Jump to content

Moto Zajednica

Marfijev zakon

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

Posle ovakvog dana jednostavno moram da poverujem u marfijev zakon. Sve sto moze da podje naopako poci ce. Prvo odem na tehnicki,ne slaze se broj motora na papiru i u stvarnosti,salji papire nazad na carinu da poprave gresku. Usput saznam da mi ne radi rezerva,i resim da to sredim,rasturim pola motora,ocistim ventil,namestim sve,nekoliko puta prikljestim ruku. Kad sam vracao akumulator otkinem klemu,onda otkinem deo na akumulatoru na koji se kaci klema,sredim i to,upalim motor i ostavim ga da radi,resim da nista ne diram vise,jer mi je dan ocigledno fenomenalno krenuo. Vratim sve kljuceve i gedore na mesto.Sednem na motor,kako dam gas ugasi se,i od tad ga nisam upalio. Desni bubreg cakce kad se da kontakt i uljuci pumpa,konkretno deo koji je skroz pozadi,tj levo ako se gleda sa strane u bubregu,dolaze zice do njega,kad se iskluci pumpa ne cuje se nista. Pretpostavljam da je kratak spoj negde,ali nisam smeo nista da pipam vise. Bilo kakva pomoc je stvarno dobrodosla

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 266 postova
  • Lokacija: Smederevska Palanka - Beograd(Jerkovic)
  • Motocikl: Yamaha Virago 535-prodat; RC36

sad sam proveravao,pre ce biti da sam neku zicu otkinuo ka dam vracao kutiju za akumulator,ne dolazi struja do pumpe za gorivo

 

Edit: Sredjeno,bio los kontakt. Hvala kolegama 0takoje.gif

Promenio član Nikola535

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja