Jump to content

Moto Zajednica

KTM RC8 2008

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Mislim da ce onog ko ga bude vozio boleti cose za tablu, jer je nikad nece ni pogledati :D :D :D. Motor ima karakter, kako po izgledu, tako i (verovatno, ako je kao ostali njihovi motori) po masini i voznim osobinama. Mislim da po brutalnosti i "razbojnickom" karakteru nece imati konkurenciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 707 postova
  • Lokacija: podgorica,mne
  • Motocikl: uvijek prljava Honda xr650r

 

Drug moj  ga je vozio čitavu sezonu , izdrao je 3 seta guma , i na moje pitanje kakav je samo se stresao i kroz zube procijedio sve je drugo smiješno . Malo sam ga zezao da priča tako jer je seviser KTMa , i da meni u povjerenju može reć istinu . U tom trnutku u garaži je pored RC8  bio parkiran Ducati 1098 , znajući koliki je čovjek fan Ducatija ( vozio je prije 7-8 god 996 i dan danas žali za njim ) pitao sam nije valjda da je i od ducatija bolji - odgovor je bio " na moju veliku žalost za klasu je bolji " . Imao sam predrasuda o narandžastim , ali  je drug uspio da me ubijedi da su trnutno stvarno lideri . Vjerujem čovijeku jer zaista voli motore , baš dobro vozi , promijenio ih je milion , jednom riječju zna čova znanje. poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Auckland, New Zealand
  • Motocikl: nema

Moj drugar (isto iskusan biker) je vozio KTM-a, i posle toga kupio novu Kawu (on uvek kupuje nov motor, vozi ga neko vreme i proda). Kad sam ga pitao zasto je tako brzo prodao Kawu, rekao mi je da bas nije cesto isao u garazu da ga uzme da ga vozi...jednostavno...nista...kad prilazi garazi...a dok je vozio KTM-a, kad udje u ulicu kolima gde mu stoji motor, srce vec pocne da mu bije kao ludo od adrenalina...kaze jednostavno nije to to...i prodade covek Kawu i ponovo kupi KTM-a :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

 

Drug moj  ga je vozio čitavu sezonu , izdrao je 3 seta guma , i na moje pitanje kakav je samo se stresao i kroz zube procijedio sve je drugo smiješno . Malo sam ga zezao da priča tako jer je seviser KTMa , i da meni u povjerenju može reć istinu . U tom trnutku u garaži je pored RC8  bio parkiran Ducati 1098 , znajući koliki je čovjek fan Ducatija ( vozio je prije 7-8 god 996 i dan danas žali za njim ) pitao sam nije valjda da je i od ducatija bolji - odgovor je bio " na moju veliku žalost za klasu je bolji " . Imao sam predrasuda o narandžastim , ali  je drug uspio da me ubijedi da su trnutno stvarno lideri . Vjerujem čovijeku jer zaista voli motore , baš dobro vozi , promijenio ih je milion , jednom riječju zna čova znanje. poz

Zna Musa znanje ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1448 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: k25

pa markane kupi ga ona  ;D sta je to za tebe.

Ako je ovo meni upuceno,to bi mi bio drugi motor,

posle lc8 adventure.  ;D

Znas kako kazu:Bujna masta sere svasta.  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Od KTM-a sam ocekivao manju tezinu i nesto vecu snagu.

Ali kada je motor KTM-ovski izbalansiran... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja