Jump to content

Moto Zajednica

silver arrow 150 :D

Recommended Posts

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: MZ 250 etz

...pre par godina vozio sam TS-a 150, posle etz250 i sad etz150:). svidja mi se meza, malo trosi i opustena voznja ali se ponovo razmsljam da uzmem i jednog 250 :) posto na susretima moram ici brze uz drugove koji voze japance pa mi etz150 mali za takvu voznju :(, no otom potom... ps:dok drugi kolju japance, mi vozimo eMZejce xD

post-22533-0-52149200-1334863073_thumb.jpg

post-22533-0-57656800-1334863148_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: MZ 250 etz

pa glupo mi je bilo da se predstavim, kad sve vec pise na profilu;)... ok, ja sam Mihael iz okoline Zrenjanina, motore volim od malih nogu a svoj prvi motor sam kupio 2007, bio je to T14, potom MZ150ts, Kawasaki Gpz750, Kawasaki Gpz500s, aprilia 125 AF1 futura, CBR600f1, piaggio liberty 125, Malanca 125 OB ONE, BT 90(elektronikovom masinom), yamaha xj550, automatik50, MZ250etz, honda cb750f, aprilia 125AF1(ista kao prva),piaggio nrg50, BT50s, automatik 50(sa pedalama), APN4, suzuki gsx400f i MZ150etz(to jest,on je 125 bio ali ima cilindar i karb od 150).... eto ukratko i da ne zaboravim da dodam:ja nisam trgovac, nego njih sam menjao zeleci da probam sto vise motora i da nadjem koji mi se stvarno svidja. sve je stvar ukusa i dubine dzepa a ovo su teska vremena pa treba uzivati i u malim stvarima sa malim troskovima(na svu zalost). . .

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MZ Rider, 4131 postova
  • Lokacija: Arilje - Zemun
  • Motocikl: Piaggio liberty 125, Honda XRV 750 RD07a

ahahaha, pa nisam te pitao sta si vozio.. :nanana:;):D

 

Ovo za predstavljane sam napisao posto se svi(vecina) sa foruma(koji vozimo eMZe i vozili) znamo uzivo... :takoje:

 

Evo prilike da nas upoznas, poseti temu 5. MZ Skup. :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Alal vera.Imao si motora skoro koliko ja devojaka...ha-ha.Salim se, bilo je tu i motora. Dobro dosao!:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 23 postova
  • Motocikl: MZ 250 etz

hehehe xD vazi pogledacu tu temu;) pa lepo je sto se eMZejasi poznaju i druze:) a ne ko sminkeri sto voze eRove radi kurcenja i vatanja maloumnih klinki:)))... pozdrav pravim ljubiteljima dvotockasa! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja