Jump to content

Moto Zajednica

Pomoc sedamnestogodisnjem decaku

Recommended Posts

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Juce sam procitao ovaj tekst u novinama i umalo se nisam rasplako...

http://www.kurir-info.rs/nemam-nikoga-na-celom-svetu-clanak-162354

 

Ako moze neko iskusniji od mene da pokrene akciju,mislim da bi bilo kakva pomoc dobro dosla.Nebitno dal' bila u odeci i obuci,hrani ili novcu...

  • Podržavam 6

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • witch, 476 postova
  • Lokacija: Beograd

Juce sam procitao ovaj tekst u novinama i umalo se nisam rasplako...

http://www.kurir-info.rs/nemam-nikoga-na-celom-svetu-clanak-162354

 

Ako moze neko iskusniji od mene da pokrene akciju,mislim da bi bilo kakva pomoc dobro dosla.Nebitno dal' bila u odeci i obuci,hrani ili novcu...

Vec su mi se javili ljudi koji zele da pomognu decaku! Sigurno cemo organizovati neku pomoc koliko mozemo i organizovati voznju do njega da pomoc odnesemo. Samo nam je potrebno malo vremena da to organizujemo na pravi nacin! Mozda da Boris Lion opet organizuje koncert humanitarnog karaktera u Dangubi ili nesto slicno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 251 postova
  • Lokacija: Rakovac
  • Motocikl: zrx1200

+1

 

računajte na mene ako bude neka organizacija prikupljanja bilo čega...materijalnog, para, radne akcije (što bi najviše i pomoglo) za izgradnju kupatila...

 

svako od nas rukuje nekim alatom, da se ne hvalim previše, svoje kupatilo sam sam od novih pločica cevi slavina i gluposti sam renovirao (samo zato što se gadim svih prepametnih polupismenih majstora).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bajkerka u pokusaju :D, 102 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: vrlo ozbiljan crveno-beli zvrk

Sta li rade i cemu sluze socijalne sluzbe? Tuzno i strasno...

Malopre sam procitala nastavak u Kuriru http://www.kurir-info.rs/decak-janko-dobija-kucu-clanak-164222 , nadam se da ce brzo realizovati kupovinu kuce. Svaka im cast za brzo reagovanje i konkretnu pomoc

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 1083 postova
  • Lokacija: Beograd - Vinca
  • Motocikl: sprint explorer, Malaguti Madison S250, Suzuki Burgman 400

To u Dangubi je lepa ideja, mozemo da se okupimo, donese ko kolko moze i prilog od prodatih karata, plus hvala Bogu ima nas ovde na forumu koji imamo bendove a i bezbroj puta smo svirali humanitarno, pa na posao dok ne dodje zima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 15 postova
  • Lokacija: beograd

Drugari igrom slucaja radim u kuriru i bio sam dva puta u kuci tog malisana i mogu vam reci da je njemu pomoc stvarno neophodna.kucu ce dobiti nadamo se uskoro,ali njemu je neophodno bukvalno sve,juce smo smo ga vodili u kupovinu garderobe jer uskoro ima maturu a moj je utisak da se najvise obradovao fudbalskoj lopti.Kada je izlazio iz prodavnice punih ruku prokomentarisao je "kako cu da perem ove stvari kad nemam ni masinu" a inace kuca u kojoj sada zivi ima struju ali i samo jedan osigurac i pitanje je koliko moze da izdrzi opterecenje.Racunajte na mene u svakoj akciji ,ako vam treba kontakt takodje sam tu.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Drugari igrom slucaja radim u kuriru i bio sam dva puta u kuci tog malisana i mogu vam reci da je njemu pomoc stvarno neophodna.kucu ce dobiti nadamo se uskoro,ali njemu je neophodno bukvalno sve,juce smo smo ga vodili u kupovinu garderobe jer uskoro ima maturu a moj je utisak da se najvise obradovao fudbalskoj lopti.Kada je izlazio iz prodavnice punih ruku prokomentarisao je "kako cu da perem ove stvari kad nemam ni masinu" a inace kuca u kojoj sada zivi ima struju ali i samo jedan osigurac i pitanje je koliko moze da izdrzi opterecenje.Racunajte na mene u svakoj akciji ,ako vam treba kontakt takodje sam tu.

 

Odlicno prijatelju da imamo nekoga iz Kurira! Trebalo bi malo da se raspali prica o motociklistima i njihovim dobrotvornom akcijama, a ne da sve ostane u domenu nekog dnevnog dogadjaja. Bilo bi veoma korisno da se napise koliko je novca uludo utroseno za obnovu ivicnjaka i postavljanje novog asvalta na miljakovackim parkinzima, a totalno bespotrebno jer su parkinzi bili u savrsenom stanju, bez jedne jedine rupice.

Jadno je kako politicari u predizbornoj trci trose nase pare i mazu nam oci, a to sto nam deca umiru ili se uopste ne radjaju nije bitno. Jadni smo mi u ovom drustvu koje sve ovo trpi, a koliko je ovakvih sudbina , kao ovog sirotog decaka, Bog ce ga znati...Lepo je sto ce Janko dobiti kucu, ali zar je trebalo da se prvo digne buka u novinama pa tek onda da se nesto uradi? "Gde su i sta rade" je emisija koja treba da se pozabavi nasim socijalnim radnicima. Jadno, jadno, da jadnije ne moze biti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Juce sam procitao ovaj tekst u novinama i umalo se nisam rasplako...

http://www.kurir-inf...u-clanak-162354

 

Ako moze neko iskusniji od mene da pokrene akciju,mislim da bi bilo kakva pomoc dobro dosla.Nebitno dal' bila u odeci i obuci,hrani ili novcu...

 

Dragi brate po motoru, tog dana sam i ja procitao clanak u Kuriru koji je ostavio veliki utisak na mene.

Covek (jel decak je neko ko ima roditelja), Janko Maglocki, je borac i kao takav zaslizuje svaku paznju i podrsku.

Licno sam istog dana uplatio odredjeni iznos na racun koji je bio naveden u Kuriru (racun komsije Mile Tomin ) i misljenja sam da bi smo trebali da otvorimo decaku racun u banci. Mozda bi to mogli da organizujemo tokom Aprila meseca i da mu organizujemo jednu veliku posetu i na taj nacin otvorimo put ka necemu lepsem i sadrzajnijem.

Ovakav covek, mali veliki Janko, treba svu vrstu nase pomoci. Ponajpre da vidi da nije vise sam na ovoj planeti.

Sve sto treba slobodno racunajte na mene.

Veliki pozdrav i poziv svoj braci po motoru da se ukljuce u akciju pomoci Janku!!! 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 952 postova

Da sam ja imao praznu gajbu sa sedamnaest gde bi mi kraj bio... sad će ministar da mu obeća još jednu pred izbore :lol: masi sveta život prodje kao podstanarima, momku nije lako ali ako je ovo najveći problem onda smo na dobrom putu. Što se mene tiče ako mu je loše tamo gde je može slobodno da dodje kod mene, imam više nego dovoljno stambenog prostora i rad sam da ga izdržavam dok ne završi školu. Pare na račun ništa, kuća i apanaža pa to ni u švedskoj nema.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Pancevo(okolina)
  • Motocikl: u potrazi

Takodje sam malo zamisljen oko tih uplata pre bi dao jos koji din(na gorivo) i provozao se do njega i licno mu urucio,em lepse,em nerazmisljam... Sta god ucestvujem u pomoci ovom decku... Stvarno zasluzuje svu pomoc.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

I ja bih voleo da pomognem ovom borcu!

Bilo bi dobro da se napravi neka akcija u skorije vreme :aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Пријатељ, 365 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XT 1200 super tenere

Ja sam spreman da decaku izvrsim mesecnu uplatu interneta na godisnjem nivou,ili slicno.Smatram da mu trebamo pomoci na neki takav nacin.Neka odgovorni procene.Zakljucak:ja mogu donirati godisnju internet pretplatu ili slicno sto bi mu pomoglo da se nekako edukuje,da bi mogao nekakako da zaradi svoj novac.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 216 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSXR K9 1000 ccm

+1

 

Dajte da se provozamo jedan dan do njega, moze i ovaj vikend pred Uskrs, da mu bar malo uprilicimo praznik, donesemo nekoliko jaja, damo po 500, 1000 din, koliko ko moze, a za humanitarne koncerte, kupatila i renoviranje kuce otom potom. Naravno da podrzavam sve ali da ne bude ko Mrkonjic koji vec 20 godina otvara koridor 10 :lol: To ce sigurno mnogo da ga obraduje. Vidite da mu je jedan od najvecih problema sto nema sa kim rec da progovori, da ga doceka, da ga nasmeje...

 

Bice sad akcija, donacija, javice se opstinska, gradska vlast, humanitarne organizacije, drustva za ovo, ono, svi oni koji se osecaju prozvanim i oni zeljni publiciteta. Pogotovu sad, pred izbore, ovo je pravi trenutak da se isprave mnoge krive Drine.

 

AJDE DA MI BUDEMO PRVI KOJI CEMO NESTO PRAKTICNO URADITI. Mi cemo da obidjemo decka i prikupiti za one najosnovnije njegove potrebe, ne treba nam nicija zahvalnost, simpatije i ostalo a onda nek se pokazuju ostali.

 

Pozdrav

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • hoochie coochie man, 1239 postova
  • Lokacija: BG/ZG
  • Motocikl: Harley Davidson Road King Classic '07 & Honda CB750K '81

+1

 

Dajte da se provozamo jedan dan do njega, moze i ovaj vikend pred Uskrs, da mu bar malo uprilicimo praznik, donesemo nekoliko jaja, damo po 500, 1000 din, koliko ko moze, a za humanitarne koncerte, kupatila i renoviranje kuce otom potom. Naravno da podrzavam sve ali da ne bude ko Mrkonjic koji vec 20 godina otvara koridor 10 :lol: To ce sigurno mnogo da ga obraduje. Vidite da mu je jedan od najvecih problema sto nema sa kim rec da progovori, da ga doceka, da ga nasmeje...

 

Bice sad akcija, donacija, javice se opstinska, gradska vlast, humanitarne organizacije, drustva za ovo, ono, svi oni koji se osecaju prozvanim i oni zeljni publiciteta. Pogotovu sad, pred izbore, ovo je pravi trenutak da se isprave mnoge krive Drine.

 

AJDE DA MI BUDEMO PRVI KOJI CEMO NESTO PRAKTICNO URADITI. Mi cemo da obidjemo decka i prikupiti za one najosnovnije njegove potrebe, ne treba nam nicija zahvalnost, simpatije i ostalo a onda nek se pokazuju ostali.

 

Pozdrav

 

:takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • BJB Maxi Scooter Club, 154 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: yamaha majesty 250

Jel ima neko u centru grada ili u blizini centra neki prostor gde bi ljudi sa foruma mogli da svrate i ostave stvari za decaka?Posto mislim da ce se brze i lakse skupiti pomoc ako sve bude skoncentrisano na jednom mestu.Skoro svi mi prodjemo bar jednom u par dana kroz centar i nek svako ostavi po kilo brasna ili neceg drugog (mislim da mu sve treba)...Pa kad se skupi neka kolicina da mu odnesemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 366 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: SF V4s

Samo da obavestim i ostalu zainteresovanu bracu da je i danas izasao clanak o malom velikom Janku !!! 0takoje.gif

 

http://www.kurir-inf...i-clanak-170292

 

Janko danas isao da obidje C Zvezdu i Marakanu. Dosli po njega u selo Samos i zajedno svi otisli da odigra partiju fudbala na stadionu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja