Jump to content

Moto Zajednica

P: Apen 6 (TOMOSCE NA PRODAJU :D) 2007

Recommended Posts

  • U prolazu, 45 postova
  • Lokacija: La-Bg-Ar
  • Motocikl: Honda CBR 929 RR RCV 211 REPSOL 46,Yamaha YZF750 SP

Na pradju Apen 6 2007 godiste,u ekstra stanju,prvi vlasnik,stoji mi u garazi i kupi prasinu za dzabe... prodajem ga ili menjam za neki skuter ili jaci motor.. do vrednosti apenca... evo i par slika

 

kontakt na p.p. za vise informacija

 

post-17901-0-59016200-1340401701_thumb.jpg

post-17901-0-25428400-1340401731_thumb.jpg

post-17901-0-65497000-1340401759_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • festina lente, 749 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XRV

Митос - члан има историју продавања делова који нису у описаном стању и не испуњавања своје дате рeчи, као и мењања бројева телефона.

 

Дотични би да напомене да имаш директне везе и да треба и те како да те занима и наставиће да упозорава остале чланове.

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 48 postova

Митос - члан има историју продавања делова који нису у описаном стању и не испуњавања своје дате рачи, као и мењања бројева телефона.

 

Дотични би да напомене да имаш директне везе и да треба и те како да те занима и наставиће да упозорава остале чланове.

ok.....pitao sam jer,,,,,,,imao sam par losih licnih iskustava sa nekim prodavcima iz raznih oblasti......a po komentaru gore navedenom a verovatno i nekim losim iskustvom tvojim sam hteo da imam neakav uvid sa kim imam posla......naravno vezano za oglas......mada licno mislim da medju forumasima nebi trebalo da dolazi do laznih informacija jer uglavnom se bar polovina znaju ......pa je lakse info podeliti sa nekim tko je i kakav je .........ipak hvala a prodavcu neka u zdravlje ...veselje potrosi pare od prodaje motorceta a kupcu da ga lepo i pouzdano sluzi sa sto manje kvarova ! :Mina::moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja