Jump to content

Moto Zajednica

Majstor Mileta iz Sapca

Recommended Posts

Guest gordanmg

Ajde da cujemo vase misljenje o Mileti sa malo pogrdnim nadimkom LOPOV ili u prevodu MILETA LOPOV  po tom nadimku ga znaju po celoj bivsoj Yugi a i po Evropi.

Ajd ja prvi.

Nikad nikakvih problema, uvek me je ispostovao, nije skup mozda malo kasni al to je uvek kod svakog ko se bavi tim poslom, al kad uradi onda URADI kako valja. Sklon je podvalama  ali samo sa ljudima koje dobro poznaje i skim se druzi.

Sam vozi motore a i sina je uveo u te vode.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Ajde da cujemo vase misljenje o Mileti sa malo pogrdnim nadimkom LOPOV ili u prevodu MILETA LOPOV  po tom nadimku ga znaju po celoj bivsoj Yugi a i po Evropi.

 

 

Jeste,na ulazu u Holandiju su okačene dvije slike,jedna od holandske kraljice a druga je njegova ;) ;) ;)

 

Pozdrav za velikog drugara i dobrog masjtora ( moram da ga hvalim,u njegovom posjedu su nekakve moje kompromitujuće fotke) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

Ajde da cujemo vase misljenje o Mileti sa malo pogrdnim nadimkom LOPOV ili u prevodu MILETA LOPOV  po tom nadimku ga znaju po celoj bivsoj Yugi a i po Evropi.

 

 

Jeste,na ulazu u Holandiju su okačene dvije slike,jedna od holandske kraljice a druga je njegova ;) ;) ;)

 

Pozdrav za velikog drugara i dobrog masjtora ( moram da ga hvalim,u njegovom posjedu su nekakve moje kompromitujuće fotke) :D

 

pz znas Obelixe da je Mileta  slab na kraljice :):):):)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 299 postova
  • Lokacija: sabac

o majstor mileti nemam nista lose da kazem,kad god sam banuo u garazu sve sam tad i zavrsio,vece neko sredjivanje tek treba da idem,a po dosadasnjem iskustvu poverio bi mu motor u svakom slucaju jer znam da ce uvek biti sredjen onako kako zelim,a sto je najbitnije,saceka me i za pare  ;D  ;D,zezam se malo,ali covek je legenda

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: SABAC

Ne bi mu dao ni dve nacrtane ovce da cuva. On je dvojna licnost gde je bolja strana utelotvorena u mnogo lepse stvorenje od njega i mnogo poslusnije ,,,,,a odaziva se na ime Meda. Meda je sasvim drugacija osoba od Milete , Svojom odnegovanom frizurom i jasno izvajanom linijom pravog atlete osvaja slatke poglede svuda gde prodje , sto ovaj drugi (Mileta ) dobrano iskoristi da napadne jadne i nezasticene devojke.

Otkad je uvideo da mu je to jedini put do zenskih srca , retko kad se vidja mimo drustva svog  prijatelja . Meda je jedina svetla strana tog matorog oronulog bajkera koji i dan danas voli aluminijum umotan u sarenu plastiku .

Takav kakav je iako blesav, drag mi je i uvek mi prija njegovo drustvo , nadam se da jos nije naucio sva slova i nece procitati sta sam napisao.

Kao majstor, sta reci? Godine rada , sa ljudima i masinama,covek koji je prosao dosta, Svaka cast Mileti.

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: SABAC

E moj Ignjo izblati ti Miletu ko da je naj gori od sve dece a kad ti prikolica zatreba ka se pokvari poljo masina  ;D ;D al nema veze imam ja kombi pa pozovi ako ostanes u kvaru. Inace posto je tema o MAJSTOR MILETI  istina malo ga zeza taj nadimak al to je zbog lepote  ;D, ali kao majstor za njega nepostoi prepreka ili neresiv problem takodje servis i sama pedantnost su jasan znak kvaliteta i godina rada. u svakom slucaju Svaka Cast!!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 233 postova
  • Lokacija: Šabac
  • Motocikl: Aprilia SL1000 Falco & APN 6

Od Majstor Milete sam i kupio motor i radio servis na istom.

Sve je bilo maksimalno korektno.

Svaka čast i preporuka za saradnju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: Hayabusa

Ajde da cujemo vase misljenje o Mileti sa malo pogrdnim nadimkom LOPOV ili u prevodu MILETA LOPOV  po tom nadimku ga znaju po celoj bivsoj Yugi a i po Evropi.

 

 

Jeste,na ulazu u Holandiju su okačene dvije slike,jedna od holandske kraljice a druga je njegova ;) ;) ;)

 

Pozdrav za velikog drugara i dobrog masjtora ( moram da ga hvalim,u njegovom posjedu su nekakve moje kompromitujuće fotke) :D

Ima ih dosta koji moraju da ga hvale, i to bas zbog fotografija koje ima u posedu.

Zimi sredjuje kolekciju slika i obicno se nakon toga pojavi na novom motoru. :moto3:

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja