Jump to content

Moto Zajednica

motocikl vs dzip

Recommended Posts

  • Drug član, 2150 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: africa twin, durmitor, cb750 boldor

Zoltane, problem je kad neko svoje neznanje vožnje i svoje greške )uključujući i bahatu vožnju) ispravlja većim i bezbednijim vozilom po sebe i opasnijim po populaciju oko sebe.

 

Moron koji ne zna da vozi je neuporedivo opasniji u džipu, SUV-u i sličnim vozilima od morona koji ne zna da vozi u Jugu. Sad, da li će on/ona da pogine kad izazove nesreću, nije me mnogo briga.

 

Nemoj da se ljutiš, ali nemam razumevanja za one koji gledaju da samo njihova guzica bude sigurna u slučaju njihove greške. Da, sad možeš da kažeš da su vozač i putnici zaštićeniji u takvom vozilu od tuđe greške, pa dolazimo do kokoške i jajeta.

najbolje da mi parametar za kupovinu kola bude sa kojim cu, ne daj boze, u slucaju sranja da napravim najmanje stete drugome, a mene ko jebe :lud:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drrmrr, 753 postova
  • Lokacija: Kikinda
  • Motocikl: projekat rinfuz ;)

Eto ja bi prvi kupio pick up npr Isuzu Dmax, treba mi brate, em vikendica, em pecanje, em prikolica camci, cuda... No nema se... KAko rece Radosav "Volim i ja nerandze no trpim"...

Jbg termin i klasifikacija "vozac terenca" je glupost, bahati u zivotu, za volanom, sa hranom, sa ljubavlju, toga uvek ima. Sta da radimo kad nam se putovi ukrstaju, paziti ili drviti vazda pricu o "njima bahatima"...

Nego evo lepse vreme, sedi i vozi :takoje:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 241 postova
  • Lokacija: beograd,
  • Motocikl: pantelija

u zadnje vreme koja god tema se pokrene ona odluta u neku drugu dimenziju i onda onaj koji je započne na kraju češe sebe po glavi ko kad u crtanom filmu paja izmisli točak i onda sve ode po k...., elem temu sam započeo nakon ne znam koliko komentara o nama koji vozimo terence.kako je započeo tako bi bilo red i da je privedem kraju.

1. vozim dugog troopera zato što mi zaigralo srce kad sam ga prvi put video.kasnije kad sam dobio ćerku dodatno me oduševio auto jer sa šasijom koju ima i gomilom gvožđa oko nje pruža sigurnost u slučaju da nedaj bože neko se zakuca u njega.volim ga zato što malecka može da komotno sedi,spava i uživa na dužim putovanjima.

2. imam već dovoljno godina da bi veličinom vozila pokazivao veličinu nekih delova tela. to je detinjasto a ja već dugo nisam dete.

3.ne sporim da ima pojedinaca koji kupovinom leče svoje komplekse,ali ih ima i na dva točka,nažalost smo moralno osakaćeni pa su statusni kriterijumi otišli u bolesnom pravcu.

4. srce mi zaigra i kad god sednem na motor.on je nesigurniji od auta ali je ljubav života.dete ne vozam na motoru.čak retko vozam i suvozača.kad vozim auto veoma pazim na kolege koji se voze motorima.ali ja nemogu da sačuvam nekog ko se sam nečuva.(primer preticanja sa desne strane),mogu i da pozdravim momka koji je prošlog leta vozio na zadnjaka ispred mene na pristojnom rastojanju.oduševilo me to što sam video kako može da padne i da me ojado zabavi da zakočim kako ga ne bi pregazio.pošteno rečeno u mojim godinama po đungli kakva je Beograd ne bi imao petlje da tako provozam motor jer i na dva točka je uspeh doći negde u jednom komadu.

5. želja mi je bila da kao neko ko vozi motor probam da pojasnim kako izgleda kad se vozi glomazan i težak auto a sve u cilju da kad nekom padne na pamet da preseče put ili pretiče takav auto ima ideju da vozač terenca nemože tako brzo da se izmakne ili stane ili da nas vidi kad ga pretičemo(problem velikih mrtvih uglova).

6.pročitao sam na forumu temu u kome je beli džip umalo ubio kolegu i svakako sam na strani kolege na motoru,što njemu ne bi značilo ništa da je stradao.fala bogu pa je sve prošlo ok.

mislim da bi to bilo to što se tiče ove teme.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja