: Beograd, Vinca
  • Motocikl: yamaha FZ6 fazer

Svaka cast drugovi!!!! Radio sam danas i nisam mogao da se druzim i provozam sa pravim ljudima, tj. Vama. Mi koji nismo bili cekamo fotke, tako da navalite 1aha.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 4355 postova
  • Lokacija: Voždovac
  • Motocikl: Honda X-ADV 750

Okacio sam slicice :)

Borisa, posto sam ja glup mnogo za matematiku (necemo o ostalim oblastima 1lol.gif), verovacemo Djuxy-jevom proracunu, Atlantic sa multivarom i suvozacem, sa malo izivljavanja na gasu, trosi oko 5,2L na 100km, sto smatram da nije tragicno mnogo. 0stabre.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 324 postova
  • Lokacija: Karaburma - Kanarevo
  • Motocikl: X8-400

Urednistvo podesite sat ! Ili je to kod mene samo na mojoj strani :stabre:

 

Arsa i Slavica kao i izmucena radilica stigose i malo odspavase :)

Slikice u fazi pregleda i postavke!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ljuti bankar, 507 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Motora bez....

Mnogo dobro ide, extra se čuje, mnogima je bučan i previše, a meni taman, nekako si moćan u gradu ovako .....e sad potrošnja jbg, svako zadovoljstvo košta... smiri obrtaje, nađi mu žicu kad najmanje srče...možda ako staviš onaj malossi kajiš za multivar dođe stvar na svoje mesto :aha:...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6941 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Raspakovao sam opremu, parkirao Kawu u garazu, raspirio vatricu u kaminu i sada mogu napisati detaljniji post :)

 

Manje vise sve vas poznajem kroz postove, zajedno sam sa vama i pre osnivanja MSC ali nazalost zbog vise faktora nikako nisam uspevao da se provozam sa vama, sve do, danas.

 

Kolika je to zelja, svedoci moj bioloski sat koji mi je probudio 10 minuta pre alarma. Leggere ustao, spremio opremu, izbacio Kawu iz garaze, startovao pod saugom da se zagreje iiii spreman za polazak! Autoputem do autokomande, laganog gasa gde me ceka Djuksi koji ce me dovesti na pocetnu tacku, koja na moje iznenadjenje nije bila nesto komplikovana za naci, ali oke, sada znam odakle sve pocinje.

 

Pre svega moram da pohvalim sve ljude danas koji su vozili, bukvalno svakog pojedinca, na harizmi i pozitivnom stavu. Osecao sam se prijatno, kao da se znamo godinama. Takodje me je impresionirala voznja u grupi. Neverovatno mi je da svako vozi u cik-cak formiciji, sa propisnim rastojanjem, niko ne pretice, ne zali se na druge... Takvu disciplinu do sada nisam video. Izuzetno lagana i opustena voznja te mogu slobodu reci da bih onako mogao da krenem apsolutno bilo gde. Nazalost, ja sam tokom puta imao problema sa osama, jednu je Culle otkrio u prsluku, a druga je uletela u kacigu i setala se po viziru te je onaj zastoj bio mojom krivicom. Opet, prijatno sam se iznenadio da su ljudi stali, okrenuli se, pitali... Da se razumemo, meni to nije potrebno i ose u motociklizmu su poznate odavno, vec je jako lepo upravo to sto se ljudi zalazu za svakog pojedinacno. Licno smatram da je to jedna od boljih osobina koju covek moze da poseduje.

 

Tura je bila zanimljiva, gulas 7/10, gostoprimstvo je moozda moglo da bude malo bolje ali to je ipak u drugom planu. Cak je i bradonja biolog bio zanimljiv, meni licno i interpretacija Zasavice. Za sladoled u S. Mitrovici, Bentley-a im zaradio! Lepo se nalizah :D

 

Pri povratku kuci, troje nas krenulo autoputem. Nisam uspeo da pitam kolegu sa Xingyangom, kako je prosao rampu. Ako sam lepo video u retrovizoru, coban iz kucice mu je spustio rampu ispred nosa. Usporio sam, cim sam video njegov far, rekoh u sebi: ''Odlicno, super je, idemo dalje''. Nije da volim autoput, cak i izbegavam ali tada mi se cinilo kao laksa opcija.

Ekipa je nastavila pravo kao Beogradu, a ja sam se iskljucio i krenuo obilaznicom. Donekle se pratimo pogledom, pozdravljam svirenom i povratak kuci nastavljam sam. Na obilaznici nema tracka svetla, niti zive duse. Mapu u tank torbi ne vidim, prilagodjavam brzinu, gledam, gde sam skrenuo koji moj, trebalo bi da je tu, valjda :D Generalno, obilaznica nije zavrsena u potpunosti, lose je oznacena, nikako osvetljena, uopste nisam uzivao tim delom puta. Da ne pominjem kako voze i ulecu u traku. Opet, sve je to sastavni deo motociklizma i ovog nacina zivota, lagana ruka na gasu i ukljucen mozak, vrooom vrooom!

 

Utisci su mi fantasticni, dan fenomenalan, Kawi je potrosila nesto oko 12 litara za ceo put sto ispada nesto oko 4L-100km/h, zezanje max... Na kraju mogu da vas iskreno pohvalim i da dodjem i sledeci put na jos neku voznju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 605 postova
  • Lokacija: Dorćol

Raspakovao sam opremu, parkirao Kawu u garazu, raspirio vatricu u kaminu i sada mogu napisati detaljniji post :)

 

Manje vise sve vas poznajem kroz postove, zajedno sam sa vama i pre osnivanja MSC ali nazalost zbog vise faktora nikako nisam uspevao da se provozam sa vama, sve do, danas.

 

Kolika je to zelja, svedoci moj bioloski sat koji mi je probudio 10 minuta pre alarma. Leggere ustao, spremio opremu, izbacio Kawu iz garaze, startovao pod saugom da se zagreje iiii spreman za polazak! Autoputem do autokomande, laganog gasa gde me ceka Djuksi koji ce me dovesti na pocetnu tacku, koja na moje iznenadjenje nije bila nesto komplikovana za naci, ali oke, sada znam odakle sve pocinje.

 

Pre svega moram da pohvalim sve ljude danas koji su vozili, bukvalno svakog pojedinca, na harizmi i pozitivnom stavu. Osecao sam se prijatno, kao da se znamo godinama. Takodje me je impresionirala voznja u grupi. Neverovatno mi je da svako vozi u cik-cak formiciji, sa propisnim rastojanjem, niko ne pretice, ne zali se na druge... Takvu disciplinu do sada nisam video. Izuzetno lagana i opustena voznja te mogu slobodu reci da bih onako mogao da krenem apsolutno bilo gde. Nazalost, ja sam tokom puta imao problema sa osama, jednu je Culle otkrio u prsluku, a druga je uletela u kacigu i setala se po viziru te je onaj zastoj bio mojom krivicom. Opet, prijatno sam se iznenadio da su ljudi stali, okrenuli se, pitali... Da se razumemo, meni to nije potrebno i ose u motociklizmu su poznate odavno, vec je jako lepo upravo to sto se ljudi zalazu za svakog pojedinacno. Licno smatram da je to jedna od boljih osobina koju covek moze da poseduje.

 

Tura je bila zanimljiva, gulas 7/10, gostoprimstvo je moozda moglo da bude malo bolje ali to je ipak u drugom planu. Cak je i bradonja biolog bio zanimljiv, meni licno i interpretacija Zasavice. Za sladoled u S. Mitrovici, Bentley-a im zaradio! Lepo se nalizah :D

 

Pri povratku kuci, troje nas krenulo autoputem. Nisam uspeo da pitam kolegu sa Xingyangom, kako je prosao rampu. Ako sam lepo video u retrovizoru, coban iz kucice mu je spustio rampu ispred nosa. Usporio sam, cim sam video njegov far, rekoh u sebi: ''Odlicno, super je, idemo dalje''. Nije da volim autoput, cak i izbegavam ali tada mi se cinilo kao laksa opcija.

Ekipa je nastavila pravo kao Beogradu, a ja sam se iskljucio i krenuo obilaznicom. Donekle se pratimo pogledom, pozdravljam svirenom i povratak kuci nastavljam sam. Na obilaznici nema tracka svetla, niti zive duse. Mapu u tank torbi ne vidim, prilagodjavam brzinu, gledam, gde sam skrenuo koji moj, trebalo bi da je tu, valjda :D Generalno, obilaznica nije zavrsena u potpunosti, lose je oznacena, nikako osvetljena, uopste nisam uzivao tim delom puta. Da ne pominjem kako voze i ulecu u traku. Opet, sve je to sastavni deo motociklizma i ovog nacina zivota, lagana ruka na gasu i ukljucen mozak, vrooom vrooom!

 

Utisci su mi fantasticni, dan fenomenalan, Kawi je potrosila nesto oko 12 litara za ceo put, zezanje max... Na kraju mogu da vas iskreno pohvalim i da dodjem i sledeci put na jos neku voznju.

 

Хвала на питању колега, стигли смо уредно у Бгд. А то са рампом, па добро, проб'о човек али сам ја добро одморио (види фотку у топику "фотке макси вожњи"), па ме ништа није могло изненадити! Хвала на друштву у вожњи до Бгд-а. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Super turica, zezanje, vreme i sva ta atmosfera začinjena odličnim gulašom od mangulice, predavanjem o Zasavici, njenom bogatom i jedinstvenom florom i faunom , a na koncu okićeno oooogromnim sladoledom u Sremskoj nam Mitrovici. Podavismo se od dve kugle :takoje: Pedja, Dragan i ja smo se vratili preko Šapca, ne bi li probali novi put prema Obrenovcu. Nov je asvalt i milina sa odličnom hor i vert signalizacijom negde do Debrca , a posle klasika, loš. Predjoh od SM do kuće još 130 km. hvala na divnom danu i druženju :takoje::zdravo:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja