Jump to content

Moto Zajednica

Dupli auspuh za MZ

Recommended Posts

  • U prolazu, 15 postova

Na mom MZu je trenutno dupli auspuh, bez pregrada. samo cevi. U planu mi je da ga sredim i konacno malo vozim a posto je zvuk motora sada ocajan, planirao sam da kupim original auspuh. Svrljam po forumu, pa sam uspeo nesto i nauciti. Recimo to da MZ bolje radi sa originalnim nego custom auspuhom, sto se uklapa u moj plan. Ja obozavam duple cevi. Jos ako su zakrivljene a ne ravne,.... ijaaaoooo... :)

Moj plan je bio da sa svake strane motora ide po jedna originalna cev, i da se spajaju pre krivine. E sad sledi pitanje da li ce to i kako ometati rad motora?

Hvala unapred,

Stevan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1649 postova
  • Lokacija: Paracin

Mislim da nisi dovoljno objasnio, koji MZ je u pitanju itd, ja mislim da ako ti je MZ 250 moras uzeti dva auspuha od MZ 125 da bi imao potreban podpritisak i performanse itd

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Teoretski bi trebao da radi sto veca zapremina auspuha to veci obrtni momenat samo ako preteras onda radi kao da nema auspuha samo ga necujes

Nemogu iz glave videcu koliko treba da bude zapremina auspuha pa ti javljam0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja