Jump to content

Moto Zajednica

Victorinox Swiss Army ( rucni sat )

Recommended Posts

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Ne razumem ovo za "ozbiljne kupce" , znaci 400 evra je ako sam neozbiljan a ako sam "ozbiljan" moze za 350 ? Da li to znaci da mu cena ipak nije 400 evra? I stvarno izvini za ovo spamovanje oglasa, ali stvarno ta terminologija za ozbiljne kupce me malo buni.

  • Podržavam 9

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Da to znaci da cena nije fixna 400e. Za mene je ozbiljan kupac onaj koji je stvarno zainteresovan za sat, a ne neko ko iz radoznalosti pita za cenu i podatke o predmetu koji prodajem. Pa sad ko je stvarno zainteresovan za ovaj sat neka mi posalje PM pa cu mu ja sve objasniti, a ko je samo radoznao moze da ukuca na google pretrazivacu Victorinox Swiss Army i tu moze sve da nadje :) nadam se da me nece neko pogresno razumeti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Kolega, da li bi mogao da napravis jos jednu sliku kad su kazaljke na 12?

Nije problem, evo samo da ga slikam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Predstavnik za Alfa Romeo i Smudja, 402 postova
  • Lokacija: Beograd,Dorcol
  • Motocikl: rd07 oca mu jebem

Sad me zivo zanima cemu ova slika 12h, neka provera autenticnosti ili..? Inace sat je prelep, gledam ga vec danima 0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Sad me zivo zanima cemu ova slika 12h, neka provera autenticnosti ili..? Inace sat je prelep, gledam ga vec danima 0takoje.gif

Hvala :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1318 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: Uljara 1127cm i tetejac 600cm

Ne razumem ovo za "ozbiljne kupce" , znaci 400 evra je ako sam neozbiljan a ako sam "ozbiljan" moze za 350 ? Da li to znaci da mu cena ipak nije 400 evra? I stvarno izvini za ovo spamovanje oglasa, ali stvarno ta terminologija za ozbiljne kupce me malo buni.

 

Sta tebi nije jasno....na primer ja kad prodajem nesto uvek stavim za malo vecu cenu,jer prosecan srpski kupac ne kupuje nista dok malo ne spusti cenu...pa makar cena bila i ispod realne,uvek se nadje aj spusti mi za put,jel moze za 30 evra nize,nemam toliko....

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 67 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Suzuki GSX 750F , 2001 god.

Druze da ne kvarimo coveku oglas , ako mu smeta molio bih da admini obrisu ovo, ali ako ne onda prodaja uopste nije komplikovana, cena je ta i to je to , ako ima mesta za cenkanje napises da nije fiksna i pregovori se nastavljaju , a ako nema lufta cena je ta i kome se svidja ok kome ne neka zaobidje. Ti kad udjes u prodavnicu sigurno ne kazes ja sam "ozbiljan kupac" pa bih vas zamolio da spustite cene malo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 53 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: KTM Lc4 640sm

Druze da ne kvarimo coveku oglas , ako mu smeta molio bih da admini obrisu ovo, ali ako ne onda prodaja uopste nije komplikovana, cena je ta i to je to , ako ima mesta za cenkanje napises da nije fiksna i pregovori se nastavljaju , a ako nema lufta cena je ta i kome se svidja ok kome ne neka zaobidje. Ti kad udjes u prodavnicu sigurno ne kazes ja sam "ozbiljan kupac" pa bih vas zamolio da spustite cene malo...

Aj ovako, cena je 400e i nije fiksna. A ja koliko znam u prodavnicama su sve cene fiksne i nema cenkanja :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja